افسردگی نقل قول – ژان پل سارتر – چگونه برای غلبه بر افسردگی – مسیر موفقیت

[ad_1]

“وجود دارد هیچ چیز مانند خود ساخته ، شما را در رسیدن به اهداف خود تنها با کمک دیگران است.” جورج Shinn – میلیونر

“ما تنها به تبدیل شدن به آنچه ما توسط رادیکال و عمیق امتناع از آن است که دیگران ساخته اند از ما.” Jean-Paul Sartre – فیلسوف

همانطور که می بینید, افسردگی نقل قول بالا ممکن است در نظر گرفته کمی متناقض در نگاه اول با این حال آنها نیست.

اگر در یک طرف جورج Shinn معروف میلیونر معتقد است ما نمی توانیم در هر نقطه بدون کمک دست سارتر می گوید که اساسا اگر ما را رد دیگر نفوذ بر خود ما انتخاب ما هرگز تبدیل به واقعا منتشر شد که ما همیشه در تلاش برای تحقق اهداف تعیین شده توسط دیگران خواهد شد و در نتیجه راه رفتن را از طریق زندگی خم توسط یکی دیگر از انتظارات فرد.

شما ممکن است به اشتراک گذاری یک تجربه مشابه با زندگی خود را. پدر و مادر تمایل به تلاش برای نفوذ در فرزندان خود انتخاب حرفه ای. اگر شما برداشت کرده چیزی است که شما تا به حال مطلقا هیچ علاقه ای به زندگی خواهد آیا شما قادر به کنار آمدن با زندگی زندگی انجام چیزی است که شما نفرت? شما احتمالا کاهش یافته است به افسردگی اگر این مورد بود. در دیگر توجه داشته باشید این کاملا طبیعی است که ما به عنوان کودکان به انجام همه چیز را در قدرت ما برای ما نا امید نیست پدر و مادر است.

بنابراین بحرانی در Sartre نظر قادر به ایستادن بر روی خود را وقتی که می آید به چیدن مسیر خود را برای رسیدن به شادی و بی اعتنایی سر و صدا در اطراف شما. اگر شما می دانید چیزی است که برای شما مناسب است نترس برو برای آن.

با اذعان به این, آن را بسیار سخت برای به دست آوردن هر نقطه بدون دست کمک به تمام راه را به پایان راه ما است. در زمان ما به ناچار باید به بیراهه برای جمع آوری شتاب. به این ترتیب, آن مهم است که هرگز از دست دادن بینایی از اهداف ما حتی اگر ما نمی تواند همیشه راه رفتن در یک خط مستقیم.

این افسردگی نقل قول از نزدیک مربوط به بیمار از افسردگی خود را پنهان کردن و دور از جهان و هنوز هم متقاعد شده است که هر کس به او صدمه دیده است. او معمولا زندگی در انکار و فکر می کند او می تواند ضرب و شتم افسردگی همه توسط خود را. اگر چه هیچ کس دیگری ممکن است مسیر پیاده روی برای او انتخاب و تصمیم به شروع به راه رفتن باید خود را. چگونه برای غلبه بر افسردگی را در خود یا بدون دارو پس از آن ؟ اگر شما در حال تلاش برای لطفا نمی شود ترس از گرفتن دست کمک در طول راه. حتی نمی شود ترس از درخواست برای یک. در حالی که ما درک می کنیم شما ممکن است صدمه دیده است در گذشته درک نیز وجود دارد که مردمی وجود دارد که می دانم که چگونه برای غلبه بر افسردگی زندگی خود را وقف کمک به دیگران و قادر خواهد بود برای کمک به شما را بدون قضاوت با شما و یا درخواست برای هر چیزی در بازگشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.