با موفقیت گلف پس از سکته مغزی برای تفریح و تناسب اندام

[ad_1]

وجود دارد هیچ انکار بازماندگان سکته مغزی زیادی به مقابله با آنها از طریق فرایند توانبخشی و یادگیری برای زندگی با محدودیت های فیزیکی. متاسفانه بیش از حد بسیاری از مردم درمان سکته به عنوان نشانه ای آنها دیگر می توانید لذت بردن از فعالیت های فیزیکی است. برای سکته مغزی بازمانده که عشق را به بازی گلف و کسانی که به اصطلاح محدودیت های فیزیکی نیست که تلفظ به عنوان یک تصور است.

بازی گلف دوباره یک احتمال واقعی است

به جز در بدترین موارد تنها چیزی که نگه می دارد که اکثر بازماندگان سکته مغزی از بازگشت بر روی زمین گلف است که فرض آنها نمی تواند آن را انجام دهد. که فرض اشتباه است در بسیاری از راه های. خواهد بازی گلف خود را به عنوان مهارت به عنوان آن را قبل از سکته مغزی ؟ اما همه چیز در زندگی تغییرات پس از پزشکی. واقعیت این است که دوره های گلف قرار نیست در هر نقطه و هر گلف باز است که می خواهد به گلف متعلق در زمین گلف. که شامل استوک قربانیان کسانی که عشق این بازی است.

این فقط طول می کشد سه چیز را به آن اتفاق می افتد. اولین فرد مبتلا به سکته مغزی به باور آنها می تواند آن را انجام دهد. آنها نیاز به پذیرش برخی محدودیت ها و یاد بگیرند که به بازی درون خود است. در نهایت سکته مغزی قربانی نیاز برای به حداقل رساندن انتظارات و افزایش شادی می آید که از بودن در یک زمین گلف به جای تخمگذار در بستر احساس غیر فعال است.

مزایای گلف برای بازماندگان سکته مغزی

مزایای قادر به بازگشت به زمین گلف را لمس تقریبا در هر جنبه ای از سکته مغزی بازمانده بودن. از نظر فیزیکی آنها دریافت مزایای بهداشت و درمان از هوای تازه و ورزش. پزشک اغلب تشویق قربانیان سکته مغزی خود را به ورزش عضلات و قلب ضرب و شتم دوباره. راه رفتن و حرکت از یک باشگاه و کمک به حرکت تمام عضلات راست و آوردن تعادل و هماهنگی را به عقب.

تا آنجا که به روانی و عاطفی مسائل نگران هیچ چیز وجود دارد که به تجدید حیات روح و روح بیش از غلبه بر احتمالات غیر ممکن است برای رسیدن به چیزی مهم است. اگر یک گلف باز را دوست دارد به گلف و سپس یادگیری برای انجام دوباره آن را زیر مجموعه ای متفاوت از شرایطی است که یک دستاورد است که باید حس غرور و افتخار به یک معلول گلف باز. در بسیاری از موارد افسردگی در واقع یک تهدید بزرگتر به یک رفاه از دیگر سکته مغزی. با بیرون رفتن وجود دارد در زمین گلف و اثبات آنها هنوز یک بازیکن که فرد مبتلا احساس نمی تا مبتلا کنه.

در نهایت وجود دارد, ارزش بزرگ است و شرکت در یک فعالیت اجتماعی برای بازمانده سکته مغزی که در بیمارستان بستری شده است و/یا محدود به خانه برای یک دوره از زمان. فرصتی برای خارج شدن میان دوستان و رفقا گلف را در خدمت به فرد احساس می کنم آنها هنوز هم بخشی از زندگی در اینجا بر روی این سیاره است.

تمرینات طراحی شده برای گلف آسان تر برای سکته مغزی قربانی

در حالی که در نظر است که برای اولین بار پس از سکته مغزی گلف وجود دارد چند تمرین است که می تواند کمک به دوباره و استقامت و تعادل و هماهنگی است. پیاده روی است که باید. حتی سبد سواران را در ورود به سیستم مسافت طی یک دور از گلف. با گرفتن هر روز برای پیاده روی آن را بهبود استقامت در زمین گلف. برای تعادل و هماهنگی پزشکان توصیه می کنند نشستن روی یک توپ ثبات اما برای کسانی که تحت تاثیر سکته مغزی یک درمانگر فیزیکی باید نزدیک مگر اینکه یکی از پیشرفت کرده است. با انجام این تمرین فقط برای چند دقیقه هر روز یک تعادل و توانایی کنترل و بازوها و پاهای خود را نشان می دهد بهبود مشخص در طول زمان است. بیشتر محسوس ورزش در خانه را شامل استفاده از یک صندلی. در حالی که فرد مبتلا به سکته مغزی می ایستد در یک گوشه از یک اتاق را در پشت صندلی و عمل حرکت لگن به جلو و عقب و از یک سمت به سمت. این نیز مفید است برای تقویت تضعیف طرف. اگر بازمانده نیز dropfoot که بسیاری از قربانیان سکته مغزی, تجربه, بند توصیه می شود افراد برای ایمنی. آن می تواند کمک فوق العاده که حتی اگر یک سبد خرید استفاده می شود به عنوان راه رفتن می توانید تایر ضعیف پا به سرعت در زمان.

ساخت گلف آسان تر برای بازماندگان سکته مغزی

گلف جهان است که به خوبی آگاه است که برخی از قربانیان سکته مغزی عاشق بازی گلف است. با که در ذهن وجود دارد مقدار زیادی از تجهیزات سفارشی طراحان است که ما بیش از شاد برای کمک به طراحی تجهیزات گلف که تعارف یک گلف باز معلولیت. یکی دیگر از راه های گلف ساخته شده است آسان تر برای قربانیان سکته مغزی است که روند ساخت آنها احساس طبیعی است. غیر فعال گلف بازان اغلب تمایلی به بازی گلف با افراد سالم برای ترس از کاهش گروه پایین. اول از همه گلف یک بازی از حسن نیت ارائه میدهد و گلف بازان تمایل به بسیار بیمار با کسانی که ممکن است به عنوان ماهر به عنوان دیگر در این گروه است. وجود دارد بسیاری از دوره های گلف است که حامی گروه که دارای معلولیت. با بازی گلف با دیگر گلف بازان معلول فرد احساس نمی کند لازم را به انجام تنها برای لذت بردن از تفرج.

گلف یک ورزش بزرگ و فعالیت است. اگر شما یا کسی که شما می دانید که دچار سکته مغزی و هنوز هم عشق به آمار لینک کلیک کنید با تمام معنی آن را اتفاق می افتد. با انتظارات معقول است که اولین دور از گلف را احساس می کنم مثل یک تولد دوباره از انواع, باعث سکته مغزی قربانی برای جلوگیری از احساس مانند یک قربانی و بیشتر به عنوان یک برنده بازمانده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *