چگونه به قطار احمقانه یک پسر بچه با موفقیت

[ad_1]

شما نمی خواهید برای شروع بیش از حد سریع: مطالعات نشان می دهد که زمانی که پدر و مادر شروع به آموزش توالت آموزش خیلی زود کودک طول می کشد تا یاد بگیرند که مهارت. به عبارت دیگر شما را در دستیابی به آموزش موفقیت هنگامی که کودک خوب است و آماده برای شروع آموزش. اولین چیزی که به انجام این است که با استفاده از چک لیست زیر را در زیر برای دیدن اگر پسر شما آماده است تا به اسان آموزش دیده است. هنگامی که شما خود را در نظر بگیرید و پسر آماده است, تمرکز بر زمان. مطمئن شوید که کودک خود را معمول است که به خوبی تاسیس شده است. اگر او فقط شروع به مهد کودک و یا یک برادر و یا خواهر او ممکن است کمتر پذیرای تغییر و یا بیش از حد حساس برای حمله به این چالش جدید است. صبر کنید تا زمانی که او احساس می کند باز به ایده های جدید به طوری که آموزش یک موفقیت است.

استفاده از چک لیست زیر را برای پیگیری کودک نو پا خود را پیشرفت در طول این آموزش. شما لازم نیست که صبر کنید تا زمانی که شما چک در هر مورد به شروع به قرار دادن خود را در گلدان! به جای دیدن اگر کودک شما تمایل به مستقل تر و اگر او می داند آنچه در آن به معنی رفتن به حمام به عنوان یک فرد.

کودک خود را آماده برای شروع گلدان اگر او:

• به طور منظم مول و تولیدات مدفوع

• می توانید حذف و دوباره قرار داده تا او را پوشک/لباس زیر

• تقلید عادات افراد دیگر در توالت (اگر او به تماشای شما رفتن به توالت و اگر او می خواهد برای پوشیدن لباس زیر)

• * * * تجلی زمانی که او احساس نیاز به دفع ادرار یا پو

• می توانید به دنبال دستورالعمل های ساده (مانند “من از این اسباب بازی”)

• به رسمیت می شناسد فیزیکی سیگنال از اصرار و فشار دادن هشدار به شما قبل از

• نمی خواهم احساس داشتن, مرطوب, لباس زیر

• اتحاد “خشک” دوره حداقل سه یا چهار ساعت است (این نشان می دهد که عضلات مثانه به اندازه کافی توسعه یافته برای نگهداری ادرار و ذخیره آن)

• درک ارزش از قرار دادن هر چیز در جای خود

• نشان می دهد تمایل برای استقلال

• می داند که چگونه به راه رفتن و نشستن است.

اجازه دهید او را مشاهده و یاد بگیرند که آموزش خود را پسر

آنهایی که کمی یاد بگیرند که با تقلید. رعایت grownups رفتن به توالت است بنابراین طبیعی گام اول است. و آن جایی که از داشتن یک مرد در خانه مهم است. پس پدرش, عمو یا دوست خانوادگی به توالت به تماشای او ردهها واقعا می تواند کمک به پسر خود بیشتر آشنا شدن با این ایده. او ممکن است متوجه است که پدر و مادر آیا استفاده از توالت در راه همان است. این به شما این فرصت را به توضیح دهید که چگونه پسر کوچک در حال ادرار.

خرید تجهیزات مناسب

اکثر کارشناسان توصیه شما برای خرید یک خانمی که کودک نو پا خود را می توانید خود را و آن را او اطمینان بیش از بزرگ توالت (بسیاری از کودکان ترس را به سقوط به کاسه توالت و این اضطراب می تواند کاهش سرعت خود را به آموزش احمقانه دستور کار). اگر شما ترجیح می دهند به خرید یک صندلی توالت کاهنده به جای خود را در صندلی توالت, مطمئن شوید که آن را راحت و ایمن متصل شده است. اگر شما این گزینه را انتخاب کنید شما همچنین نیاز به خرید یک گام مدفوع به طوری که فرزند شما می تواند به راحتی صعود به بالا و پایین توالت هنگامی که او به آن نیاز دارد و برای ایجاد ثبات در پاهای خود را هنگام نشستن. یکی دیگر از راه های خوب برای تسهیل یادگیری است که یک کتاب خوب و یا تصویری است که توضیح می دهد که چگونه به استفاده از احمقانه.

کمک به کودک خود را به راحتی با اسان

در این مرحله پسر خود را باید تبدیل به آشنا ، شروع شده توسط او درک کند که احمقانه یا صندلی توالت متعلق به او است. شما می توانید آن را با وارد کردن نام خود بر روی آن و یا با اجازه دادن به او را تزئین آن را با برچسب. یک هفته بعد از آن شما می توانید نشان می دهد او را به حذف او شلوار و لباس زیر و یا پوشک. اگر او حاضر نمی ملزم او. این را صرفا ایجاد یک توازن قدرت است که بند مقررات آزاد کل فرایند. اگر فرزند شما یک عروسک مورد علاقه و یا استفاده از آن را به او نشان دهد که چگونه برای رفتن در گلدان. کودکان و نوجوانان عشق را به اسباب بازی های مورد علاقه خود را زنده می آیند و توضیح خواهد شد که تاثیر بیشتر از اگر آن را از شما آمد. برخی از والدین حتی توالت برای عروسک بنابراین در این راه هر کس خود را احمقانه!

