جفت سلول های بنیادی با موفقیت درمان بیماری پارکینسون

[ad_1]

بیماری پارکینسون (PD) یک اختلال مزمن عصبی است که تولید علائمی مانند گیجی و کاهش مهارت بی خوابی و عدم هماهنگی حرکتی از دست دادن حافظه, تکان دادن, سفت شدن عضلات و لرزش. سلول های بنیادی یک تمایز گروهی از سلول ها که بسته به اطراف خود شرایط قادر به در حال توسعه به انواع سلول ها از جمله سلول های کبد و کلیه و سلول های, سلول های مغز و یا هر یک از دیگر 260 انواع مختلف سلول ها را تشکیل می دهند که بدن انسان است.

وقتی Dr. Mehmet Oz به نظر می رسد در اپرا وینفری را نشان می دهد در ماه مارس سال 2009 او نشان داد یک بخش از مغز انسان که در آن خطوط در حال حاضر در یک فرد که به بیماری پارکینسون. او معتقد است که سلول های بنیادی می تواند قرار داده شده در آن منطقه به بازسازی مغز آسیب دیده. او پیش بینی کرد که استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماری پارکینسون آغاز خواهد شد در حدود هشت سال است. آنچه او به وضوح درک نمی کند این است که یک درمانگاه در مکزیک شده است با استفاده از جفت سلول های بنیادی مشتق از جفت (afterbirth) با موفقیت درمان پارکینسون برای 18 سال! که در مورد چه مدت بازیگر Michael J. Fox (شناخته شده در اوایل دهه 80 به عنوان الکس P. کیتون در این آمار نشان می دهد روابط خانوادگی) همواره در زندگی با این بیماری است.

پس آقای فاکس یک مدافع برای سلول های بنیادی, درمان, آن را به من شگفت زده است که او گرفته استفاده از درمان های ارائه شده در کشورهای دیگر است. شاید او نمی داند که درمان در دسترس است. اما از آن است و ISCI بنیانگذار ریتا الکساندر دست اول شاهد نتایج در بیماران دیده می شود که سرطان را درمان فلج مغزی dermatomyositis دیابت و هپاتیت C و HIV, نقص ایمنی, کلیه, اختلالات, مولتیپل اسکلروزیس, میگرن, دیستروفی عضلانی, بیماری پارکینسون, retinitis pigmentosa, آرتریت روماتوئید, اسپینا بیفیدا و سکته مغزی. ریتا شخصا دریافت چندین درمان برای از بین بردن ناتوان کننده اثر آرتریت روماتوئید.

جیمز دولین ساکن هاوایی, اما او بهشت شد یک کابوس 15 سال پیش زمانی که او مبتلا به بیماری پارکینسون. تمایلی به قبول این واقعیت مستمر روحی و جسمی کاهش, او به دنبال جواب در سراسر جهان به این بیماری از مصرف بیش از مغز خود را و زندگی خود را. او علايم استاندارد پارکینسون از جمله بسته سفتی عضلات و کاهش مهارت و چابکی و هماهنگی بی خوابی و از دست دادن حافظه و سردرگمی و لرزش در آغوش او که آن را دشوار برای او را به خودش. فعالیت های عادی روزانه مانند پانسمان خوردن و نوشتن به طور فزاینده به چالش کشیدن. جیمز تجویز شد یک لیست طولانی از داروها برای مدیریت تعداد بیشتری از علائم. دو سال و نیم پیش, او در بر داشت راه برای بهبودی از PD بین المللی سلول های بنیادی موسسه (ISCI).

زمانی که ریتا برای اولین بار ملاقات آقای Devlin او بسیار سفت و سخت مبارزه ثابت لرزش به عنوان او ساخته شده راه خود را از طریق فرودگاه. هنگامی که او بازگشت به درمانگاه شش ماه پس از اولین جفت سلول های بنیادی درمان بدن خود را آرام بود او راه می رفت با سهولت بیش از حد لرزش رفته بودند و یک لبخند بزرگ به جای خالی بیان صورت او فقط چند ماه قبل از. پس از چند اضافی و سلول های بنیادی درمان جیمز Devlin شده است قادر به از بین بردن تمام بیماری پارکینسون دارو و صرف روز خود را با گشت و گذار در بهشت. در 67 سال, او لذت می برد 75 درصد بازیابی.

نه هر کس است که از لحاظ جسمی و از لحاظ مالی قادر به سفر به مکزیک است. است که چرا ریتا الکساندر آغاز شده ISCI در مارس 2008. او آرزوهای بسیاری از افرادی که مبتلا به بیماری پارکینسون می دانستم که وجود دارد درمان سلول های بنیادی است که می تواند تغییر این دوره از زندگی خود را. ISCI کمک به بیمار آموزش و پرورش قبل و بعد از درمان, پشتیبانی, سفر تدارکات و امور مالی در مورد درمان. هدف او این است که برای کمک به مردم دسترسی به درمان است که در حال حاضر در دسترس است و به درمان به آمریکا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ISCI و یا به ترتیب یک مشاوره و یا تعیین وقت ملاقات مراجعه کنید http://www.iStemCelli.com یا contactRita الکساندر مدیر اجرایی بین المللی سلول های بنیادی موسسه در 800-609-7795.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.