نقل قول کوتاه با توضیح برای انگیزه و موفقیت

[ad_1]

نقل قول الهام بخش ما برای گرفتن تصمیم گیری خوب است. آنها را تقویت درونی ما روح است. زندگی بدون انگیزه مثل این است که ما در حال نشستن در یک اتاق تاریک با تعداد زیادی از ترس داخل. مردم اغلب مانند یک ربات و ترس به رویای بزرگ. خدا به ما داده است این زندگی برای رسیدن به کارهای فوق العاده ای. همه ما باید تمام ویژگی ها و قابلیت های به دست آوردن هر چیزی. تنها چیزی که ما نیاز داریم راست هدایت است.

بنابراین در اینجا برخی از مورد علاقه من نقل قول کوتاه به تحقق بخشیدن به شما سحر و جادو از انگیزه در زندگی است.

“برای هر شب تاریک وجود دارد یک روز روشن.” -Tupac Shakur

این نقل قول توضیح می دهد که چگونه برای شروع روز خود را. خوب و بد هر دو به خاطر در آمدن و رفتن. بنابراین همیشه به یاد داشته باشید که وجود دارد این است که یک روز روشن پس از یک شب تاریک. شما باید خوش بینانه به اندازه کافی به فکر می کنم در سمت مثبت. پس از کار سخت خود را با موفقیت محدود است به آمده است. بنابراین هرگز-و نگه داشتن در قرار دادن بهترین خود را. همیشه دوست دارم کار خود را.

“تمام آنچه که هستیم نتیجه از آنچه که ما فکر کرده اند.” -بودا

هر چه ما دریافت نتیجه افکار ما است. تمام دستاوردهای ناشی از نگرش ما و قدرت تفکر است. معجزه را در ذهن ما طوری فکر می کنم بالا و کار سخت است. نه استراحت تا زمانی که شما رسیدن به اهداف خود.

“ما حقیقی زندگی است که هنگامی که ما در خواب بیدار.” -Henry David Thoreau

رویاهای ما یک چشم انداز برای کار بر روی. یک فرد بدون رویاهای است که به خوبی به عنوان یک حیوان است. بنابراین بهترین در زندگی می آید وقتی که شما تماشای رویاهای بزرگ با چشمان باز. رویاهای ما را الهام گرفته است. تمام دستاوردهای بزرگ جهان بزرگ بود خیال باف. آنها از خواب چیزهای غیر ممکن است و سخت کار می کرد برای تبدیل آنها به واقعیت است.

“غیر ممکن است که یک کلمه یافت می شود فقط در فرهنگ لغت احمق.” -ناشناخته

هیچ چیز غیر ممکن است. هر کار نیاز به شور و انرژی مثبت و قدرت. مدت زمان طولانی پیش, سفر در هوا غیر ممکن بود اما امروز ما می تواند آن را انجام دهد. ما می توانیم پرواز در هوا. پس هیچ چیز غیر ممکن است. ما رسیده به ماه. همه ما باید با تمام قدرت انجام هر کاری ما برای آرزو. ما فقط نیاز به خواب بیدار می شوید و انگیزه خودمان را برای تحقق بخشیدن به ما استعداد پنهان.

“ما بزرگترین افتخار است که در هرگز سقوط نمی کند اما در افزایش هر زمان شما می گیرند.” -ناشناس

موفقیت و شکست بخشی از زندگی است. بسیاری از مردم پس از مواجهه با شکست. اما آنها باید این کار را نکنید. آنها باید دریافت کنید و دوباره سعی کنید با دو سطح انرژی خود را از آنجا که در حال حاضر آنها را به دست آورد تجربه بیشتر. هرگز فراموش نکنید که شکست ستون موفقیت است.

بنابراین بهترین کار خود را برای رسیدن به بهترین با نقل قول انگیزشی, و ضرب المثل ها. زندگی معلم بزرگ. از آن یاد می شود و یک برنده واقعی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.