Naural دفاع از خود در برابر سرطان سینه – یادگیری به مقابله با موفقیت با Organochlorine از

[ad_1]

چه organochlorines?

Organochlorines است که مواد شیمیایی موجود در برخی از علف کش ها و آفت کش ها در آب ژاول کلر و بسیاری از مواد ضد عفونی کننده شیمیایی و بسیاری از پلاستیک به خصوص پی وی سی (پلی وینیل کلراید).

Organochlorines هستند دخیل در ایجاد و ترویج سرطان پستان زیرا آنها جهش ژن و آنها باعث می شود سلول های پستان برای تبدیل شدن به بیشتر پذیرای یک سرطان ترویج شیمیایی به نام استرادیول. Organochlorines تضعیف سیستم ایمنی بدن و کاهش مقاومت بدن در برابر باکتری ها و ویروس ها. آنها همچنین عمل به عنوان یک نوع منفی استروژن در بدن است.

چگونه می توانم آنها را وارد بدن ما?

Organochlorines وارد بدن ما از طریق آب آشامیدنی ما با خوردن مواد غذایی رشد کرده و با برخی از مواد شیمیایی کشاورزی و از طریق پلاستیکی لنت در کنسرو شده و یا قابل استفاده در مایکروویو مواد غذایی. آنها را وارد کنید از طریق ریه ها تنفس در دود کلر سفید کننده ضد عفونی کننده و با بدن در تماس با کلر سفید کاغذ محصولات مانند تامپون کاغذ توالت و لیوان های کاغذی.

چگونه می تواند ما را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض ما?

گام اول-خود را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض

اولین چیزی که به انجام است که برای کاهش مصرف پلاستیکی به خصوص از غذاهای راحتی. در ظروف پلاستیکی وجود دارد به طور معمول یک مثلث با یک شماره داخل آن را در ته ظرف. شما می توانید تشخیص PVC یا پلی وینیل کلراید به عنوان نوع پلاستیکی است که دارای 3 در مرکز مثلث.

به عنوان برای مقاله, محصولات, استفاده از اکسیژن مقصور یا کتان غیر سفید محصولات کاغذی. شرکت های که به فروش غیر کلر سفید کاغذ و محصولات به طور معمول می گویند تا بر روی برچسب و آنها لزوما بازار محصولات خود را به عنوان “سبز” محصولات.

خرید غیر کلر سفید کننده و بیشتر سازگار با محیط زیست محصولات خانگی. ساده سرکه و آب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از کارهای خانه.

خوردن تنها ارگانیک تولید گوشت و محصولات لبنی را کاهش می دهد مقدار از organochlorines در رژیم غذایی خود را با 80 درصد است.

مرحله دو-کمک به کبد شما

با کمک به کبد شما می توانید سوخت و ساز organochlorines.

Flaxseeds و آلی زرده تخم مرغ حاوی لسیتین یک ماده شیمیایی است که سرعت را تا از بین بردن چربی-مواد شیمیایی محلول در آب مانند organochlorines آنها را محلول در آب است.

لوبیا, عدس, قرمز, شبدر, محصولات سویا و chickweed حاوی مواد شیمیایی به نام ساپونین. ساپونین کمک به شکستن organochlorines جلوگیری از جهش سلولی و می تواند در جلوگیری از تکثیر سلولهای سرطانی. این مواد غذایی به شدت توصیه می شود برای هر کسی که به طور منظم مصرف organochlorines.

اعضای خانواده کلم از جمله کلم بروکلی و کلم و شلغم و تربچه و کلم bok choy یا گل کلم می تواند به شما کمک کند متابولیسم organochlorines با افزایش تولید غیر سرطانی توسط محصولات.

گام سوم-مادر طبیعت کمک

زن مثبت منابع طبیعی استروژن می تواند بلوک ورودی organochlorines استرادیول و دیگر سرطان ترویج استروژن زمانی که به اندازه کافی از آنها در جریان خون است. دلیل این است که این مثبت هورمون حرکت به سرعت از طریق بدن ما در حالی که سرطان تولید مواد شیمیایی مانند organochlorines حرکت آهسته تر. اگر وجود دارد به اندازه کافی از این هورمون های گیاهی در جریان خون آنها به راحتی می توانید بلوک organochlorines از اتصال خود را به سلول های پستان و از ترویج سرطان است.

این هورمون های گیاهی را می توان در عدس, لوبیا خشک توفو و تخمیر محصولات سویا مانند tempeh و miso, هویج, سیب زمینی شیرین, انار باباآدم ریشه شبدر قرمز هاپ و جینسنگ. مصرف منظم کلم بروکلی و کلم نیز مفید است.

ارسال تحول راهنمایی

ایجاد تغییرات به نفع بقای خود را و است که از محیط زیست اغلب ما قرار می دهد در یک دوره دوباره تنظیم نه تنها با جامعه ما زندگی می کنند, اما همچنین ما با خانواده و دوستان و همسایگان.

چند استراتژی استفاده می کنیم برای حفظ مثبت اجتماعی روابط

طبیعی دفاع از خود به این معنا نیست طبیعی تجاوز نه معنی است که آن را باعث می شود شما به توسعه اجتماعی اختلال باعث به وجود organochlorines. مواد غذایی و گیاهان دارویی است که برای تشویق طبیعی دفاع از خود را به شما از دست دادن طعم و مزه برای محصولات مرتبط با organochlorines.

اجازه دفاع از مواد غذایی به قدرت شما را به تصور و کار نسبت به یک organochlorine آینده رایگان و بدون هر گونه خشم در مورد وضعیت کنونی است. به عبارت دیگر اجازه ندهید که نیروهای تشویق شخصی و محیط زیست سهل انگاری خود را به فشار دکمه.

انتخاب بازیافت اسباب بازی های پلاستیکی و یا دست دوم اسباب بازی های پلاستیکی بیش از آنهایی که جدید را برای فرزندان خود.

ارسال ناهار در ظروف قابل استفاده مجدد.

آوردن یک لوبیا یا عدس سالاد به بعد از کباب کردن و یا غذای مختصر شام.

دعوت از دوستان که استفاده از بسیاری از پلاستیک و organochlorine محصولات به خوردن. توضیح دهید که چرا شما به خوردن غذاهای خاص و آنچه شما انجام داده اند برای به حداقل رساندن سهم خود را به آن گسترش. رله اطلاعات در چنین راهی است که مهمانان شما احساس راحت و ترک آنها را به از دست دادن طعم و مزه برای organochlorine محصولات در راه خود را و زمان.

استفاده از غذاهای ارگانیک برای نشان دادن بدن چه مواد غذایی طبیعی است و باید اعتماد به نفس است که بدن خود را با استفاده از این دانش به رسمیت شناختن آنچه طبیعی نیست و پاسخ مناسب به آن است. این یک هدف است که آغاز شده را می توان حتی بر روی بودجه محدود. بازگشت طبیعی بدن خود را شروع می شود با یک سیب آلی به خصوص یک مشترک!

سلب مسئولیت حقوقی-اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای مقاصد آموزشی است و نه در نظر گرفته شده برای پزشکی, تشخیص, درمان و یا درمان هر بیماری است. مشورت با یک پزشک مراقبت های بهداشتی قبل از شروع هر برنامه مراقبت های بهداشتی.

تمامی مطالب کپی رایت در سال 2004 توسط اگو Agii,inc. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *