می تواند یک فرد مبتلا به اختلال دوقطبی بود با موفقیت خود اشتغالی?

[ad_1]

اگر شما رنج می برند از یک دراز مدت بیماری های روانی مانند اختلال دو قطبی ممکن است که سطح خود را از اعتماد به نفس در توانایی خود را با موفقیت شروع و مدیریت کسب و کار خود را به فرسایش ، تلاش های خود را در گذشته ممکن است در سمت چپ شما احساس مانند یک میخ مربع در تلاش برای جا به سوراخ گرد – هر دو در کسب و کار خود و حرفه و در مسیر سنتی اشتغال است.

اگر نه به درستی با نزدیک شدن شروع یک کسب و کار می تواند خطرناک برای یک فرد مبتلا به اختلال دوقطبی با اضافه کردن سوخت به آتش سوزی های شیدایی و افسردگی است. افراد مبتلا به اختلال دوقطبی می تواند موضوع را به جنون و هذیان از عظمت و شکوه غیر واقعی به دنبال ایده های کسب و کار همراه با داشتن پر اب و تاب و انتظارات غیر واقعی از خود. بعد از دوره شیدایی می پوشد, افسردگی طرز فکر به احتمال زیاد خواهد شد در مجموعه و با آن یک دیدگاه واقع بینانه از غیر واقعی کسب و کار آنها بوده است تا در مورد هیجان زده. آنها ممکن است احساس احمقانه و مانند یک شکست و ممکن است آنها نیز صدمه دیده و اجازه دهید بسیاری از مردم که اعتقاد به آنها.

این چرخه از احساسات از بزرگ نمایی و به دنبال آن احساس شکست است مضر به سلامت و ثبات فرد مبتلا به اختلال دوقطبی و ممکن است باعث شود آنها را به خود را در دسترس نباشد. پس از چنین اجازه فراز و نا امیدی بسیاری از افراد مبتلا به اختلال دو قطبی که پتانسیل زیادی تا پایان معلولیت و یا در غیر این صورت وابسته به دیگران برای بقای خود.

اگر شما اختلال دو قطبی شروع کسب و کار خود را می توان یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید برای خود و سلامت خود را به عنوان طولانی به عنوان شما روش آن را در راه حق. این مهم است برای شما برای به دست آوردن چشم انداز و درک به منظور اهلی امکان قضاوت ضعیف بر اساس جنون انگیزه. شما ممکن است به دست آوردن این بینش از شناخت الگوهای گذشته و اشتباهات در کسب و کار و یا اگر شما به اندازه کافی خوش شانس نیست که ساخته شده هر از آگاهی از مشکلات بالقوه مانیا و افسردگی در کسب و کار شما.

در حالت ایده آل شما می توانید پیدا کردن یک دوست مورد اعتماد و مشاور برای کمک به حمایت از شما را با اهداف خود موفق خود اشتغالی. این فرد باید یک منطقی پایه و منطقی متفکر انتقادی که تا به درک درستی از اختلال دوقطبی. او و یا او می تواند صدایی هیئت مدیره برای برنامه های خود را و شما نیاز به تکیه بر روی این فرد برای کمک به شما با گفتن شما که ایده های خود را و یا قضاوت ضعیف است. مشاور خود را نیز می تواند کمک به شما انگیزه خود را هنگامی که خلق و خوی افسرده است.

شما در حال رفتن به نیاز به آموزش ذهن خود را به رویکرد کسب و کار خود و در راه حق و نه در باور نکردنی و هیجان و خلاقیت و بزرگ نمایی که ممکن است سوخت خود را از گذشته تلاش. واقع بینانه باشد و دانستن نقاط ضعف خود را. شما می خواهید به نگه داشتن سطح استرس خود را پایین, بنابراین مراقب باشید به انجام بیش از حد. اگر شما به خودتان پیدا کنید شروع به کار unstoppably 12 تا 16 ساعت در روز از آن زمان به زور خود را برای متوقف کردن. لطفا با مشاور خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که شما به یک استراحت و انجام هر آنچه شما نیاز به انجام به مراقبت از خود را به بالا بردن خلق و خوی مانند تماس خود را روانپزشک و/یا درمانگر.

باید انتظارات واقع بینانه و تنظیم اهداف کوچک. این به شما مانع از تنظیم خود را برای ناامیدی و شکست و افسردگی است. همین حالا شروع با آرزوی تبدیل شدن به یک شبه میلیونر – به سادگی شروع با گام های کوچک. مطمئن شوید که برای پیدا کردن یک حسابدار خوب – بسیاری از کسب و کارهای کوچک ممکن است شروع با ساخت تنها یک صد و یا چند صد دلار در ماه است. به حداکثر رساندن مالیات write-offs, شما می توانید را تشکیل می دهند برای این است.

خوب نوع از کسب و کار برای کسی که مبتلا به اختلال دوقطبی است که یک خانه کوچک کسب و کار. صفحه اصلی کسب و کار چیزی است که شما می توانید شروع به کوچک و ساخت تا به آرامی شما نمی خواهد نیاز به یک مقدار زیادی از پول برای شروع. شما می توانید ساعت خود را تنظیم کنید و محدودیت مصرف در تنها تا آنجا که شما قادر به بدون بیش از تاکید خود را. با یک صفحه اصلی کسب و کار شما باید انعطاف پذیری شما نیاز به مقابله با این اختلال است. شما هنوز هم قادر به پیدا کردن زمان برای همه کارهای مختلف شما در حال حاضر در طول هفته مانند قرار ملاقات دکتر, پشتیبانی, گروه, ورزش, درمان, پر کردن نسخه ،

وجود دارد تعداد باور نکردنی از مزایای یک فرد مبتلا به اختلال دوقطبی شروع صفحه اصلی کسب و کار است. شما را پیدا خواهد کرد چیزی است که با استفاده از استعدادهای خود و مهارت و اعتماد به نفس خود را به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. داشتن به طور منظم مسئولیتی که شما لذت بردن از کمک خواهد کرد که شما را سالم تر و با ثبات است. کسب و کار شما خواهد شد نگه داشتن ذهن خود را فعال و اگر شما بوده ام در ناتوانی آن را به احتمال زیاد شما را درک داشتن چیزی برای انجام.

به عنوان درآمد خود را افزایش می دهد و شما امکان استفاده از کسر مالیات شما می توانید بهتر بیمه بیشتر به راحتی در پرداخت هزینه های دارو و لذت بردن از خود را در افزایش کیفیت زندگی به طور کلی. به عنوان شما را کنترل درآمد خود را شما می توانید شروع به رها می شود از عوامل استرس زای عمده فقر و نیاز مالی است. اعتماد به نفس خود را افزایش به عنوان شما را تبدیل به مستقل تر و کمتر وابسته است. شما قادر خواهید بود برای شروع به پرداخت بدهی خود را. و خود اشتغالی شما خود را ایجاد کرده است امنیت شغلی است.

وجود دارد بسیاری از بیشتر مزایای داشتن خانه خود را کسب و کار اگر شما یک بیماری روانی است. پیدا کردن یک کسب و کار خانه است که متناسب و نزدیک شدن به آن را در راه حق یکی از بهترین کارهایی که یک فرد مبتلا به اختلال دوقطبی می توانید انجام دهید برای خود مالی سلامت روانی و عاطفی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.