می توانید استرس و تنش های عصبی, اضطراب و حملات هراس بود با موفقیت درمان بدون دارو ؟

[ad_1]

در بالا – فشار خطرناک جهان ما در امروز زندگی می کنند آن را دشوار است برای فرار از احساسات حاد تنش و اضطراب و استرس است که اغلب منجر به حملات هراس. استرس قربانیان یافت می شود در هر قدم از زندگی است.

اگر شما اغلب احساس می کنید استرس بسیار مضطرب و قادر به مقابله, ممکن است با توجه به انواع دلایل مختلف. هر چه دلیل آن است که برای شما مهم است به رسمیت شناختن است که استرس شدید می تواند مضر به سلامت خود را.

استرس در نظر گرفته شده است توسط علم پزشکی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل کمک کننده در بسیاری از بیماری ها.

فشار خون بالا و فشار خون بالا و حملات قلبی آسم و اختلالات پوستی و زخم معده و آرتریت روماتوئید و بسیاری دیگر از مشکلات پزشکی هستند و همه تصور می شود به طور مستقیم مربوط به استرس است.

استرس خود را ممکن است به دلیل مشکلات خانوادگی و اختلافات ناخشنودی در خانه شما, شرایط ناخوشایند در محل کار, نگرانی در مورد رفاه کودکان خود را, عدم اطمینان در مورد آینده خود و یا طیف گسترده ای از های مختلف ترس – برخی واقعی و برخی اغراق آمیز برخی تصور است.

آن را می سازد تفاوت که آیا شما ترس واقعی است و یا تصور ذهنی رنج می برند از خود ناشی از استرس می تواند فقط به عنوان مضر به سلامت خود را.

زمانی که فرد تحت استرس برای برخی از, آن اغلب منجر به یک بیماری شناخته شده به عنوان “اختلال هراس”. این بیماری است که becomingly به طور فزاینده ای مشترک.. “اختلال هراس” توضیح داده شده است به عنوان یک بیماری روانی است که به ارمغان می آورد در مورد عود امواج وحشت است که گاهی اوقات باقی بماند برای مدت های طولانی.

این یک حالت عاطفی همراه با احساس ترس که چیزی وحشتناک اتفاق است. مردم که رنج می برند از این حملات هراس هستند و گاهی اوقات ترس از گرفتن یک اتوبوس; و یا ورود به یک خانه عجیب و غریب.; و یا حتی رفتن به یک سوپر مارکت. این حملات هراس می تواند رخ دهد بدون هشدار. آنها اغلب نامربوط به یک واقعه خاص و یا رویداد.

اغلب این احساس وحشت همراه با هشدار دهنده علائم فیزیکی مانند سرگیجه و تنگی در قفسه سینه و یا گلو و تنگی نفس یک مسابقه پالس یا گرگرفتگی.

آن را غیر معمول است برای افراد مبتلا به حمله هراس به اعتقاد آنها با داشتن یک حمله قلبی. آنها با عجله به نزدیکترین بیمارستان و یا بلافاصله پس از تماس با پزشک خود برای درمان اورژانس. بررسی وضعیت آنها اغلب نشان می دهد هیچ نشانه ای از هر گونه مشکل قلبی ندارند. علائم آنها رنج می برند از آورده شده است در مورد یک حمله وحشت. در بخش اورژانس در بیمارستان ها این است که نسبتا مکرر.

بسیار مهم است اما به هشدار در برابر خطر بودن بیش از حد بازی گاه به گاه و چشم پوشی از علائم است که شبیه به یک واقعی حمله قلبی است. آیا تا به حال فرض کنیم یک حمله وحشت است که علت این مشکل است.

اگر شما در این شرکت از هر کسی که شکایت شدید قفسه سینه درد واجد شرایط دریافت کمک های پزشکی بلافاصله. آیا بی توجهی به این علائم و تصور آنها احتمالا به دلیل یک حمله وحشت. این شانس وجود دارد که شما ممکن است کاملا اشتباه است.. پیر ماکسیم “بهتر امن تر از متاسفم” امر قطعا در این شرایط است.

پزشکان در حال دیدن بیشتر و بیشتر موارد این روزها از مردم رنج می برند از علائم استرس شدید و تنش های عصبی و اضطراب شدید و حملات پانیک. رایج ترین شکل درمان است که به تجویز داروهای آرام بخش.

آن است که جای تعجب کوچک است که در سراسر جهان استفاده گسترده از داروهای آرام بخش افزایش یافته است به طور چشمگیری بیش از چند سال گذشته است.

آرام بخش به عنوان یک اورژانس شکل از درمان که مناسب تجویز شده توسط پزشکان واجد شرایط می تواند موثر در تسکین استرس. اما همیشه وجود دارد معایب خود استفاده کنید. وجود دارد اغلب عوارض جانبی. گاهی اوقات این عوارض جانبی می تواند بسیار جدی واقع است. نیز وجود دارد همیشه خطر اعتیاد.

تعداد زیادی از افراد مبتلا به حملات هراس و شرایط استرس شدید باید نقل مکان کرد و دور از درمان پزشکی متعارف. آنها ناراضی هستند و با آرام بخش. آنها به نوبه خود به اشکال مختلف طب جایگزین برای درمان شده اند و با نتایج بسیار خوشحال شد.

یکی از روش های درمان برای استرس است که دریافت کرده است به رسمیت شناختن گسترده و مقدار زیادی از تبلیغات مطلوب به دلیل نتایج بسیار عالی به دست آمده مراقبه است. وجود دارد که انواع خاصی از مراقبه است که ثابت کرده اند که قابل ملاحظه ای موثر در تسکین استرس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *