چگونه انگیزه زندگی نقل قول کرده اند به من کمک کرد موفقیت در کسب و کار

[ad_1]

این شش ماه از زمانی که من سمت چپ من کار روز و شروع کسب و کار خود من. من را در وب سایت و کسب درآمد از طریق برنامه های تبلیغاتی. امروز من بدست آوردن مقدار خوبی از پول است که من حتی نمی توانید تصور کنید به کسب درآمد از من ،

در سفر موفقیت در کسب و کار من, انگیزه زندگی نقل قول کرده است به من خیلی کمک کرد. در واقع من حتی نمی باید شروع به کسب و کار من اگر من نمی آیند در سراسر یک نقل قول از فرانک Tibolt. این نقل قول است چیزی شبیه به این: “ما باید آموزش داده شود و نه صبر کردن برای الهام گرفتن برای شروع یک چیز است. عمل همیشه به تولید الهام بخش است. الهام به ندرت تولید عمل است.”

این نقل قول کرده است چشمان من را باز کرد. پس از خواندن این نقل قول من متوجه این واقعیت است که من اقدام به نوبه خود رویای من از شروع کسب و کار خود من به واقعیت است. من فقط procrastinating و منتظر لحظه مناسب آمده است. من فقط در حال انتظار و انتظار و انتظار.

این نقل قول الهام بخش و انگیزه من برای اقدام است. این نقل قول کرده است تحت فشار قرار دادند من به سمت دستیابی به اهداف من است. آن را به دلیل این انگیزه که من قادر به شروع کسب و کار خود من. امروز من سود خوش تیپ درآمد حاصل از کسب و کار آنلاین من و این همه به دلیل قدرت, انگیزه زندگی, نقل قول.

قدرت انگیزشی نقل قول در مورد زندگی این است که در نقل قول خود را دارند اما در توانایی خود را برای الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه در ما برای اقدام نسبت به اهداف ما است. با تجربه من به من می گویند که وجود دارد هیچ دیگر ابزار انگیزشی است که به عنوان قدرتمند به عنوان الهام بخش زندگی نقل قول.

من پیشنهاد می کنم هر کس به شکل یک عادت خواندن نقل قول های الهام بخش در مورد زندگی به طور منظم. نه تنها آنها به شما ارائه انگیزه برای فکر به عمل و اقدام اما همچنین افزایش اعتماد به نفس خود را که لازم است برای موفقیت در زندگی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.