چگونه به بازیابی با موفقیت پس از یک Labiaplasty

[ad_1]

Labiaplasty است عمل جراحی است که تصحیح هر تشریحی مشکلات در یک زن اندام تناسلی به خصوص بیرون زده یا نامتقارن لب قابل توجهی است که باعث ایجاد درد یا ناراحتی. بنابراین برای درمان این مشکل, این عمل جراحی معرفی شد به منظور حذف هر گونه بیش از حد پوست یا برآمدگی و به تعادل هر گونه عدم تقارن. این نتایج می تواند به یک زن بهتر, راحتی بیشتر, و اعتماد به نفس و بهبود زندگی جنسی.

اما بخشی از موفقیت یک labiaplasty روش این است که چگونه روند بهبودی می رود در مورد. این جوش پایین به چگونه شما را مدیریت به منظور التیام زخم سریع تر و برای شما لب به سقوط به شکل بهتر. بنابراین در اینجا ما به شما راهنمایی های مفید خود را بهبود فرایند ساده تر که در نهایت منجر به یک نتیجه مطلوب.

1. بلافاصله پس از عمل جراحی ممکن است شما شروع به احساس درد به عنوان عوارض بیهوشی به آرامی می پوشد. برای از بین بردن این شما می توانید از کمپرس سرد در بالای فولاد منطقه است. این را نیز کاهش تورم که معمولا رخ می دهد در اطراف این زمان است. این مهم است که به نگه داشتن کمپرس سرد به مدت 24 ساعت به عنوان شما استراحت.

2. شما نیاز به استفاده از یک نوار بهداشتی برای جلوگیری از نشت مواد لباس زیر خود را به دلیل برخی از مقدار خونریزی خواهد بود انتظار می رود. پد را نیز در خدمت به عنوان حفاظت یا کوسن برای فولاد سایت.

3. برای درد جراح خواهد بود تجویز شما را با داروهای ضد درد که به شما خواهد شد با توجه به دستورالعمل داده شده است.

4. آنتی بیوتیک نیز تجویز می شوند به منظور جلوگیری از هر گونه عفونت فرصت طلب به خصوص از آنجا که این منطقه می تواند نسبتا سخت و دشوار به نگه داشتن استریل. عفونت نیز می تواند منجر به تاخیر در درمان, بنابراین دنبال این برنامه بر این اساس برای نتایج مطلوب.

5. بهتر است به فصل نور و سست لباس برای جلوگیری از هر گونه تحریک در منطقه است.

6. شما می توانید دوش در روز دوم پس از عمل جراحی, اما نه استفاده از صابون برای تمیز کردن فولاد منطقه به عنوان رتبهدهی نشده است. این تنها تحریک سایت و باعث سوزش است. آن را امن برای استفاده خفیف یا نرم ملایم زنانه شستن در روز سوم به بعد.

7. شستن منطقه به درستی شما پس از ادرار کردن و سپس پت آن را خشک به آرامی برای جلوگیری از رطوبت و باکتری ها از پر رونق است. پماد باسیتراسین نیز ممکن است تجویز شود و این چیزی است که شما درخواست در برش پس از تمیز کردن این منطقه است.

8. مدفوع نرم کننده می تواند کمک به شما جلوگیری از زور زدن بیش از حد هنگام اجابت مزاج. انجام این کار نیز می تواند دردناک خود را در محل جراحی.

9. به عنوان به زودی به عنوان حل بخیه ها از بین رفته اند, شما ممکن است احساس خارش در این منطقه است. بسیار محتاط به خراش آن است چرا که این ممکن است باعث شکستن در تمامیت پوست شما است که خوب است, پورتال ورود برای عفونت است.

10. بازیابی مستلزم این است که شما آن را آسان را برای چند روز. این به این معنی جلوگیری از هر گونه فعالیت شدید هر چند شما ممکن است قادر به بازگشت به روال عادی و یا کار در عرض 3-5 روز, اما مطمئن شوید که برای جلوگیری از هر گونه استرس. نمی آسانسور و یا فشار از آنجایی که این در واقع می تواند تحت تاثیر قرار محل جراحی.

11. مقاربت جنسی باید برای حداقل 6-8 هفته پس از labiaplasty روش برای اطمینان حاصل شود که خود را زخم کاملا بهبود یافته است.

12. اگر تا کنون شما متوجه چیزی غیر معمول مانند افزایش خونریزی غیر طبیعی ترشحات متوسط ارتفاع یا تشدید درد بلافاصله به اطلاع جراح خود را به خاطر این می تواند نشانه ای از عفونت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *