10 نکته برای ارسال یک مقاله مجله – موفقیت

[ad_1]

بنابراین شما می خواهید برای نوشتن یک مقاله ؟ شاید شما در حال حاضر مقدار زیادی از زمان و تا به حال تعداد زیادی از رد. ممکن است یک دلیل بسیار خوب برای کسانی که رد (هر چند به صداقت آن را نیز ممکن است بستگی به سردبیر خلق و خوی, آیا, انتشار, به تازگی انجام چیزی مشابه یا فاز ماه).

در اینجا برخی از راه برای تعادل را به نفع خود:

  1. می دانم که انتشار. خرید (یا حداقل خواندن) کپی کنید. همه چیز. به دنبال تن خواندن نامه به سردبیر, دیدن آنچه که خوانندگان علاقه مند است. به دست آوردن انتشار دستورالعمل ثبت نام و آنها را دنبال کنید. هدر ندهید مجله زمان و یا شما با تبادل تصادفی ایده: سعی کنید به منعکس کننده آنچه شما آموخته اند در مورد انتشار در پرس و جو خود را.
  2. اگر ایده ای است که ارزش فرشهای آن را به ارزش فرشهای هست. همین حالا پرس و جو تا زمانی که شما آماده هستید. این به این معنا نیست که این مقاله را به پایان خواهد رسید (هر چند که ایده خوبی است اگر شما فقط با شروع از); به این معنی که ایده به کامل است. ارسال نیست تا زمانی که شما می دانید آنچه شما انجام می دهند و که در آن ایده های خود را در حال رفتن.
  3. آیا ارسال اولین پیش نویس است. سردبیران را احترام شما تنها اگر شما به دنبال قوانین و ارائه جلا پایان رسید کپی کنید.
  4. مطمئن شوید که همه چیز درست تایپ شده است. نه تکیه بر کلمه خود را با پردازنده غلطگیر: این یک مورد که در آن شما در واقع ممکن است نیاز به چیزی نگاه کردن. نترس-دیکشنری دوست شما است! به عنوان یک مجله می گوید در سرمقاله خود دستورالعمل: “اگر به عنوان مثال شما باید فراخوانی می گویند گورباچف حداقل باید شوخ طبعی به طلسم نام خود را به درستی.” (Dubliner)
  5. نگاه کردن به کلیشه. هیچ کس می خواهد به عنوان خوانده شده آنها را ندارد. اگر شما نگاه خود را کپی و چیزی برای تلفن های موبایل بیش از حد آشنا, آن را احتمالا یک کلیشه-خلاص شدن از شر آن. شما می توانید بهتر انجام دهید. کلیشه ها برای فکری تنبل. علاوه بر آنها پرچم قرمز برای سردبیران.
  6. به داستان خود را در یک جاذب منجر شود. شما اولین جمله فوق العاده مهم است. آن نیاز به می گویند آنچه شما می خواهید به نوشتن در مورد-اما در راه است که کاغذ برداشته توجه خواننده را می کند و آنها را می خواهید به خواندن کل قطعه به جای ادامه thumbing از طریق مجله. صدا میخوره ؟ ؟ ؟ شما شرط می بندم. اما ضروری است اگر شما می خواهید برای دریافت منتشر شده و در ادامه منتشر می شود.
  7. نقل قول یک متخصص. مگر اینکه شما خودتان را به یک متخصص شناخته شده در سراسر جهان (که در این صورت چرا این اولین بار که شما در حال تبادل مقاله؟), خوانندگان نمی خواهید به می دانم آنچه شما فکر می کنم موضوع: آنها می خواهند بدانند که چگونه کارشناسان آن را ببینید. برای مثال اگر شما در حال نوشتن در مورد ازدواج, پیدا کردن یک مناسب مشاور ازدواج برای نقل قول.
  8. شامل حکایات و نمونه است. مستقیم سخنرانی در مورد یک موضوع نیست جالب مجله مقاله را. مطمئن شوید که شما نشان می دهد آنچه که شما می گویید با نقل قول (بالا را ببینید), نمونه, و حکایات است که نشان می دهد حقیقت را در آنچه شما می گویید.
  9. مطمئن شوید که شما یک جامد شروع و پایان. در پایان باید دوباره در برخی از راه برای آغاز به طوری که خواننده احساس می کند شما گرفته ام او و یا او را در یک سفر که از آن بازگشت شما عاقل تر و آگاه تر.
  10. نوشتن منطقی است. من به تازگی خواندن یک مقاله در یک hobbyist magazine که همه جا بود; آن را تا به حال بالقوه به جالب بود اما سازمان نیافته و در نهایت غیر.

نوشتن برای مجلات می توانید با ارائه حرفه ای مناسب و معقول اما نمی بچه خودتان: این کار سخت هم شکستن و سپس نوشتن خوب قطعات جامد. برخی از کالج ها و سازمان های ارائه در کلاس (و البته من!); آن را یک ایده بد را به یکی. خوب دیگر جایی برای با سنگ تیز کردن مهارت های خود را از طریق یک نقد گروه; چک کردن اینترنت کارگاه آموزشی نگارش اگر شما به دنبال برای یک آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.