اسرار موفقیت بالا بردن کوی سرخ

[ad_1]

با موفقیت بالا بردن کوی سرخ آغاز می شود با تخم مرغ. شما باید مطمئن شوید که خود را Koi بالا بردن برکه مجهز به سنگ هوا یا معادل خود را به عنوان تخم مرغ نیاز به خوبی هوادهی آب به منظور توسعه.

در طول پرورش برخی از کوی پاسداران را با استفاده از فیلترهای مکانیکی در حوضچه اما این است که بهترین ایده از زمانی که شما در حال بالا بردن کوی سرخ آنها می توانید به فیلتر. این می تواند مانع با قرار دادن جریمه خالص در اطراف فیلتر مصرف آب. میکروسکوپی ذرات غذایی می تواند تبدیل به دام افتاده در کف در اطراف فیلتر. این جذب بچه ها به این منطقه و تبدیل شدن آنها کشیده شده به فیلتر.

شما می توانید با استفاده از یک فیلتر در مجموع اگر شما مایل به انجام مکرر تغییرات آب. شما نیاز به جایگزین کردن حدود 20 درصد از آب در طول ارز آب است.

کوی تخم مرغ را معمولا تخم در 3 تا 7 روز بسته به درجه حرارت آب. اگر درجه حرارت آب در حدود 20 درجه سانتی گراد (68 درجه فارنهایت) آنها را از تخم در حدود 3 تا 4 روز است. شما می دانید زمانی که تخم مرغ به جوجه ریزی به دلیل آنها را در یک ویژه نگاه براق.

بعد شما قادر خواهید بود برای دیدن آنها را wiggling و در حال حرکت در داخل تخم مرغ و چند ساعت بعد آنها را به فرار خود را! در حال حاضر شما آماده برای شروع خود را بالا بردن کوی سرخ.

به محض این که بچه ها پدید آمده از تخم مرغ های خود را, آنها را ضمیمه خود را به طرف حوض. کوی سرخ مجهز به یک پد چسبنده است که باعث می شود آن را ممکن است برای آنها را به باقی می ماند متصل شده و این راه را برای 2 تا 3 روز. ارائه مقدار زیادی از اکسیژن است که به عنوان مهم برای بالا بردن کوی سرخ به عنوان آن را برای نگه داشتن تخم مرغ سالم است.

بعد از 2 یا 3 روز از متصل بودن آنها را راه خود را به سطح تالاب برای گرفتن برخی از هوا.

وقتی این اتفاق می افتد عبور هوا را به شنا کردن مثانه است. پس از آن آنها خواهد بود قادر به شنا کردن با خوشحالی در اطراف برکه!

در این مرحله شما نیاز به شروع به تغذیه آنها است. بسیار کوچک کوی سرخ می تواند تغذیه به تازگی از تخم آرتمیا است. تخم مرغ آب پز سخت است و همچنین یک انتخاب خوب در چند روز اول بالا بردن نوزادان.

اگر شما نمی توانید آنها را با استفاده از این شما می توانید با استفاده از یک آماده تجاری کوی مواد غذایی است. مطمئن شوید که به استفاده از تنها ویژه کوی مواد غذایی با پروتئین بالا و محتوا و مطمئن شوید که به خرد کردن آن را به پودر خوب قبل از تغذیه آن را به آنها.

پس از حدود 7 روز شما می توانید شروع به تغذیه مواد غذایی ویژه متشکل از پودر گلوله. زمانی که آنها رسیدن به 1/2 اینچ آنها می توانند فارغ التحصیل به گلوله های کوچک و به عنوان آنها رشد می کنند شما می توانید به تدریج افزایش اندازه گلوله تا زمانی که آنها در حال مصرف همان غذا به عنوان پدر و مادر خود را. تغذیه یکی از مهم ترین اجزای بالا بردن کوی سرخ را شاد و سالم.

از آن آسان است برای آنها غذا و باعث آب برای تبدیل شدن به آلوده. ماهی های جوان بسیار حساس هستند به آمونیاک است. شما باید خود را محدود تغذیه و ارائه آب تغییر روزانه. ساده ترین راه این است که به استفاده از آب خود را از بزرگسالان برکه تا زمانی که خود را بالغ کوی سالم هستند و کیفیت خود را در حوضچه آب خوب است. شما نیاز به نگه داشتن یک چشم ناظر بر کیفیت آب برای جلوگیری از قارچ.

اگر شما رعایت این احکام اولیه شما باید بدون مشکل با موفقیت بالا بردن کوی سرخ!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.