اهمیت ساخت قرار ملاقات ها و نگه داشتن آنها – 6 قدرت نقل قول

[ad_1]

شما ممکن است ذهن اگر شما صرف تمام روز در دفتر سرگرم کننده مردم با رها کردن در زمانی که آنها احساس. این ممکن است مشتریان و تامین کنندگان و دوستان و همکاران. شما ممکن است یک انتخاب از آنجا که روز خود را سازمان یافته نیست. چه در مورد در خانه هنگامی که شما می خواهید به صرف وقت با کیفیت با خانواده و یا یک دوست ؟ می توان آن را کاملا اخلال چرا که اگر شما یک فرد پر مشغله مثل من که ادویه حتی زمانی که هیچ چیز در برنامه من به جز استراحت به برخی از مرتب کردن بر اساس سفارش در زندگی است که تعیین می کند چه کسی شما را می بیند و کسی که شما را ببینید. قرار ملاقات مهم هستند و آنها را به بسیاری از مزایای. من به اشتراک گذاشتن برخی از مفید قطعات در این مقاله است.

1. برخی از مردم هنوز هم برای سفارش و آنها حتی ممکن است دارای یک دفتر خاطرات برای ضبط تمام تعهدات خود را به طوری که آنها بله به همه چیز و همه کس تنها نا امید اغلب اگر نه همه از این افراد به دلیل عدم سفارش.

2. مهم این است که برای ملاقات به دلیل آن را موجب صرفه جویی در زمان و پول در روند. شما باید مجموعه ای از هم جدا و اختصاص داده شده است که در زمان خاص به یک جلسه و یا فعالیت اجازه می دهد مدیریت خوب منابع به نام زمان.

3. کسی که مدیریت زمان خود را از طریق ساخت قرار ملاقات در نتیجه کنترل دسترسی در نهایت مدیریت زندگی خود را. شما می توانید مدیریت زندگی بدون مدیریت زمان.

4. حصول اطمینان از که شما مجموعه جدا در وقت با ارزش برای کسی که در دسترس است برای موفقیت شما حیاتی است. تصور کنید یک فرد فروش دعوت از افرادی که در دسترس تمام روز به خاطر او نمی ترتیبات را به آنها را ببینید.

5. ساخت و نگه داشتن قرار ملاقات نشان می دهد احترام و افتخار شما باید برای افراد دیگر و نشان می دهد که شما آنها را برای اعطا.

6. شما ممکن است اشتباه به عنوان به که شما باید ملاقات با. شما می توانید قرار ملاقات های آن است که آیا کسب و کار و یا شخصی و یا حتی شاید با خودتان گاهی اوقات.

شما به طور چشمگیری می تواند بهبود بهره وری خود را اگر شما توسعه این رشته از ساخت قرار ملاقات ها و برنامه ریزی و چسبیده به بار که شما اختصاص داده شده به کسانی که فعالیت های خاص. آن را ایجاد نظم و ساختار در زندگی خود را. من کشف کرده اند که کسانی که مشغول هستند و نگه داشتن یک دفتر خاطرات همیشه دیکته سطح دسترسی به آنها. این هم درست است که شما باید به تناسب به جدول زمانی خود را زیرا آنها سازمان یافته و آنها را اولویت بندی کنید. ایجاد قرار ملاقات امروز شروع خواهد شد و من از دیدن شما در بالای صفحه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *