جلسه پرسش و پاسخ: چگونه این فیزیوتراپیست با موفقیت با استفاده از آب درمانی

[ad_1]

کارولینای ستون فقرات & مرکز جراحی مغز و اعصاب (CSNC) پر رونق و آب درمانی عمل. این یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات, مراکز مراقبت در غرب کارولینای شمالی. CSNC عمل به عنوان یک مستقل بخشی از ماموریت سیستم بیمارستان و یک دلیل عمده این بیمارستان یکی از نام top 101 بیمارستان برای مراقبت از ستون فقرات توسط بکر بیمارستان بررسی است.

این درمانگران در CSNC درک خواص مفید آب و استفاده از آب درمانی به عنوان یک ابزار موفق برای بیمار بهبود رفاه و توانبخشی. در اینجا چگونه آنها دستیابی به موفقیت است.

آب درمانی اتاق شامل یک گرم آب (94 درجه) درمان با عملکرد مستقل مناطق در عمق 4 فوت 5 فوت و 6 پا. استخر تولید آب فعلی با 99 سرعت و می تواند به جای بیماران در تمام مراحل بازیابی با خیال راحت به بهبود تحرک و تعادل و اعتماد به نفس.

پرسش و پاسخ

با راجر مید DPT مدیر درمان فیزیکی در کارولینای ستون فقرات & مرکز جراحی مغز و اعصاب.

آنچه رایج تشخیص که در آن شما استفاده از آب درمانی?

ما با کار زیر:

یک: ارتوپدی: همه مشترک تعویض (یک برش درمان); فشار/رگ به رگ شدن تمام مفاصل تروما و شکستگی به اندام نیاز به چندین مشترک محدودیت در نوتوانی (یک برش درمان); همه آسیب های ورزشی به خصوص با زودتر شروع بازتوانی پست صدمه; ورم و اماس مفصل مسائل مربوط به بهبود حرکت و مطبوع است.

ب: مغز و اعصاب/ارتوپدی: تمام اعمال جراحی ستون فقرات, اساسی, ضربه به سر با مشکل در هماهنگ جنبش الگوهای سکته مغزی سطوح متنوع بسته شناختی و مثانه/روده مسائل پارکینسون (به کار بیمار در خارج از منطقه راحتی) MS, اگر ما می توانیم نگه داشتن استخر سرد یا عصبی مرکزی مسائل سیستمیک بسته به پزشک طرح بازیابی. اکثر فلج نخاعی به جز بالا کوادری پلژی.

تعادل مسائل مربوط به گوش داخلی یا مسائل Menier بیماری; اما بیشتر مربوط به سکته مغزی و فیزیکی د-تهویه زوال عقل و از دست دادن حس عمقی اندام تحتانی.

C: اطفال برای نقص های هنگام تولد و صدمات حین زایمان و یا اوایل تروما. بسیار موثر با کودکان 1 تا 8 سال است.

چه معمولی هفته شبیه به استخر ساعت و برنامه ریزی?

استخر ما باز است ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر و 5 روز در هفته. بیماران در حال برنامه ریزی برای 45 دقیقه شکافها و تا چهار ممکن است برنامه ریزی شده در همان اسلات بسته دشواری است. ما برنامه “آب جاری” بیماران با هم.

که آیا شما در کارکنان برای آب درمانی?

ما باید 5 درمانگران و 5 پتاس در کارکنان است. همه پتاس کار در استخر آب درمانی. من تنها درمانگر در زمان حاضر است که با این نسخهها کار در استخر. بیماران در حال بررسی و طرح درمان پیشنهادی به پزشک است. اگر مورد تایید انجمن اولیا و مربیان را به دنبال خواهد داشت این طرح به عنوان مشخص شده با درمانگر چک کردن حداقل هر 4-6 بازديد تغییرات مورد نیاز است.

چگونه شما برنامه درمانگران?

هر PTA کار خواهد کرد یک نیمه روز در استخر – AM یا PM. این چرخش توسط برنامه از طریق 5 پتاس. من پیچیده بیماران خواهد بود و تنها یک کار با بیمار در استخر.

پتاس مورد نیاز در استخر با بیماران. ما یک کامپیوتر ضد آب در کنار استخر برای نوشتن یادداشت ها و اتهامات و بررسی بیمار تاریخچه و پزشک یادداشت ها.

چگونه بسیاری از بیماران آیا شما برنامه ریزی در یک جلسه ؟

ما تا به 4 نفر در هر 45 دقیقه بسته به مشکل بیمار با این حال ما این ترک تا به درمانگر برای تصمیم گیری در این شماره به برنامه.

چگونه می توانم به شما لایحه برای آب درمانی?

ما شارژ در 15 دقیقه بازه و ما تعدادی از سیستم های مختلف برای به حداکثر رساندن صدور صورت حساب. اما همه بیمه های مختلف است و این مهم است به درک پارامترهای خاص برای هر کشور برنامه ریزی و منطقه است.

آیا شما استفاده از استخر خود را در راه های دیگر?

ما برگزاری کلاس در استخر است که ارائه شده در به طور خاص مسدود بار. این کلاس های گروه بسیار موفق هستند و تولید درآمد اضافی. آنها عبارتند از ورزشهای یوگا و تای چی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *