میخائیل گورباچف

[ad_1]

میخائیل Sergeyevich گورباچف به دنيا آمد و در دوم مارس سال 1931 در جنوب روسیه استان Stravropol Krai. متولد به دهقانان و کشاورزان و او شروع به فعالیت در حزب کمونیست و نیز آموخته قانون در مسکو به وزارت امور خارجه دانشکده. در حالی که در دانشکده او ملاقات کرد و همچنین ازدواج Raisa Titarenko. یک کودک ایرینا بود که تا به حال توسط زن و شوهر است.

اوایل زندگی سیاسی

گورباچف بازگشت به استاوروپول پس از فارغ التحصیلی و همچنین به عنوان یک منطقه ای حزب کمونیست رسمی. گورباچف برای مطالعه 2 درجه در بخش کشاورزی و سپس شروع به افزایش طول صفوف استانی حزب کمونیست.

بالا رفتن از صفوف

پس از ایجاد یک نام برای خود را به یک منطقه ای مدرنیته و اصلاح طلب در سال 1978 او احضار شد به مسکو و منصوب به کشاورزی اصلی این کمیته است. تحت مشاوره ارشد حزب کمونیست مقامات گورباچف بود به سرعت ارتقا به اتحاد جماهیر شوروی کمیته اجرایی این دفتر سیاسی.

می شود دبیر کل اتحاد جماهیر شوروی

توسط 1980 اتحاد جماهیر شوروی اقتصادی آب و هوا در رادیکال نیاز به تغییر. در سال 1985 پس از 3 سالمندان رهبران درگذشت در سریع جانشینی گورباچف حمایت از رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق یوری آندروپوف منصوب شد, دبیر به عنوان به خوبی به عنوان رهبر اتحاد جماهیر شوروی. در پنجاه و چهار او در میان احتمالا جوانترین مدیران و همچنین به عنوان نام تجاری جدید جارو که می تواند روشن کردن ضعیف و ناتوان شوروی سیستم.

پروستریکا و Glasnost

گورباچف دور تلاش خود را برای احیای اتحاد جماهیر شوروی در دو طرح: glasnost (به معنی باز بودن) و همچنین پروستریکا (به معنی بازسازی). آرامش بوروکراسی و همچنین سانسور گورباچف خواستار تغییر استالینیستی شوروی برنامه به مراتب بیشتر مدرن معاصر دموکراسی است. در حالی که glasnost بود معمولا جشن تلاش خود را برای بازسازی اقتصاد شوروی عمدتا floundered.

هسته ای نشست

گورباچف را دیدم که مبالغ هنگفتی از پول نقد بودند که ریخت به ارتش برای مطابقت با ما. از جان گذشته برای به دست آوردن این پول یک گرمتر ارتباط با غرب بود و پرورش توسط گورباچف. در تعدادی از مشخصات بالا اجلاس گورباچف ملاقات رئیس جمهور ریگان و دو مرد ساخته شده بسیار مهم خلع سلاح هسته ای موافقت نامه. سرگیری روابط کارآمد نشانه پایان جنگ سرد ،

ظهور ناسیونالیسم

با الهام از glasnost و آرامش توسط گورباچف امتناع به استفاده از قدرت نظامی چند پیمان ورشو سازمان ملل و همچنین شوروی اعلام کرد که نیت ایشان به فاصله خود از حکومت کمونیستی. با پایان تصدی خود دیوار برلین کشیده شد پایین و بزرگ مانند جمهوری اوکراین لیتوانی و غرب بلاروس به استقلال خود را اعلام کرد.

اوت کودتا

در سال 1991 ارتجاعی سخت آستر در حزب کمونیست ترس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی تلاش برای خلاص شدن از گورباچف. زندانی در خانه ییلاقی خود را در خانه تعطیلات در کریمه گورباچف گوش در هوا را از ارتش اقدام به گرفتن کنترل پارلمان روسیه. خنثی با تلاش رئیس جمهور روسیه بوریس یلتسین و همچنین تظاهرات توده کودتا شکست خورده است. گورباچف به مسکو بازگشت اما به سرعت متوجه تعادل از حمایت مردمی و قدرت منتقل شده بود به به یلتسین.

نتیجه گیری از اتحاد جماهیر شوروی

پس از کودتای ناموفق یلتسین زده دو بازدید که به درستی به پایان رسید و اتحاد جماهیر شوروی. برای شروع به عنوان رئیس جمهور فدراسیون روسیه او ممنوع تقریبا در همه حزب کمونیست فعالیت در خاک روسیه. در مرحله دوم هم با روسای جمهور بلاروس و اوکراین با امضای معاهده ایجاد یک نام تجاری جدید مشترک المنافع جمهوری. بدون این مهم کشورهای اتحاد جماهیر شوروی بین رفته بود. گورباچف به رسمیت شناخته اجتناب ناپذیر و استعفا داد.

بازنشستگی

پس از در حال توسعه چندین جدید احزاب و عدم به دست آوردن حمایت گورباچف فعالیت های سیاسی بود. در دوران بازنشستگی او تاسیس بنیاد گورباچف – یک مخزن فکر می کنم مسئول کاوش روسی, سیاسی, سیاست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.