چگونه به موفقیت تمیز کردن کاشی حمام

[ad_1]

ما همه می خواهم به دستشویی و حمام به تلالو و درخشش است. این درست است به خصوص برای کسب و کار است که تهیه کردن به بازدید کنندگان مهمانان و مشتریان. حتی در خانه, حمام, بهداشت ضروری است برای راحتی خود و کیفیت زندگی است. بعلاوه سرویس بهداشتی کاشی است و نه فقط در طبقات آن نیز معمولا نصب شده بر روی دیوار کانتر و دوش گرفتن بیش از حد. این به این معنی است که خود را نگه داشتن کاشی حمام تمیز چند وجهی است ،

خوشبختانه روش های متعددی وجود دارد به موفقیت تمیز کردن کاشی کف و سطوح. یادگیری امن ترین و بیشترین اثر روش برای از بین بردن مواد معدنی ایجاد می کند می تواند با ارائه دقیق تر و امن و بهداشتی تمیز. ادامه خواندن به گرفتن بر روی برخی از این بی خطر و موثر, حمام, تمیز کردن کاشی, نکات و توصیه.

معدنی تجمع حذف و تمیز کردن کاشی راهنمایی

تمیز کردن به طور منظم بهترین راه برای کاهش مواد معدنی تجمع و گسترش طول عمر خود را حمام کف و دیوار و سایر سطوح كاشي. وجود دارد بسیاری از عوامل تمیز کردن در بازار امروز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به طور منظم حمام, تمیز کردن کاشی; که برخی از آنها می تواند عاری از مواد شیمیایی سازگار با محیط زیست دوستانه و امن از کودکان.

با هزاران نفر از تمیز کردن محصولات به از را انتخاب کنید, آن را آسان به احساس ضعف. اگر شما ترجیح می دهم یک رویکرد ساده تر شما می توانید به سادگی با استفاده از رایج محصولات خانگی برای تمیز کردن سطوح کاشی و کفپوش به جای. در اینجا یک راهنمای عالی برای اشاره به تمیز کردن کاشی و مایع:

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

 • کلسیم برداشت محصول (یعنی CLR آهک دور و غیره.)

 • نقاش تیغه تیغ صورت تراشی

 • مسواک

 • ملات تمیز کننده (یعنی گروت قلدر Goo رفته حمام, تمیز کننده, اکسی-ملات کاشی, تمیز کننده, الکتروشوک.)

 • آب داغ

در اینجا چه باید بکنید:

 1. اسپری کلسیم محصول حذف آزادانه در دیوار و کف کاشی.

 2. اجازه می دهد به نشستن برای مدت پنج دقیقه.

 3. استفاده از نقاش تیغه به آرامی خراش بزرگ انباشته از مواد معدنی است. نگه داشتن تیغه در یک شیب و فشار در یک زاویه در سراسر کاشی.

 4. درخواست ملات تمیز کننده به دوغاب.

 5. اجازه می دهد ملات تمیز کننده برای نشستن به مدت 10 دقیقه.

 6. اسکراب گروت شور و نشاط با مسواک.

 7. شستشو با مقدار زیادی آب داغ.

 8. تکرار بر اساس بارگیری در این هفته.

آن را به شدت تشویق برای تمیز کردن و پاکسازی حمام, کاشی کف و دیوار و کانتر حداقل یک بار در هر هفته است. این مانع کاشی, لکه ها, مواد معدنی تجمع کپک تجمع و بو. شما به راحتی می توانید گسترش طول عمر خود را حمام طبقه و شمارنده با اجرای روال تعمیر و نگهداری و تمیز کردن.

گاهی اوقات کاشی کف در نقطه بدون بازگشت; مهم نیست که چقدر شما آن را تمیز کف باقی می ماند و موهای خشک و آسیب دیده و در نهایت نچسب. اگر این برای تلفن های موبایل مانند سرویس بهداشتی خود را طبقه ممکن است زمان به در نظر گرفتن یک حمام عوض کردن. تماس های محلی و مورد اعتماد حمام بازسازی پیمانکار برای مشاوره حرفه ای و خدمات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.