در اینجا مزایای استفاده از خواندن نقل قول های انگیزشی

[ad_1]

یکی از بزرگترین سخنران انگیزشی تونی رابینز یک بار گفت: “در زندگی شما نیاز یا الهام و یا ناامیدی.”

فقط به عنوان سخت به عنوان آن را برای تلفن های موبایل حقیقت این است که همه ما از جان گذشته در زندگی ما است. از جان گذشته برای خوشحال شدن. جان به در صلح. از جان گذشته برای موفقیت است.

و این ناامیدی ما هر کجا خوب است ؟ فکر نمی کنم! استرس و اضطراب و افسردگی شایع است به ما. بنابراین اگر چند کلمه می تواند انگیزه شما برای پیدا کردن تسکین سوال این است که چرا نه ؟ اگر چند کلمه می تواند افزایش روحیه سوال این است که چرا نه ؟ نقل قول انگیزشی نقش مهمی را در زندگی ما است.

اگر شما هنوز هم متقاعد نشده در مورد قدرت از نقل قول های انگیزشی در اینجا چند مزایای که شما را متقاعد کند در غیر این صورت.

نقل قول انگیزشی ساده ایده های پیچیده

“گاهی اوقات شما باید به خودتان پپ مذاکرات”

هیچ جرم به هر کسی اما ساعت از سخنرانی در انگیزه می تواند خسته کننده. گردآوری ایده ها با هم به یک کتاب است که ویژگی های بهبود به نقل از یک بیشتر شود. یکی از ساده نقل قول بیان می ده ایده های مختلف بدون خسته کننده شما. در واقع تنها یک نقل قول می توانید بیشتر پیامدهای مثبت در یک فرد منکوب با افکار منفی از سخنرانی های طولانی و سخنرانیها.

از آن آسان است به یاد داشته باشید آنها (و با استفاده از به صورت روزانه و مراجع)

“زندگی یک بار پیشنهاد استفاده از آن را به خوبی!”

ورد بسیار قدرتمند هستند. هنگامی که شما در حفظ و تکرار همان چیزی که بارها و بارها ذهن ناخودآگاه خود را از آن آگاه می شود. و هنگامی که شما نفوذ عمیق دیوار ذهن ناخودآگاه مغز شما کار خواهد کرد با توجه به آن است. پس از نقل قول تشویق بسیار آسان برای به یاد داشته باشید شما می توانید به خودتان یادآوری از همان راهنمای شما و گرفتن یک نتیجه این است که به طور موثر و مثبت است.

این موثر ترین ابزار الهام بخش

“آن است که همیشه ساده است که به تولید شگفت انگیزی” – آملیا Barr

این که آیا شما افسرده هستید یا استرس و احساس کم و یا فقط سفید کمی انگیزه هرگز نمی تواند کمک کند. در حالی که انواع مختلفی دارد و الهام بخش ابزارهای انگیزشی به نقل از کتاب است که یکی از موثر ترین خارج وجود دارد. خواندن آن برانگیختن کلمات می تواند به شما کمک کند کانال احساسات منفی خود و مقابله با آنها سازنده.

آنها برای کمک به اشتراک گذاری POVs

“ما ممکن است روبرو می شوند بسیاری از شکست اما ما نباید شکست خورده است.” – مایا آنجلو

شما به تنهایی نیست! در جایی کسی بوده تجربه مشکلات مشابه به عنوان شما. و یک قطعه از مشاوره از جمله یک فرد با آنها شما را هرگز ملاقات کند اما به اشتراک گذاشتن یک اتصال فوق العاده از قلب بهترین هدیه برای شما است. پس لانه زمان شما سر و صدا و اخم بیش از یک موضوع جستجو برای نقل قول به عنوان چنین. شما را در سهولت!

شما می توانید آنها را در همه جا

ما در دنیایی زندگی می کنند که در درجه اول کنترل اینترنت (و به ما اجازه نمی تمرکز بر روی منفی برای یک بار به ما اجازه استفاده از این هدیه به عنوان یک منبع تمام چیزهای خوب و همچنین). و واقعیت این است که تشویق زندگی به نقل آسان تر به سراسر از پیدا کردن بلیط به سخنرانی. آنها را رایگان از هزینه و پراکنده فراوانی در سراسر اینترنت. توان آن را به Facebook یا Instagram, Twitter و یا پینترست شما را پیدا خواهد کرد یکی کاملا استیلای خلق و خوی خود را به راحتی در دسترس است. و شما قطعا باید در نظر گرفتن استفاده از آن!

نقل قول انگیزشی به شما کمک کند حرکت به جلو

“فشار خود را به خاطر هیچ کس در حال رفتن به آن را برای شما انجام.”

نقل قول الهام بخش, به یاد شما را به حرکت به جلو در زندگی است. که توضیحی! هنگامی که شما احساس می کنید گیر در جایی در گذشته گیر بازیافت قدیمی, خاطرات یک نقل قول درست می تواند انگیزه شما را به بلند شدن و حرکت گذشته خود حسرت گذشته و باید یک رویکرد تازه به زندگی است. انگیزه نقل قول حمایت شما هرگز نیاز است.

از آنجا که نقل قول های انگیزشی شما فشار را به اقدامات

“افکار تبدیل به کلمات, کلمات تبدیل به اعمال اقدامات تبدیل که شما هستند”

شما فکر می کنید شما قصد دارید اما موفق به گرفتن ابتکار عمل. یک نقل قول الهام بخش می تواند کمک به شما را که عمل است که شما شکست شد به. این نقل قول شما یادآوری به اقدام نه تنها منعکس کننده زندگی خود را با کلمات خالی. که باید به اندازه کافی برای کمک به شما دریافت کردن و رفتن.

نقل قول انگیزشی عمل مانند یک مربی

بود آن Zig Ziglar, Tony Robbins یا Nick Vujicic, این افراد به ما ارائه با کافی از نقل قول های الهام بخش برای حرکت به جلو در زندگی و رسیدن به رویاهای ما. از آنجایی که آنها در دسترس هستند برای یک جلسه جسمی خواندن قطعات خود را از انگیزه می تواند به عنوان راهنمای کامل در زندگی خود را.

بنابراین توقف فکر و شروع به خواندن!

این است که هیچ وقت به ناله و شکایت کردن. بنابراین آنچه که شما شکست خورده خود را به آزمون ؟ بنابراین آنچه که رئیس خود را درک نیست که شما ؟ بنابراین آنچه در زندگی ناعادلانه است? انتخاب یک نقل قول انگیزشی, دریافت کافی از تشویق قرار داده و عمل خود را با هم و رفتن جلو. همیشه به یاد داشته باشید-

“هرگز اجازه ندهید یک تلو تلو خوردن بود پایان سفر خود را”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.