چگونه به موفقیت در انتشار یک مقاله از پایان نامه خود در یک مجله علمی

[ad_1]

تکمیل پایان نامه یا رساله کاملا یک دستاورد و شما باید تقدیر را برای انجام این کار است. پایان نامه خود خواهد شد قرار داده شده در یک کتابخانه دانشگاه قفسه و یا در یک مخزن با هزاران نفر از دیگران به طوری که تحقیقات آینده دانش آموزان می توانند با مطالعه و استفاده از آن به عنوان راهنمای خود. در حالی که این بسیار مفید است برای آینده محققان ایده های خود را باید به اشتراک گذاشته شود به طور گسترده ای با دیگران در زمینه خود را. این مهم است زیرا شما صرف ساعت ها روز و ماه و حتی سال به فکر تجزیه و تحلیل و نوشتن و بازنویسی و تأمل در انتخاب موضوع خود که در حال حاضر باعث می شود شما و تخصص در آن منطقه با چیزی که ارزش گفتن. شما می توانید به اشتراک گذاری و باید به اشتراک گذاشتن این دانش با انتشار یک مقاله یا پایان نامه خود را در یک مجله علمی. در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به انجام این کار با موفقیت.

نکته 1: هنر و صنعت خود مقاله هست. این مسلما شایع ترین دلیل برای رد. این واقعیت است که خود را از پایان نامه پذیرفته شده توسط نهاد خود را و یا شما ‘گذشت’ پایان نامه فاز نشانه ای از توانایی خود را برای نوشتن یک دانشگاهی قطعه با توجه به علمی می پردازند. در حالی که این مورد را بررسی کنید مقاله خود را به صورت نادرست دستور زبان غلط املائی, ناخوانا, جداول, اشتباهات تایپی و ضعیف ساختار جملات. در کوتاه مدت باید مقاله خود را به طور کامل ویرایش.

نکته 2: انتخاب مجله مناسب. بررسی اهداف و دامنه از مجله برای تعیین اگر آنها انتشار مقالات در منطقه را تحقیق. اگر مقاله شما شامل دو یا چند رشته یا اگر شما مطمئن نیستید از مناسب بودن آن ارسال یا انتزاعی یا کامل مقاله به مجله ویرایشگر(ص) برای مطالعه و مشاوره در مورد مناسب بودن. این باعث کاهش احتمال رد دلیل این که شما را مطلع شده است از مناسب بودن آن یا نه توسط ویرایشگر. این نیز مهم است زیرا از زمانی که تصمیم نهایی برای انتشار یا نه ساکن با ویرایشگر است که می شده اند یک کمی آشنا با کار خود را که می تواند به نفع شما خواهد بود.

نکته 3: مقاله خود را مربوط به مخاطبان است. اطمینان حاصل شود که موضوع شما نوشته شده است پر ادبی شکاف به طور کلی و یا یک شکاف در یک موضوع مورد علاقه و یا پاسخ دادن به یک جریان سوال و یا گفتن چیزی جدید به مجله خوانندگان. همچنین اطمینان حاصل شود که کار خود را نمی خواهد بیش از حد یا ویژگی های اساسی برای خوانندگان مجله با نگاه به نمونه آثار منتشر شده در خود را انتخاب مجله.

نکته 4: خیاط مقاله خود را متناسب با خود را انتخاب مجله سبک و مشخصات. بررسی و پایبند به تعداد کلمه و تعداد صفحات مندرج; سبک و استناد از منابع (MLA, APA); نوشتن کنوانسیون-برخی از مجلات می خواهید نویسندگان به رها کردن خود از متن هیچ شخصی ضمایر, من, من, من. بررسی با دقت هر همچنین مواد مکمل برای تحقیقات خود کار می کنند. استفاده از مرجع فعلی آن در 10 سال گذشته ترجیحا و پایبند به فرمت مورد نیاز برای مثال 12 فونت Arial یا بار روم, پاراگراف بندی شان مستقیم و نقل قول ها و دندانه.

نکته 5: ارسال مقاله مندرج. با دقت به دنبال مجله راهنمای ارسال مقالات است. این است که به طور معمول انجام می شود از طریق پورتال های آنلاین است که شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

موفق باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.