او خرید خوبی پسر بچه, لباس زیر

جذب پسر خود را با توجه به مزایای تمیز با گرفتن او را تا حدودی ویژه خرید تفرج: اولین لباس زیر! به او بگویید که او می توانید انتخاب کنید آنچه او می خواهد (شلوار یا بوکسورهای تحمل شخصیت های کارتون ها و یا ابرقهرمانان همیشه بسیار موفق). بحث در مورد این روز خرید خوبی در پیشبرد طوری او را شیفته در این ایده از بزرگ بودن به اندازه کافی برای رفتن اسان و پوشیدن “واقعی” لباس زیر درست مثل پدر و یا برادر بزرگتر خود را.

ایجاد یک یادگیری برنامه برای آموزش

ترک کودک خود را بدون پوشک را در برنامه روزانه خود را. اگر شما نیاز به شخص دیگری را برای نظارت بر پسر خود را در حالی که شما مشغول هستید شما باید به استراتژی خود را به مهد کودک کارکنان و یا پرستار بچه. آن ضروری خواهد بود برای انتخاب بین پوشک و لباس زیر. اگر با پوشیدن پوشک عملی بسیاری از کارشناسان و پدر و مادر ترجیح می دهند به قرار دادن کودکان به طور مستقیم به قابل شستشو لباس زیر اجازه می دهد که کودک به احساس می کنید حق دور است که آن را مرطوب است.

البته این را به شما نیاز به تمیز کردن در مورد حوادث است. اگر شما نمی توانید تصمیم بگیرید که برای روش صحبت کردن با پزشک متخصص اطفال خود را. برای برخی از زمان آن هنوز هم لازم است به استفاده از پوشک یکبار مصرف و یا شلوار در شب و در سفرهای طولانی.

آموزش به او را به توالت نشسته و سپس ایستاده

به عنوان پو و توالت اغلب اتفاق می افتد در همان زمان, آن را حس می کند بیشتر به آموزش فرزند خود را به نشستن در ابتدا به طوری که او می داند که همه چیز می رود به گلدان. و در این راه او را نمی خواهد سعی کنید به بازی به اب دزدک او ردهها و یادگیری به هدف در حالی که او قرار است به تمرکز صرفا بر تسلط بر این اصول اولیه نظافت. وقتی که پسر خود را به نظر می رسد به راحتی در گلدان یا در صندلی توالت باید سعی کنید او جایگاه و موقعیت خود را کمی مدفوع به طوری که می توان آن را در ارتفاع مناسب سطح. وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله همه چیز. او می تواند نشستن تا زمانی که او می خواهد. اگر او به نظر می رسد تمایلی به ایستادن شناور کمی کاغذ توالت یا دیگر اشیاء کوچک است که می تواند رفتن به توالت در پایین کاسه این خدمت را به عنوان یک هدف. انتظار برای تمیز کردن اطراف توالت!

ترک پسر خود را در لباس پوشیدن و نیم

آن است که توسط نیم باقی مانده در لباس پوشیدن است که فرزند شما می توانند یاد بگیرند زمانی که او نیاز به رفتن به توالت. محل اسان در دسترس در جایی که او بازی می کند و او را تشویق به نشستن بر روی آن را از زمان به زمان. سازمان دیده بان برای یافتن سرنخ هایی از حسادت (اگر او را دست خود را بر او zizi, المانی یا گره ای در نقطه ای) و سپس نشان می دهد او را به رفتن به احمقانه. شما می توانید این کار را در چند روز متوالی در شب هنگامی که خانواده پیوست و یا فقط در تعطیلات آخر هفته به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. دیگر فرزند خود را صرف خواهد شد بدون اینکه به طور کامل لباس های سریع تر او خواهد آموخت.

جشن موفقیت خود را

او قطعا تجربه برخی از حوادث و اما پسر شما در نهایت احساس افتخار به انجام چیزی در او احمقانه است. جشن می گیرند این لحظه به عنوان آن را باید یک تجربه پاداش برای او. تقویت این ایده است که او گرفته و یک گام مهم به او “پسر بزرگ” جایزه مانند تماشای یک کارتون جدید یا خواندن داستان دیگری قبل از زمان خواب است. آیا نه بیش از اندازه یا; در غیر این صورت کودک خود را تبدیل به عصبی بودن نظارت هر بار که او می رود به گلدان.

آموزش پسر خود را می تواند برخی از زمان

همانطور که با هر مهارت دیگری بیشتر از او دیدن اسان و با استفاده از آن بهتر است او تبدیل خواهد شد. اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی را به انجام آن را آسان تر برای او. لباس کودک خود را با آسان به حذف و یا خرید اندازه بزرگتر ، اگر او هنوز هم نمی نه ناراحت و نه مجازات او. در سرزنش او چرا که او تا به حال یک تصادف است که بهترین راه برای کم کردن سرعت یادگیری پاکیزگی. فراموش نکنید که حتی کودکانی که می دانند چگونه به رفتن به توالت برای ماه می تواند حوادث است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *