Mini Lop خرگوش – چگونه به پرورش موفقیت

[ad_1]

آن است که توصیه می شود که اگر شما می خواهید به نژاد Mini Lop خرگوش با موفقیت شما باید آن را ترک به پرورش دهندگان حرفه ای. وجود دارد تعدادی از دلایل این. خرگوش متولد به بزرگ لیتر بنابراین مقدار زیادی از اتاق است که نیاز به نگاه پس از آنها را مگر اینکه شما یک بازار برای آنها در حال حاضر. همچنین خرگوش جوان رشد بسیار سریع و از لحاظ جنسی فعال هستند و پس از هشت هفته پس از این روند همچنان خستگی ناپذیر.

اگر شما برنامه ریزی برای پرورش آنها را به خودتان و سپس انتخاب یک doe قدیمی تر از شش ماه و با استفاده از یک کمی جوانتر نامربوط باک. بررسی پایین قفس خود را برای شواهد از اسهال و همچنین بررسی اندام تناسلی به صورت قرمزی و تورم. انتخاب خرگوش که خوب پرورش, بهره وری تاریخچه و قوی ژن و نگه داشتن سخت پرورش سوابق هدف نشان دادن حیوانات در آینده است. یک باک به ده می کند کافی است برای اهداف پرورش و باک قرار داده می شود به میخ هفت بار در هفته. تنها خرگوش از همان نژاد باید تربیت با هم و نژاد باید خالص رفتن چهار نسل. نگاهی به سازمان حفاظت محیط زیست به جفتک انداختن. پرورش جفت ارز نباید از سمت چپ هم پس از جماع صورت گرفته است به عنوان باک ممکن است همچنان به زحمت doe پس از آن که می تواند منجر به جنگ و آسیب به سازمان حفاظت محیط زیست. به احتمال بیشتری از بارداری, اما و تعداد بیشتری از بچه گربه ها, سازمان حفاظت محیط زیست قرار داده می شود با جفتک انداختن دوباره 1-12 ساعت اولیه پس از جماع.

سازمان حفاظت محیط زیست باید بررسی شود برای بارداری 10-14 روز بعد از اولیه پرورش است. این را می توان با احساس زیر سازمان حفاظت محیط زیست برای رشد اندازه کوچک سنگ. شما باید محل جعبه تودرتو در کنار سازمان حفاظت محیط زیست 29 روز پس از جفت گیری. دوره بارداری حدود 31 روز است. نوزاد خرگوش یا بچه گربه ها متولد می شوند کاملا بی مو و با چشمان خود را بسته و بستر معمولا اعداد بین 4-10. بچه گربه ها باید لمس در هفته اول به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست ممکن است آنها را بکشند. از سه ماه و خرگوش باید نگه داشته شود در فرد قفس را با سرعت بیشتری.

سازمان حفاظت محیط زیست می تواند rebred در 6 هفته و بچه گربه ها باید از شیر گرفته بین 5 تا 7 هفته. نژادهای کوچک مانند Mini Lop تولید حدود 14 بچه گربه یک سال است. Doe باروری چرخه ادامه می توانید تا زمانی که او در حدود 4 سال است. مفاهیم باید بررسی هر سه ماهه برای تعیین که حیوانات در حال پرورش تا پر و که هستند نیست. بسیاری هنوز تصور از اکتبر تا دسامبر در حالی که در moult. چراغ در خرگوش اجرا با این کمک خواهد کرد. همچنین باک به تولید کمتر اسپرم به خصوص در طول ماه های گرم تابستان.

Mini Lop rabbit را گوش راست که در آن متولد شده است اما آنها را رها کردن در طول زمان است. وجود انواع مختلف رنگ در این نژاد برخی از نمونه بودن: شکلات, سمور آبی, دارچین, زمان آگوتی زمان آگوتی, سیاه و سفید, پروانه و حنایی و سفید, پروانه.

در تلاش برای حفظ یک استاندارد خوب با اخذ عربا استاندارد از کمال جزوه به می دانم که دقیقا همان چیزی است که انتظار می رود از این نژاد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.