چگونه به زمین با موفقیت و جذب سرمایه گذاران ؟

[ad_1]

یک بحث کوچک با یک سرمایه گذار بالقوه می تواند منجر به رویای خود را سرمایه گذاری. اما چگونه شما رویکرد چنین گفتگو ؟ شما در حال کار در روز و شب در راه اندازی خود را. شما یک تیم برنده و در حال انجام بهترین خود را به منظور توسعه یک محصول بزرگ است. در حال حاضر همه شما نیاز است برای پیدا کردن سرمایه گذاران. شما می دانید که چه چیزی شما را از هم جدا زندگی خود رویای یک تماس تلفنی. نیز وجود دارد برخی از خبر خوب و یک خبر بد. با شروع خوب – آن را ممکن است! خبر بد این است که آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از زمان و تلاش برای موفقیت. اگر آن را در زمان چرچیل یک ساعت برای نوشتن هر دقیقه از سخنرانی خود از نوشتن شماست که ارائه خود را راه اندازی, تولید, تاثیر و تمایل به شنیدن بیشتر خواهد بود بسیار دشوار است. با ترکیب چند ابزار و یک راه حل ساده شما بیش از حد می تواند تبدیل به پیچیده ترین محصول و یا خدمات می تواند هیجان انگیز و ساده و با ارزش است. بیایید شروع کنیم:

تنظیم یک هدف برای خود زمین

قبل از شما نشستن به نوشتن خود را در زمین مجموعه خود را روشن و تعریف هدف است. این هدف باید شامل یک بازه زمانی وضوح و مقدار.

آنچه هدف نهایی خود را? گرفتن بودجه? یکی دیگر از جلسه ؟ همکاری ؟ مشاوره ؟

آن نیاز به حتی بیشتر متمرکز شده است. برای مثال شما می خواهم برای دریافت بودجه: چقدر پول نیاز دارید ؟ هنگامی که شما به آن نیاز دارید ؟ در مراحل و یا همه در یک بار ؟ شما نیاز به دانستن دقیقا آنچه شما می خواهید به درخواست. اگر شما لازم نیست که یک هدف مشخص احتمال رسیدن به آن را تبدیل به یک محصول موفق باشید.

پس از شما در مورد هدف از زمین خود را, شما می توانید نشستن به نوشتن آن است.

تیزر: تحریک سرمایه گذار

بنابراین شما یک فرصت بزرگ است و شما در حال نشسته به تنهایی در یک اتاق خود را با سرمایه گذار بالقوه است. که لزوما به معنای مغز او و توجه تنها به شما. ماموریت خود را از سمت راست شروع می شود را به تصرف خود توجه کامل داشته و او را به طور کامل متمرکز بر شما.

راه های مختلفی برای ایجاد توجه در یک زمان بسیار کوتاه. یکی از آنها در حال حاضر یک واقعیت است که مربوط به محصول خود را و یا بازار. این تولید کنجکاوی و شنونده به احتمال زیاد خواهد شد سعی کنید به درک آنچه در آن است در مورد. تیزر نیز می تواند یک داستان شخصی یک مقاله جالب از یک روزنامه دستیابی به موفقیت در تحقیقات هر چیزی که موشک وار رفتن خواهد شد توجه خود را. خود تیزر بهترین کار خواهد کرد اگر این ارزش در آن خواهد بود “آب گرفتگی”.

“ارزش جاری شدن سیل”: آنچه در آن است برای او ؟

به عنوان یک راه به نوبه خود محصول یا خدمات خود را به جذاب شما باید اطمینان حاصل شود که فرد نشسته در مقابل شما درک ارزش های مربوطه برای او. هنگامی که ما می توانید اتصال بین تیزر و ارزش ما در حال ایجاد یک “روان میانبر” و توجه به سطح رشد می کند به طور قابل توجهی.

برای مثال هنگامی که ما راه رفتن در خیابان و دیدن یک کارت خراش آگهی گفت: “ابتدا شرکت و برنده 1,000,000$” – آگهی هر دو منازعه ما توجه فوری و سیل ارزش – ما می خواهیم به نفع کسانی که 1,000,000$.

بنابراین حتی اگر ما شانس برنده شدن می رود در برابر تمام آماری و منطقی محاسبات توجه ما در حال حاضر گرفتار چون ما بلافاصله ارائه شده (“آب گرفتگی”) با ارزش حتی قبل از توضیح کلی ایده و یا منطق پشت آن است.

آن را ساده

پس از ما موفق به گرفتن توجه از آن زمان به داستان ما محصول و یا خدمات است. در اینجا می آید واقعی و چالش برانگیز قسمت: شما واقعا می تواند توضیح دهد که گاهی اوقات در یک جمله چه شرکت شمامحصولاتخدمات می کند ؟ عظمت واقعی واقعا خوب و یا پیچیده محصولات است که توانایی به آنها را ساده و ملموس است.

مطمئن شوید که به استفاده از بسیار بالا یا بیش از حد پیچیده زبان که معمولا باعث ایجاد کدورت را پوشش می دهد و عدم توانایی برای تولید یک تعریف روشن. اگر شما موفق به انجام این کار در حداقل شکل آن را ترک خواهد کرد شما را با زمان بیشتری به سرمایه گذاری در بخش های دیگر از زمین خود را.

چرا شما ؟

به سوی پایان زمین خود را از آن زمان به توضیح دهد که چرا شما می باشد. چرا شما در حال یکی است که می تواند به نوبه خود این دیدگاه به واقعیت است. این یک نقطه بحرانی به عنوان شما بخواهید سرمایه گذار بالقوه برای خود و اعتماد (… و پول).

در اینجا این است که نقطه تاکید بر منحصر به فرد خود را در زمینه برنده شدن تیم ترکیبی و یا موفقیت های قبلی. مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از تصمیم گیری های ما غیر منطقی هستند بنابراین ضروری است به استفاده از نگرش خود و ارائه روش برای تقویت پیام خود را کمتر از لیست عناوین خود را و یا دست آوردهای.

نکته: ما تمایل به شریک خود-اعتماد به نفس – و از این رو اعتماد – هنگامی که شانه راست بالا. پس راست!

ترکیب این مواد می سازد که برنده زمین نیاز به زمان و تلاش خود را به منظور تیز کردن پیام های خود را. گاهی اوقات با استفاده از مشاوران خارجی و همچنین با استفاده از فن آوری های جدید می تواند در ارتقاء عملکرد خود را.

توجه: به غیر از استفاده از پیر, پاورپوینت, من به شدت توصیه می Prezi و Bunkr.

هر سال صدها نفر از جدید راه اندازی در حال تاسیس و با آنها رشد می کند رقابت برای سرمایه گذاران است. اولین برداشت و اثر شما پروژه در ابتدا می تواند باشد که نقطه بحرانی است که شما جدا از بقیه و باعث خواهد شد که سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در شما بیش از دیگر دریا از راه اندازی است.

گاهی این گفتگو می تواند زندگی شما را رویا به حقیقت می پیوندند – اجازه ندهید که آن را به لغزش دور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.