7 Top اسرار زندگی تنها با موفقیت

[ad_1]

1. عشق خود را – پیوستن به یک برنامه ورزشی

خوب همه ما می دانیم که این مهم به ورزش است. اما آیا شما می دانید که پیوستن به یک برنامه و یا یک باشگاه ورزشی می تواند کمک به شما احساس یک حس واقعی از جامعه? با ساخت این تعهد در طول زمان شما را وادار به دانستن دیگران که احساس می کنید به همان شیوه در مورد مراقبت از خود. شما ببینید هر یک از دیگر غالبا. این یک پیوند است که می تواند رقیب چه برخی از پیدا کردن با دیگر اعضای کلیسا و یا داوطلب برای یک علت. آن دسته از افراد وجود دارد را برای شما حتی زمانی که طوفان رخ می دهد در بخش دیگر از زندگی خود را – روابط و شغل و…. اگر بودجه شما کم, چک کردن برنامه های شهرستان و یا Y در منطقه شما.

اگر شما از آنها بدم میاید, گروه, پیدا کردن دوستان تمرین – و یا اگر شما پول نقد و یک مربی شخصی. این خیلی خوب است که شرکت در آن روزها وقتی که شما فقط بیش از حد خسته به کار کردن. و با این مربی پس از شما پرداخت او/او هیچ تعهد است. شما لازم نیست که احساس بد اگر شما کاملا نمی توانید خودتان را بروید. فقط reschedule.

2. درمان خود را به طور منظم – شما آن را سزاوار رزرو زمان مورد علاقه خود را از pampering فعالیت — پدیکور, مانیکور و پدیکور, اپیلاسیون, و یا هر آنچه در کیسه خود را است. حتی اگر شما استفاده می شود برای انجام این کار به خودتان این زمان است که یک راه قدرتمند برای اثبات که شما خاص هستند. اگر بودجه کم به خودتان هدیه ای از زمان برای انجام آن را برای خودتان. رفتن به یک سالن و کسی که به شما نشان می دهد چه باید بکنید. به عنوان یک دوست و یک بار گفت: – یک مرد مردی که نیز تا به حال خیلی خوب حساسیت “با سلام اگر شما آن را انجام دهید برای خودتان چرا کسی دیگری؟” یکی دیگر از بزرگ – طرح یک روز در رختخواب. هیچ گناه فقط لذت بردن از!

3. باز کردن قلب خود را – به عنوان سخاوتمندانه به عنوان شما می توانید چرا که شما تنها یکی از آنها تهیه هر دو زمان و پول خود را ارزشمند هستند به شما. اما باز کردن قلب خود را بیش از همه چیز برای دیگران – آن را پاک راه را برای شما به دریافت حتی بیشتر خوب است. را انتخاب کنید یک علت شما در مورد مراقبت و اختصاص برخی از زمان و پول. نگاهی به زمان برای انتخاب و خرید هدیه است که واقعا منعکس کننده گیرنده شما شخصیت. اگر شما نیاز به ایده های صرف برخی از زمان در Google جستجو برای “ایده های هدیه” برای این نوع از شخص شما در حال خرید برای. و یا می دانم کسی است که توانایی های جادویی برای قرار دادن عاشقانه در هر هدیه – و سپس از او بخواهید و یا او!

4. در عشق سقوط! اتخاذ یک حیوان خانگی مگر اینکه شما نسبت به هر موجود زنده در جهان, شما دریافت بیشتر از مراقبت از یک حیوان خانگی از آن را به شما هزینه. بازدید از حیوانات نجات در منطقه شما. اگر شما لازم نیست که زمان یا انرژی برای راه رفتن سگ و نمی مانند گربه در نظر منحصر به فرد پایین تر-نگهداری حیوان خانگی – پرنده و مار خرگوش. صحبت کردن با کارشناسان قبل از اینکه شما برای این نوع از حیوانات–هر یک نیاز به یک منحنی یادگیری به موفق ترین رابطه است. نگاه کردن خانه خرگوش جامعه و یا گروه های مشابه. و مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان تهیه است که شما را مورتیمر زمانی که شما خارج از شهر!

5. آیا در ترس زندگی می کنند – نگاهی معقول و منطقی خطرات با پول به عنوان تنها پشتیبانی شما به احتمال زیاد لازم نیست مقدار پشتیبان گیری اگر چیز اشتباه است. اما با ساخت مطمئن شوید که شما را در درک چه گزینه های خود را – و تحقق بدترین نتیجه ممکن است احتمالا به عنوان بد نیست به عنوان شما فکر می کنم شما ممکن است قادر به صرف بیش از شما فکر می کنم. از سوی دیگر نمی حفاری خود را در فراتر از بهبود. آن را سرگرم کننده را به زندگی می کنند با هیچ اعتباری در تمام مدت 7 سال – نمونه خرید اینترنتی از ورشکستگی است.

6. یادگیری برای لذت بردن از غذا خوردن به تنهایی بله به نظر می رسد سخت در ابتدا اگر شما در میانهی شب مشغول به آن است. این را امتحان کنید: محلی خود را بروید کافی شاپ یا کافه. سفارش نوشیدنی های مورد علاقه خود (قهوه اسپرسو, شراب و هر چیز دیگری) و قول خودتان شما نشستن وجود دارد برای حداقل 5 دقیقه قبل از اینکه شما را ترک. حتی اگر آن را بیش از حد, حداقل, برنامه ریزی برای راه رفتن معمولی پایین خیابان با جام خود را برای چند دقیقه. بعدی زمان سفارش یک مافین را با قهوه. تمرین! اگر شما نیاز به حواس پرتی را به یک کتاب. برخی از تجربه SWWANs را به یک نوت بوک به نوشتن یا کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی برای قرعه کشی – مشاهده محیط اطراف خود را. اشاره: اگر شما نمی خواهد ذهن برخی از مکالمات سعی کنید در نوار نشسته و یا یکی از جدید “تک شام” در مناطق popping تا در چند رستوران ها بهتر است.

7. درخواست کمک! زمان طولانی موفق زنان تنها می دانم که می توان آن را سخت برای کمک بخواهید. ما همه می خواهم به قوی و مستقل و نه نیازمند. اما هی همه به کمک نیاز دارد. چرا باید به شما – که در حال دست زدن به آن همه تنهایی – حتی کمک کمتر از افراد دیگر!? تمرین با چیزهای کوچک ، شما با گذشت زمان بهتر. و شما پیدا کنید که اکثر مردم خوشحال هستند که به کمک آنها فقط خجالت بپرسید زیرا آنها نمی خواهند شما را به فکر می کنم آنها فکر کردم شما نیازمند!

7.5 رقص! رقص – در خانه قبل از شما بیرون رفتن زمانی که شما احساس آبی به جای خوردن! اجازه دهید سحر و جادو از موسیقی و حرکت خود را تبدیل انرژی است. به خودتان اجازه رفتن – شما احساس فوق العاده ای تفاوت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.