5 راه برای کمک به کودکان و نوجوانان با موفقیت غلبه بر ترس خود از دندانپزشکان اطفال

[ad_1]

ترس از دندانپزشکان این است که یک مشکل مشترک است که بسیاری از بزرگسالان و کودکان و نوجوانان از این قاعده مستثنا نیست. برخی از کودکان نیز ایجاد ترس هنگام شنیدن مردم بحث خود را به چالش کشیدن و تجارب دردناک. دیگران ممکن است دچار اضطراب به این دلیل که دندانپزشک است که یک غریبه به آنها. خوشبختانه این مشکلی است که فرزند شما می تواند غلبه بر. در زیر نکاتی برای فعال کردن یک کمی خود را حرکت گذشته این مانعی در آینده دندانپزشکی مراجعه کنید.

شروع زود هنگام

The American Academy of Pediatric Dentistry توصیه می کند که پدر و مادر فرزندان خود را برای اولین ملاقات دندانپزشکی زمانی که اولین دندان فوران و یا پس از تولد برای اولین بار. با اوایل بازديد دندانپزشکی, مشکلات زود تشخیص داده می شود و اقدامات درمانی صورت گرفته برای جلوگیری از آسیب بیشتر است. علاوه بر این کودکان را تجربه می کنند درد کمتری در آینده روش و این می تواند کمک به جلوگیری از اضطراب.

پیدا کردن حق دندانپزشک اطفال

کودکان راحت تر احساس خواهد شد زمانی که آنها در حال رفتن به یک دندانپزشک است که آنها می خواهم. پدر و مادر همیشه باید فرزندان خود را به دندانپزشکان اطفال هستند زیرا متخصصان در درمان کودکان. این متخصصان با استفاده از کوچکتر دندانپزشکی و باید مقدار زیادی از بچه ها اسباب بازی برای آنها را به بازی با. آنها همچنین آماده به کار با کودکان مضطرب و کسانی که با نیازهای ویژه برای تضمین بهتر است دندان را تجربه کنند.

آن را ساده نگه دارید

به شما به عنوان آماده شدن برای ملاقات دندانپزشکی شما باید به جلوگیری از از جمله بسیاری از جزئیات. با انجام این کار شما را بالا خواهد برد بیشتر سوالات از فرزند و این ضروری خواهد به شما برای اضافه کردن اطلاعات بیشتر. مطمئن شوید که شما در حفظ یک نگرش مثبت هنگامی که صحبت کردن در مورد آینده دندانپزشکی بازدیدکننده داشته است. اما شما همچنین باید اجتناب از دادن به کودک امید کاذب به خصوص اگر او/او نیاز بیشتر به درمان های پیچیده. دلیل این است که او/او ممکن است در نهایت از دست دادن اعتماد به هر دو شما و دندانپزشک.

رها قبل از انتصاب واقعی

شما می توانید متوقف کردن توسط درمانگاه چند روز قبل از قرار ملاقات دندانپزشکی. این را به فرزند شما این فرصت را به اطراف نگاه کنید و حتی دیدار با کارکنان درمانگاه. کودکان نیاز به ایجاد یک رابطه دوستانه با دندانپزشک را قبل از آنها می آیند برای یک روش پیچیده. هنگامی که بچه ها راحت با پرسنلی آنها را ملاقات در دفتر آنها را حس آشنایی که خود را برای یک سفر رسمی ساده تر و بیشتر سرگرم کننده است.

جلوگیری از رشوه خواری

اکثر دندانپزشکان توصیه نمی رشوه دادن به کودک با رفتار ویژه اگر او/او رفتار خوبی در کلینیک دندانپزشکی. کودکان موجودات بصری هستند و هر وعده ممکن است خود را افزایش دهد و دلهره. بعلاوه امیدوار کننده یک کودک رفتار شیرین خواهد شد و همچنین ارسال یک پیام اشتباه به خصوص بعد از دندانپزشک تاکید بر اجتناب از شیرینی برای اطمینان از سالم و تمیز کردن دندان.

کمک به کودکان برای غلبه بر ترس از دندانپزشکان مهم است برای تندرستی جسمی و روحی. پس از همه, دادن فرزندان خود مناسب مراقبت از دندان مهم است که برای سلامت کلی خود را. مطمئن شوید که شما به دنبال نکات فوق برای کمک به کودک خود را جلوگیری از ترس در دندانپزشکی مراجعه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.