چگونه از نقل قول های الهام بخش Demotivate شما

[ad_1]

من انجام شده بود کمی تحقیقات بازار روز دیگر. من در بزرگترین سایت ها در گسترده تعریف شده ‘بهبود’ (persian) بود و در نگاه مردم چگونه آنها را پیدا کنید.

با ابزار مناسب شما می توانید ببینید چه کلمات کلیدی عامیانه استفاده کنید برای پیدا کردن یک سایت خاص.

هر سایت منحصر به فرد با نام تجاری خود را و شخصیت و مخاطبان.

آنچه که به من زده چگونه مشترک ‘, نقل قول الهام بخش ” (یا تغییرات) نشان داد.

در واقع یک سایت است که قرار بود یک وبلاگ در مورد موفق بودن تنها جذب مردم به دنبال انگیزه در فرم نقل قول.

اگر این چیزی است که شما پس از راه رفتن نگه دارید. من به ندرت ترافیک در آنها برای یک دلیل بسیار خوب:

نقل قول انگیزشی می تواند شگفت انگیز است. اگر شما عمیقا تجربه خود را در توسعه و تحقیق روانشناسی, تاثیر, دین, سیاست, جامعه شناسی, هوش جمعی, تاریخ, زبان, علوم اعصاب…

و بنابراین در…

همه با هدف بهبود خودتان و سپس به سمت راست نقل قول می تواند دقیقا آنچه شما نیاز دارید. یک قطعه قدیمی از عقل به طور ناگهانی باعث حق تجلی و شما ببینید چه چیزی شما آموخته (و آنچه در آن به معنی برای شما) در تمام راه های جدید است.

از سوی دیگر…

اگر شما صرف تمام روز در یک understimulating-هنوز-عجیب-طاقت فرسا کار هزینه های خود را در رسانه های اجتماعی و یا تماشای یوتیوب و سپس نقل قول انگیزشی نمی خواهید به آن را کاهش دهد.

در واقع, آنها حتی می تواند به شما آسیب برساند.

آنها در ایجاد این حس کاذب از الهام بخش است. الهام بخش فوق العاده است – یکی از بهترین چیزهایی که تا کنون – اگر شما آن را مستقیم به سمت برخی از نتیجه. اگر شما احساس می کنید آن را فقط برای لذت بردن از وزوز پس از آن که خود را جایگزین نیاز به انجام هر چیزی.

مطمئن شوید که شما می تواند احساس افتخار خود را با تکمیل کارشناسی ارشد خود را و یا ایجاد یک برنامه.

یا شما می توانید به عنوان خوانده شده چیزی سرد انیشتین گفته.

اگر شما پس از یک neurochemical رفع آنها انجام این کار است. در حالی که برای است. به همین دلیل برخی عامیانه زمان زیادی را صرف مرور این نقل قول – آنها به معنای واقعی کلمه معتاد به آنها.

اما اگر شما می خواهید واقعی الهام بخش, سپس شما باید به کار سخت تر است.

شما باید برای پیدا کردن یک سطح از وضوح و خود صداقت است که می رود بیشتر از آنچه شما در حال حاضر. بله, من می دانم چگونه است marvelously خود آگاه هستید. حتی پس از, شما باید برای رفتن عمیق تر.

ایده های الهام بخش شما را هنگامی که آنها چین با ناخودآگاه خود را ارزش. شما احتمالا باید یک حس برخی از این ارزش ها در حال حاضر. همه ما نیاز به بیش از یک “حس” ، آنچه ما نیاز داریم یک واقعی 3D و جلوه های ویژه مدل از آنها.

پیدا کردن این سخت مطالعه و سپس ببینید که کدام نقل قول خود را غلغلک دادن علاقه داشتن به.

نه دیگر از راه دور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.