پاورپوینت نکته – اسرار برای موفقیت در روایت ارائه

[ad_1]

هنگامی که شما اضافه کردن به روایت یک, ارائه, به خصوص با اسلاید زمانبندی شما ایجاد خود-در حال اجرا ارائه شده است. آن را تقریبا به یک فیلم مانند اثر. یک ارائه عالی برای ارسال به مشتریان بالقوه در یک سی دی ارسال در وب سایت خود یا ارائه سایت به اشتراک گذاری و یا نمایش در یک نمایشگاه تجاری یا شرکت خود را با لابی.

معمولا من ترجیح می دهم برای ضبط صدای من با استفاده از Audacity رایگان ضبط صدا و ویرایشگر. اگر شما آن را دانلود کنید مطمئن باشید به همچنین خواندن دستورالعمل برای و دانلود the LAME MP3 encoder, که به شما اجازه ذخیره فایل های در فرمت MP3 می باشد. مزیت این است که آن را آسان تر برای ویرایش فایل ها در صورتی که شما تمایل به سفر بیش از زبان خود را به عنوان من!

اما به تازگی من می خواستم برای ارسال یک ارائه با گویندگی در authorSTREAM.com. این اسلاید های سایت دارای برخی از مزایای خوب:

* شما می توانید سخنرانی های جاسازی شده با صدا

* این نقش بسیاری از انیمیشن ها

* شما می توانید تبدیل ارائه کمتر از 5 دقیقه به تصویری به صورت رایگان برای ارسال در تصویری-سایت های به اشتراک گذاری (مثل یوتیوب) یا در سایت خود.

اما این صدا باید تعبیه شده که به معنی استفاده از روایت از ویژگی های (و یا انجام یک ترفند با MP3 را به PowerPoint فکر می کنم آنها فایل های WAV-به دلیل پاورپوینت می توانید تنها با قراردادن فایل های WAV).

** دریافت بهترین کیفیت صدا

بنابراین من سعی کردم داستان از ویژگی های و کشف کرد که کیفیت افتضاح بود! وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در پس زمینه. هنگامی که من سعی کردم با استفاده از همان تجهیزات در جسارت صدا فقط خوب بود. که زمانی که من کشف راز اول: با کیفیت CD.

برای شروع روایت شما را به اسلاید نشان می دهد tab کلیک کنید و ثبت روایت (در 2002/2003 را انتخاب کنید نمایش اسلاید> ضبط روایت). با کلیک بر روی تنظیم سطح میکروفون را فشار دهید برای تنظیم و تست های صوتی خود را راه اندازی.

سپس مطمئن شوید که به کلیک بر روی تغییر کیفیت دکمه! شما نیاز به انجام این کار در هر زمان تنها شما می توانید تغییر دهید به طور پیش فرض.

تغییر کیفیت زمانی که شما روایت

سپس در صدا انتخاب کادر محاوره ای را انتخاب کنید با کیفیت CD از نام لیست کشویی و کلیک کنید OK دو بار برای شروع نیست.

استفاده از سی دی های با کیفیت خود را به روایت

بعد از آن شما رفتن به اسلاید نشان می دهد به طور خودکار. روایت ارائه کلیک به حرکت از یک اسلاید به اسلاید. در پایان از شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای ذخیره اسلاید زمانبندی. انجام این کار به تنظیم زمانبندی برای هر اسلاید برای مطابقت با روایت.

** ویرایش داستان موفقیت

اگر شما به اشتباه شما می توانید دوباره روایت یک اسلاید. رفتن به اسلاید دوباره باز رکورد روایت جعبه محاوره ای و شروع دوباره. ضبط روایت است که برای اسلاید و سپس Esc را فشار دهید. مراقب باشید برای رفتن به اسلاید بعدی.

اگر شما جدید روایت طولانی تر از اصل شما ممکن است به یک مشکل به رسمیت شناخته شده-کوتاه روایات! این می تواند بسیار خسته کننده. ظاهرا اتفاق می افتد به دلیل پاورپوینت موجب صرفه جویی در روایت زمانبندی به طور جداگانه از زمانبندی اسلاید. حتی اگر شما را افزایش می دهد زمان برای اسلاید پاورپوینت را کوتاه داستان!

من قصد دارم به شما بگویم آنچه که مایکروسافت می گوید به انجام و سپس به شما بگویم آنچه که برای من کار می کرد.

مایکروسافت دستورالعمل عبارتند از:

1. مطمئن شوید که تمام انیمیشن ها را در مجموعه ای برای پیشبرد ماوس کلیک کنید و به طور خودکار.

2. اگر آخرین مورد به متحرک بر روی اسلاید یک قاب متن از یک AutoShape که شامل متن ایجاد یک شکل جدید و محل آن را در خارج از اسلاید منطقه است. تنظیم شکل انیمیشن های سفارشی تنظیم به نظر می رسد. مطمئن شوید که شکل است که آخرین مورد به تحریک و تشجیع کردن و که این مجموعه به متحرک در یک کلیک ماوس.

3. مطمئن شوید که هر گونه انتقال اسلاید تنظیم شده به پیشرفت در یک کلیک موس و به صورت خودکار.

4. Re-ضبط روایت خود و بر هیچ وقتی پرسیده شد که اگر youwant برای نجات اسلاید زمانبندی.

5. پیش نمایش, ارائه, نمایش اسلاید نمایش به صورت دستی و بررسی روایات است.

6. سپس اضافه کردن اسلاید به صورت خودکار و زمانبندی انیمیشن.

بدون توجه به آنچه من جدید من روایت قطع شد. من ساخته شده آن را کوتاه تر از اصل و هنوز هم همان مقدار قطع شد. در نهایت متوجه شدم که این مشکل نبود از ظهر. پاورپوینت شد قطع یک مقدار مشخصی بدون توجه به آنچه ظهر. من ثبت یک دوره سکوت در پایان یک روایت. سپس هنگامی که پاورپوینت آن را قطع من خوب بود!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *