با موفقیت به مقابله با دوقطبی روابط

[ad_1]

تمام روابط را می توان در زمان به چالش کشیدن و یک بیماری مانند اختلال دو قطبی نیز معمولا به عنوان افسردگی شیدایی شناخته می توانید اضافه کردن یک لایه اضافی از سختی و فشار در روابط که آیا آنها در خانواده و یا با دیگر عزیزان. اگر دوقطبی پدر و مادر کشف کنند که فرزند خود را نیز به این اختلال وجود دارد می تواند مربوط به احساس گناه و همچنین چالش های برخورد با بیماری خود را.

است افسردگی ارثی است ؟

این سوال که آیا دو قطبی اختلال ارثی است شده است به خوبی تحقیق و مستند با وجود تصورات غلط رایج در میان مردم است. اگر شما از بستگان مبتلا به اختلال دوقطبی است و 85%-90% شانس است که شما نمی خواهد که به بیماری است.

نزدیک بودن به کسی است که به اختلال دوقطبی, آشنایی با بیماری و دانستن اینکه چه اقداماتی را که نوسانات خلق و خوی رخ می دهد می تواند استرس زا و گیج کننده و همچنین قرار دادن آشکار فشار در ارتباط است. برای حمایت از فرد مبتلا به دوقطبی اعتماد و احترام در رابطه کمک بزرگی به ایجاد نوعی از طرح اقدام چه باید بکنید و چگونه برای برقراری ارتباط زمانی که علائم هشدار دهنده ظاهر می شود.

این می تواند زمان را برای هر دو فرد با دو قطبی و عزیزان خود را برای تنظیم به بیماری و به قبول دراز مدت ماهیت بیماری و تاثیر آن در روابط خود را. مهم است به رسمیت شناختن است که دو قطبی بیماری تعریف نمی کند فرد اما با داشتن مقدار زیادی از اطلاعات در مورد این اختلال و دانستن اینکه چه چیزی کمک می کند می تواند کمک به همه طرف های درگیر.

اگر شما دو قطبی و یا به کسی که با دو قطبی اختلال Moodswings وب سایت فراهم می کند یک منبع برای این بیماری و همچنین به عنوان یک آنلاین برنامه کمک خود.

و یا اگر شما یک خویشاوند نزدیک, شریک زندگی یا دوستان که با تجربه در برخورد با اختلال دو قطبی یک عاشق و می خواهم برای کمک به توسعه دستورالعمل ها است که می تواند مفید باشد به مراقبین در موقعیت های مشابه از بخش برای مراقبین در MoodSwings.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *