راهنمایی برای موفقیت در پرورش همستر

[ad_1]

می دانم که چگونه به موفقیت نژاد همستر

موفق hamster پرورش مستلزم آن است که شما تعداد زیادی از اوقات فراغت و مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است. شما باید به دنبال برخی از اساس گام برای موفقیت در پرورش همستر. در زیر شما پیدا کردن راهنمای ما برای لذت بردن از این بخش از همستر نگه داشتن.

آماده سازی مورد نیاز برای پرورش همستر:

برای بار اول شما نیاز به خرید مادر و پدر همستر. پرورش همستر از خانواده های مختلف خوب است اما شما باید اطمینان حاصل شود که آن را از همان نژاد ، پرورش خواهر و برادر همسترها اشاره کردنی نیست. این می تواند باعث نقص هنگام تولد برای برخی hamster نژاد.

مادر می توانید نژاد هنگامی که او چهار تا شش ماه و پدر می تواند نژاد زمانی که او در دو تا سه ماه است.

زن hamster شناخته شده بود ارضی. بنابراین برای جفت گیری آیین هرگز مرد hamster را به قفس از زن به عنوان این امکان وجود دارد که او ممکن است او را بکشند. در ابتدا بهتر است برای قرار دادن قفس نر و ماده همستر در کنار هم. این اجازه خواهد داد که آنها را به آشنایی با هر یک از دیگر بدون ترس از هر نبرد برداشت. یکی دیگر از گزینه خوبی است برای قرار دادن هر دو جنس نر و ماده همستر در قفس جدید. دنبال این روش گام به گام برای اطمینان از امن جفت گیری. اول باید آنها را نگه داشته و با هم به صورت تنها در 5 دقیقه. چند روز پس از این مدت زمان می تواند افزایش یافته و به 10 دقیقه. اگر آنها شروع به مبارزه با آنها را از هم جدا بلافاصله. شما ممکن است نیاز به دنبال مراحل بالا را بارها و بارها به اطمینان حاصل شود آنها در واقع همسر.

به عنوان به زودی به عنوان جفت گیری فرایند بیش از مرد و زن hamster باید از هم جدا شوند. موارد وجود دارد ثبت شده که در آن مرد همستر شناخته شده اند به خوردن نوزادان هنگامی که مادر به هنگام تولد می دهد. برای جلوگیری از این, نگه داشتن مرد hamster جدا از زن hamster در همه زمان ها, مگر اینکه جفت گیری جفت.

پس از دوره بارداری از 15 تا 18 روز نوزادان متولد خواهد شد. در واقع شما متوجه خواهد شد برخی از تورم در معده زن همستر در 10 روز. مطمئن شوید که شما تمیز کردن قفس در روز 14 از آنجا که شما نمی قادر خواهد بود به انجام این کار پس از تولد نوزادان است. مادر hamster را حفظ خواهد کرد در حال حرکت دور قفس در حالی که به هنگام تولد به نوزادان. گاهی اوقات در طول فرایند تولد او را حرکت نوزادان به بعد بار دیگر او را صبر کنید انتخاب کنید تا به بچه ها تا زمانی که او به پایان رسید و زایمان. در هر صورت خوب است.

پس از تولد نوزادان بروید و نه در نزدیکی آنها و یا حتی سعی کنید به آنها را لمس با این حال وسوسه انگیز آن ممکن است. اگر شانس با عطر و بوی خود را می شود عبور می کند به نوزادان مادر hamster ممکن است توقف مراقبت از آنها را, و یا در بدترین حالت آنها را خواهد خورد. شما می توانید گاهی اوقات تغییر آب عرضه مواد غذایی به طور منظم عرضه به حفظ پاکیزگی. در پایان سه هفته شما می توانید با جدا کردن نوزاد از مادر و قرار دادن آنها را در یک قفس جدید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *