با افزایش قیمت مصالح ساختمانی چطور می خواهیم قیمت مسکن را کنترل کنیم؟


یک عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نابسامانی بازار مسکن اظهار کرد: سیمان در بازار پیدا نمی شود، قیمت مصالح ساختمانی چند برابر شده است؛ چطور می خواهیم قیمت مسکن را کنترل کنیم در صورتی که قیمت مصالح ساختمانی چند برابر شده است؟

آفتاب‌‌نیوز :

صدیف بدری نماینده مردم‌ اردبیل در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رییس جمهور و سرپرست وزارت صنعت گفت: چرا برای وزارتخانه بزرگ و مهم صنعت، معدن و تجارت وزیر تعیین نمی کنید؟ وزارت صمت و دولت کاملا در مسائل و مشکلات اقتصادی اخیر حالت انفعالی به خود گرفته و هیچ نظارت و کنترلی توسط دولت و وزارتخانه در بازار صورت نمی گیرد.

وی افزود: قیمت تمام اقلام مورد نیاز مردم در این ماه های اخیر چند برابر شده است، افزایش قیمت ها ساعتی شده است، قیمت میلگرد از ۵ هزار تومان به ۱۲ یا ۱۳ هزار تومان رسیده است، سیمان در بازار پیدا نمی شود، قیمت مصالح ساختمانی چند برابر شده است؛ چطور می خواهیم قیمت مسکن را کنترل کنیم در صورتی که قیمت مصالح ساختمانی چند برابر شده است؟

بدری اضافه خواستار توجه بیتشر رییس جمهور و سرپرست وزارت صنعت شد و گفت: مردم محتاج نان شب هستند، با این وضعیت چطور می خواهیم کنترل و جوان سازی جمعیت داشته باشیم؟Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *