بیمه اتومبیل ارزان

[ad_1]

خوب پیدا کردن بیمه اتومبیل می تواند بسیار دشوار است. در اینجا چند راهنمایی:

  • سعی کنید چند شرکت های بیمه مختلف. شرکت های مختلف هستند. بنابراین قیمت های خود را. شما ممکن است دریابید که یک شرکت می خواهد به شما 1000 دلار در ماه برای بیمه و دیگری را فقط شما هزینه $400/ماه. شما ممکن است یکی از آنهایی که خوش شانس که تنها شارژ 30 دلار در ماه است. بدون در نظر گرفتن که شما در حال تماس با حامل های متعدد حتی اگر نقل قول شما به نظر می رسد کم است. شما ممکن است پیدا کردن یک شرکت دیگر با یک نرخ پایین تر برای شما.
  • صحبت کردن با دوستان و خانواده. دیگر مردم درست مثل شما می خواهید آنها ارزان بیمه بیش از حد. شانس هستند که شما می دانید کسی که در حال حاضر به نام همه جا و می تواند به شما برخی از اشاره گرها است که در آن شرکت های بیمه خودرو بودند که ارزان ترین آنها را. به یاد داشته باشید هیچ کس دوست دارد به صرف پول در بیمه خودرو.
  • استفاده از اینترنت. اینترنت یک محل عالی برای پیدا کردن بیمه اتومبیل. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد شرکت های بیمه, مقایسه نرخ دریافت نقل قول ها و مغازه بدون ترک خانه خود را. نیز وجود دارد وب سایت های خارج وجود دارد مانند 1carinsurance.org که به سازماندهی شرکت های بیمه داده ها و اطلاعات کاربر و به شما خواهد گفت که شرکت مردم داشتن با موفقیت در پیدا کردن بهترین بیمه اتومبیل [http://www.1carinsurance.org] برای آنها.
  • دریافت به نقل از بیمه اتومبیل. آیا فقط به آنها اعتماد. دریافت نقل قول. آنها (و یا اگر نقل قول رایگان نیست شما می دانید که شما نمی خواهید به استفاده از آن شرکت). اگر شما می توانید نقل قول از 6 یا 7 شرکت های مختلف بعد از آن شما باید اطلاعات سخت به مقایسه شرکت ها در برابر هر یک از دیگر. شما همچنین بسیار مطمئن شوید که شما در حال رفتن به دریافت پایین ترین نرخ.
  • سعی کنید از شرکت های محلی. اغلب اوقات مردم تنها به فکر بزرگ خودرو شرکت های بیمه مانند Geico و یا مترقی است. آنها حتی نمی نگاهی به اطراف خود جوامع محلی برای شرکت های بیمه خودرو است که ممکن است وجود داشته باشد. اغلب شرکت های محلی ارائه می دهند نرخ های ارزان تر چرا که آنها لازم نیست که بزرگ buracracy که شرکت های بزرگتر داشته باشد.

فقط به یاد داشته باشید به اطراف مغازه به عنوان شما به دنبال بیمه اتومبیل ارزان تر. اولین شرکت همیشه بهترین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.