قیمت سردار آزمون افزایش پیدا می‌کند؟

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

هفته پایانی لیگ روسیه با برتری زنیت سن پترزبورگ مقابل روستوف و قهرمانی این تیم با ۷۲ امتیاز و ۱۵ امتیاز بیشتر نسبت به لوکوموتیو مسکو رده دومی به پایان رسید.

سردار آزمون، لژیونر ایرانی شاغل در زنیت در این دیدار از روی نیمکت کار خود را آغاز کرد اما در نیمه دوم به همراه زیوبا دیگر مهاجم زنیت وارد زمین شد. زیوبا با ۱۷ گل و آزمون با ۱۶ گل به ترتیب برترین گلزنان لیگ روسیه بودند تا این‌که سردار آزمون پس از ورود به زمین در نیمه دوم در دقیقه ۷۵ گل پیروزی بخش شاگردان سرگئی سماک را به ثمر رساند.

آزمون با این گل، تعداد گل‌هایش را به عدد ۱۷ رساند و در کنار آرتم زیوبا صدر جدول گلزنان را به خود اختصاص داد و با پایان لیگ روسیه به عنوان آقای گلی مشترک دست پیدا کرد. او هم چنین با هشت پاس گل به عنوان سومین بازیکن برتر لیگ روسیه در بین پاسورهای این لیگ قرار گرفت.

در طول این فصل از رقابت‌های لیگ روسیه زمزمه‌هایی از پیشنهاد و علاقه تیم‌های بزرگی هم چون میلان، آرسنال، ناپولی و … به این بازیکن ایرانی زنیت شنیده شد اما آزمون در نهایت در این تیم ماند تا با زنیت لیگ را به پایان برساند. باشگاه‌های خواهان آزمون پس از آقای گلی‌اش مصمم تر به دنبال جذب او خواهند بود. البته مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ هنوز با تیمش قرارداد دارد و مدیران باشگاه می‌گویند قصد فروش مهاجم تیم شان را ندارند.

سردار آزمون در ترانسفر مارکت ۱۴.۵ میلیون یورو ارزش دارد و با کسب آقای گلی لیگ روسیه قطعا با افزایش ارزش قیمتی روبه رو خواهد شد. هرچند مدیران باشگاه زنیت قصد ندارند او را کمتر از ۳۵ میلیون یورو به فروش بگذارند اما باید دید آزمون در زنیت خواهد ماند یا این‌که مهاجم ارزشمند این تیم و آقای گل لیگ روسیه به باشگاه دیگری خواهد پیوست؟

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.