قانون جاذبه – چرا نمی توانم آن را ببینید ؟

[ad_1]

در ابتدا من فقط با آن رفت و همه تصدیق و قصد تنظیم مسائل است. من نوشت: من آرزو ‘لیست’ و ‘سطل لیست’ توسط صدها و تا به حال تمام زرد ” پس از این برچسب در اطراف خانه به من گفتن من ‘زیبا’ یا ‘غنی’ و یا ‘مرفه’. در واقع با توجه به همه برچسب, اگر شما آنها را همه با هم من احتمالا کامل ترین انسان بر روی این سیاره!

اما حتی با تمام این همه تجسم و مراقبه من احساس مثل من سال ها وقت صرف بدون واقعا “گرفتن آن“!

من می خواهم پیدا کردن کامل ماشین پارک زمانی که من آن را می خواستم و یا یک وضعیت خواهد اشکار فقط به عنوان من می خواهم آن را تصور‘. اما من هنوز هم فکر نمی کنم من می خواهم کاملا آن را کردم!

من رفت و برگشت و شروع به بررسی این کل “قانون جاذبه” چیزی و متوجه شدم من هرگز واقعا قدردانی از مهم ترین گام است. یکی از آخرین. مرحله 3.

شما باید به روشنی در مورد آنچه شما می خواهید (بررسی); شما را به “آن را خارج وجود دارد’ (بررسی) و شما باید به آن را بدهد تا به خدا/جهان/الهی/خداوند متعال/ {قرار داده و درک خود را در اینجا} و صبر کنید تا آن را به اتفاق می افتد (بدون کنترل!!).

من در انجام این دو اما پس از آن رو بی تاب در انتظار یکی از آخرین. من می خواهم به من بدهید و شک روند. من می خواهم بی تاب و تصمیم می گیرید آن را اتفاق می افتد. این قسمت من بود, های فعال در, و این همان چیزی است که تخریب من دو مرحله اول!

در یک مقیاس از 1 تا 10 چقدر من انجام دو مرحله ؟ همیشه و مطلق 10!

در یک مقیاس از -1 -10 چقدر من انجام آخرین مرحله ؟ همیشه یک -10!

اضافه کردن دو مبالغ با هم و پاسخ این بود عظیم بزرگ, چاق, 0! تحقق hit me like a چکش-چکش. من لغو هر گونه مثبت ‘بحث آزاد’ کار نسبت به تجلی نیت من با شک و تردید و بی حوصلگی در مرحله سوم! من متوجه شدم من به طور مداوم به دنبال ‘اثبات’ که قانون جاذبه مشغول به کار بود و در انجام این ارسال این پیام است که من شک این کار همان چیزی است که من به طور مداوم رو به عقب بازگشت.

بنابراین در حال حاضر من انجام مراحل یک و دو و پس از آن صرف بیشتر از زمان نشستن پشت و لذت بردن از گام سوم. من تغییر طرز فکر من به پذیرش است که “هنگامی که زمان مناسب است” ” من به آنچه که من در نظر گرفته شده (یا بهتر) در راه همان است که شب به دنبال روز که به شرح زیر شب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *