چگونه به موفقیت در توسعه املاک تجاری – Part 3

[ad_1]

در قسمت 1 ما اشاره کرد که جزء اساسی به توسعه موفق است که پول است. در بخش 2 ما نشان داد که مهمترین فاکتور برای وام دهنده و سرمایه گذار است که اعتقاد به آنها خواهد پرداخت. قابل اطمینان ترین راه برای اثبات به سرمایه گذاران است که آنها پرداخت می شود به جذب اجاره پرداخت مستاجران را به پروژه. مستاجر با ارزش ترین دارایی در هر تجاری املاک و مستغلات و توسعه پروژه است. مستاجر شخص یا نهاد است که ورود به یک توافق دراز مدت به پرداخت اجاره بها, اجاره, ایجاد جریان نقدی و جریان نقدی کمک به وام دهندگان و سرمایه گذاران شکل معقول و منطقی اعتقاد آنها خواهد پرداخت. البته سرمایه گذاران همچنین می خواهم برای دیدن مستاجران با سابقه طولانی از موفقیت جامد, مالی, خوبی تاسیس با نام تجاری و مایل به ثبت نام در دراز مدت اجاره نامه. قرارداد اجاره است که احتمالا مهم ترین سند یک توسعه دهنده می تواند تولید کند. اما گرفتن یک مستاجر به امضای اجاره نامه مدت طولانی است که آسان نیست. به یاد داشته باشید ساختمان(ع) است که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است و احتمالا نمی خواهد برای چند سال.

پس چگونه توسعه پیدا کردن این آرزو مستأجر و آنها را به الزام ثبت قرارداد به آنها پرداخت اجاره در یک ساختمان که وجود ندارد هنوز ؟ اغلب مولفه اساسی برای جذب مستاجران آینده نگر به توسعه پروژه در محل, آنچه این نویسنده با اشاره به این که در آن اصل است. به طور کلی پذیرفته سرود برای قرار دادن یک پروژه املاک و مستغلات در مسیر صحیح برای رسیدن به موفقیت است, محل سکونت ، انتخاب کنید تا هر گونه مقاله در مورد املاک و مستغلات نگاه کنید در هر وب سایت و یا تماشای هر نشان می دهد در تلویزیون امروز و شما را پیدا خواهد کرد که بسیاری از املاک و مستغلات تصمیم گیری ها بر اساس محل. محل است که احتمالا تنها مهم ترین عامل برای جذب و حفظ مستاجران به خصوص مطلوب مالی پایدار مستاجران.

اما محل مربوط است به آنچه که شما در حال برنامه ریزی برای توسعه و که شما در حال توسعه پروژه. به عنوان توسعه دهنده سایت های انتخاب و یا محل باید به شما کمک کند تمرکز بر روی کلید منافع به مستاجر. برنامه که در آن اصل به سایت آینده نگر را در یک تجزیه و تحلیل دقیق از بازار را احاطه کرده است که شامل و باعث می شود تا توسعه منطقه است. اطراف اطلاعات دموگرافيک و قابل مقایسه رقابتی پروژه داده ها باید به شدت از حمایت از پروژه های جدید و در نظر گرفته شده استفاده کنید. در نهایت باید آن را به شدت نشان می دهد به مستاجر چگونه سایت ارائه شده مهم خواهد بود به موفقیت مستاجر تجارت یا کسب و کار. تمرکز بر روی موقعیت و محل اطلاعات مهم به مستاجر و آنها را به ثبت نام در دراز مدت قرارداد اجاره خواهد شد بسیار ساده تر.

ما را بررسی خواهد کرد که در آن اصل در جزئیات بیشتر و همه پنج اصل اساسی برای توسعه تجاری املاک و مستغلات و چگونه این اصول ساده را نشان می دهد که چگونه به خرید زمین و ساخت ساختمان جذب مستاجران یک صاحبخانه و خرید و یا فروش املاک و مستغلات تجاری پروژه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.