چگونه برای زندگی تکیه موفقیت: شش معیار

[ad_1]

معیار #1: تمایل به انجام آن را برای خودتان.

همیشه این را در بالای ذهن خود را – من برای انجام این کار برای خودم! لحظه ای که شما شروع به باور شما در حال انجام آن را برای شخص دیگری (همسر و فرزندان و دیگر قابل توجه پزشکان و غیره.) شانس خود را برای موفقیت در آمده و به خطر. شما یک فرد بزرگسال است که سزاوار یک زندگی بهتر و لذت بردن از آن را به خود بداند. انجام این کار برای خودتان.

CRITERION #2: مایل به تغییر نقطه نظر شما.

دلیل شما نمی متوقف خوردن است از آنجا که از راه شما فکر می کنم.

زمانی که ما متولد شدیم عادی خواران و یا آنچه که من اسمش غیر Munchers. ما خوردند در آن روزها به منظور بقا و عملکرد نهایی. این راه ما را از تفکر نسبت به مواد غذایی است. پس از آن ما شد lesbo آسیا و شروع به فکر کردن مانند Munchers.

افرادی که فکر می کنم مثل حالت عادی خواران خوردن به طور معمول…افرادی که فکر می کنم مثل Munchers – جویدن.

به منظور تبدیل شدن به یک لزبین شما نیاز به من بدهید تا کنونی خود را از نقطه نظر (تفکر). بسیاری از افراد تلاش از دست دادن وزن با اعتقادات از آنچه که برای آنها کار خواهد کرد. متاسفانه آنها نمی دانند که چه چیزی برای آنها کار خواهد کرد.

چه اثبات? آنها هنوز هم اضافه وزن دارند و هنوز هم خوردن.

مردم دچار اضافه وزن هستند به دلیل راه آنها فکر می کنم.

مردم خوردن اضطرارا به دلیل راه آنها فکر می کنم.

مردم نمی توانند ماندن در رژیم غذایی به دلیل راه آنها فکر می کنم

راه ما فکر می کنیم تعیین می کند:

آنچه که ما می خوریم

هنگامی که ما غذا خوردن

که در آن ما می خوریم

چرا که ما می خوریم

چگونه ما می خوریم

چقدر ما خوردن

معیار #3: مایل به توقف اثبات که شما درست در نمی قادر به تغییر.

درست است که مایل به توقف اثبات که شما درست در نمی قادر به تغییر. اکثر مردم در رژیم غذایی و ضربه های آن است. آنها با استفاده از بهانه های مانند:

من اصلا قدرت خواهد شد.

من متفاوت از هر کس دیگری.

من زندگی را متفاوت از آنها.

من تحت استرس بیش از حد.

من شکست خورده بیش از حد بسیاری از بار قبل.

من یک سوخت و ساز کند.

من به شما قول می دهم شما تمام کردم قدرت و توانایی به موفقیت به عنوان طولانی به عنوان شما در حال حاضر به شروع به گفتن “من می تواند به جای من نمی توانم”. مهم نیست که چه مدت شما شده اند و اضافه وزن چگونه بسیاری از رژیم های غذایی شما رفته اند و یا چگونه بسیاری از بار شما سعی کردم. شما می توانید و شما موفق خواهد شد. در این زمان شما فقط نمی دانم چگونه است.

معیار #4: مایل به دیدن که شما ترس از شکست است که اهمیت آن کمتر از مزایای زندگی ناب.

آیا شما ترس از شکست است ؟ ترس طبیعی است. مرد دانا یک بار گفت; وجود دارد دو نوع از مردم: کسی که ترس و موفق است و کسی که فقط ترس است.

نکته این است که هر کس از ترس. کسانی که موفق به اذعان آن و حرکت بر روی. کسانی که موفق به ترک زمانی که آنها با ترس است. در طول این روند وجود خواهد داشت بار که شما ترس از شکست. هنگامی که شما ملاقات ترس از شکست شما می توانید یکی از دو چیز است; شما می توانید با قرار دادن ترمز در تسلیم و ترک و یا شما می توانید با قرار دادن پدال به فلز و گام در گاز. ببینید که مزایای زندگی ناب مهم تر از خود ترس از شکست.

معیار #5: مایل به حقیقت را بگویید.

کتاب مقدس می گوید حقیقت شما را آزاد خواهد کرد. در حالی که گفتن حقیقت به اندازه کافی سخت است دانستن اینکه چه چیزی حقیقت این است که سخت تر است. حقیقت این است که روی حیله و تزویر.

معیار #6: شما تنها موفق هنگامی که شما را در تلاش: مایل به گرفتن مسئولیت برای خود افکار و اقدامات.

قدرت تغییر یک تابع از ما تمایل به مسئولیت برای ما افکار و اعمال ما. اگر ما سرزنش دیگران موقعیت و یا حتی نقاط ضعف خود ما اعمال ما وجود دارد این است که هیچ امیدی برای ما به تغییر زندگی ما است.

اگر شما سرزنش دیگران برای شکست های خود را – شغل, استرس, خانواده, مسن تر کاهش سوخت و ساز بدن و یا حتی سگ خود را چه شما باید انجام دهید به منظور تغییر ؟ پاسخ: به همه آنها را…زندگی را متوقف!

هنگامی که ما به نقطه ما در کسی یا چیزی برای اقدامات یا تجربه در زندگی ما قدرت ما را به آن شخص که برگ ما ناتوان است.

قدرت شخصی خود را تابع خود تمایل به مسئولیت برای اقدامات خود را.

حفظ این شش معیار و آنها را بخشی از زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.