موفقیت یا شکست هر جرعه طرح در دست شما است

[ad_1]

سرمایه گذاری در جرعه بسیار بسیار مهم است و باید پس از تحقیقات کامل و تجزیه و تحلیل هر جنبه ای ممکن. مشاهده شده است که اگر مشتریان قادر به گرفتن خروجی مورد نظر از یک جرعه طرح و سپس آنها تمایل به پیدا کردن گسل در این طرح است. اما عوامل مختلف موثر بر رشد و بازگشت در صد از هر طرح. بنابراین می توان نتیجه گرفت که پیروزی و یا شکست هر یک سیستماتیک طرح سرمایه گذاری بستگی به یک سرمایه گذار در وهله اول. مشتریان خود را در عجله به سرمایه گذاری تصمیم گیری است که نه تنها آنها را رنج می برند از دست دادن مالی اما demotivates آنها را برای مقابله بیشتر با وجوه متقابل.

چه یک جرعه در واقع چیست ؟

قبل از پریدن به طور مستقیم به خطاهای ما باید درک معنای SIP برنامه. در شرایط مالی جرعه می تواند نامیده می شوند به عنوان یک روش برای سرمایه گذاری در هر یک از صندوق های سرمایه گذاری طرح های زیر سرمایه گذاری به طور منظم الگوی. در شخص غیر روحانی از نظر, یک جرعه طرح یک روش سرمایه گذاری است که اجازه می دهد تا مشتریان به منظور توسعه یک فرایند مداوم از سرمایه گذاری در صندوق های متقابل است.

تجزیه و تحلیل دلایل شکست: یک عامل نمی توان مسئول شکست هر طرح. وجود دارد مجموعه ای از دلایلی است که باعث می شود مشتریان رنج می برند از دست دادن خود را جرعه سرمایه گذاری است. مشتریان نیاز به بسیار مراقب باشید در حالی که چیدن تا یک جرعه طرح و سپس حفظ آن است. در اینجا برخی از زیر چشم-باز کردن نقاط که وصله پینه کردن سرمایه گذاری خود را اصول است.

سرمایه گذاری از طریق SIP برای کوتاه مدت: مشتریان اغلب جرعه سرمایه گذاری می شود معادل سهام در بازار سرمایه گذاری. بنابراین آنها سعی می کنید برای پیدا کردن زمان درست برای سرمایه گذاری در صندوق از طریق SIP و از گرو در اوردن سرمایه گذاری که به زودی. درست است که وجوه متقابل گرفته شده به عنوان یک پروکسی برای بازار سهام اما بر خلاف سهام صندوق طرح نیاز به زمان برای نشان می دهد مورد نیاز بازده برای سرمایه گذاری است. جرعه سرمایه گذاری یک فرایند گام به گام است که اجازه می دهد تا مشتریان به دنبال سازگار استراتژی های سرمایه گذاری. اما باید آن را به تصویب رسید و برای یک مدت زمان طولانی برای به دست آوردن حداکثر بازده از آن است.

هر جرعه طرح هدف است: سیستماتیک طرح سرمایه گذاری ثابت می شود یک راه مشترک که از طریق آن هر مشتری می تواند سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری طرح. اما هر یک از طرح های مختلف هدف و راه اندازی شده است به بازار برای خدمت به برخی از هدف. حتی اگر یک AMC راه اندازی دو جرعه طرح های زیر یک دسته آنها متفاوت خواهد اهداف خود را. یکی ممکن است یک بزرگ کلاه صندوق در حالی که دیگران ممکن است به مقابله با متنوع صاحبان سهام است. این نشان میدهد که مشتریان اول باید درک کنند که هدف از طرح و سپس تصمیم می گیرید که آیا یا نه به سرمایه گذاری در این طرح خاص. اگر سرمایه گذاران پول خود را در یک برنامه به صورت تصادفی و بدون دانستن آن اصول و سپس آنها ممکن است مجبور به تحمل از دست دادن.

بازگشت سریع هستند far cry: جرعه سرمایه گذاری است برای مشتریان که می خواهند به بازده فوری از سرمایه گذاری های خود را. در انتظار جرعه طرح برای ارائه بازده بیش از یک دوره کوتاه بدون شک منجر مشتریان نسبت به نارضایتی. جرعه بدون شک بسیار در برنامه های بزرگ برای سرمایه گذاری در صندوق های متقابل است. اما آنها ممکن است اجازه می دهد تا مشتریان به سرمایه گذاری در کوتاه مدت طرح های مایع مانند بودجه. بازده از سرمایه گذاری هایی نیز لطیف است. برای رسیدن فراوان می گرداند مشتریان نیاز به نگه داشتن چشم انداز خود را گسترده و حفظ سرمایه گذاری خود را به صورت کاملا طلسم طولانی از زمان.

هر سرمایه گذار به نیازهای مختلف: هنگامی که ما با دوستان ما بحث می کنیم بسیاری از چیزهایی که از آب و هوا به روند مد و حرفه ای به سرمایه گذاری. در آن chit-chat جلسات ما اغلب کشف کنند که برخی از دوستان ما به دست آورده اند فراوان بازده از سرمایه گذاری های خود را. و سپس بدون دادن آن فکر ما تمایل به انتخاب این طرح برای استقرار ما پول است. اگر چه کسانی که جرعه طرح ممکن است به اثبات می شود یک نقطه عطف در سرمایه گذاری چرخه ای از دوستان ما به این معنی نیست که آن را به نفع ما بیش از حد. دلیل بودن تفاوت بین هر فرد سرمایه گذار نیاز به سرمایه گذاری. خاص جرعه طرح ثابت ممکن است مفید برای دوست خود را به عنوان آن ممکن است همزمان با او/او می خواهد. اما همان طرح ممکن است به نوبه خود می تواند برای شما مفید به عنوان انتظارات خود را ممکن است متفاوت باشد. یکی باید شناسایی نیازهای خود و سپس سرمایه گذاری در یک جرعه طرح.

بنابراین با پرداخت توجه به نکات ذکر شده در بالا به مشتریان می تواند رسیدن به ارتفاع جرعه سرمایه گذاری که بیش از حد بدون تلاش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *