راه هایی برای موفقیت خود و کلاسیک, قدیمی, ماشین

[ad_1]

آن است که هر انسان معمولی رویای خود را به یک وسیله نقلیه است. این روزها داشتن یک ماشین است که بیشتر از یک ضرورت از یک لوکس. اما داشتن یک ماشین کلاسیک یک تجربه منحصر به فرد. یک خودرو است که قطعا صاحب غرور و به شما می دهد تعداد زیادی از کل سود هنگامی که شما نیاز به فروش ماشین. درست مانند هر سرمایه گذاری دیگر وجود دارد بسیاری از مشکلات است که همراه با خرید یک ماشین.

اگر شما تصمیم به خرید یک ماشین کلاسیک وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به نظر شما چند در زیر مورد بحث.

قبل از اینکه شما بروید و سرمایه گذاری در خرید یک ماشین شما باید به طور کامل درک چرا دقیقا شما می خواهم به وسیله نقلیه خود را. بهتر است که شما به وضوح درک وضعیت خود را. یک ماشین کلاسیک, حتی اگر آن است که در شرایط ایده آل ممکن است مسائلی مانند جیر جیر لاستیک. همچنین شایع است که فرمان و ترمز کاملا متفاوت از آنهایی که شما در حال استفاده می شود. در مقایسه با خودروهای تولید شده در نسل مدرن این ماشین خشن هستند و به رسیدگی و اجرا نمی کند هموار. تصمیم گیری در انتخاب یک ماشین کلاسیک بستگی دارد که آیا فرد نیاز به آن را برای استفاده روزانه به عنوان یک نمونه ممتاز ویژه نمایش برای وارد فهرست ماشین مسابقات.

هنگامی که شما می آیند تا با یک هدف و برای خرید یک ماشین کلاسیک آن است که در حال حاضر زمان برای تصمیم گیری به مدل و نوع ماشین است که شما می خواهم به خود را دارد.

حالا که شما تصمیم گرفته اند در مدل گام بعدی این است که به فکر می کنم در مورد مشکل مناطق و مسائل رو با مدل. شما می توانید شروع به دنبال نشت مسائل و یا مشکلات با مدارهای الکتریکی. ترتیب برای یک معاینه کامل انجام شود توسط یک مکانیک است که با این نسخهها کار در یک محترم گاراژ. آن را نیز به شما مقدار زیادی از خوب بررسی تاریخچه اتومبیل شما مایل به خرید. نگاه برای اطلاعات مانند کارخانه اصلی است که آن را تولید و رنگ ماشین. این امر همچنین شما شگفتی اگر شما یاد بگیرند که برای رمزگشایی شماره شناسایی خودرو.

انتخاب ارزیاب که مشهور است – با تجربه ارزیاب به راحتی قادر به شما بگویم در مورد حوادث که ماشین خود را متحمل شده است. آنها همچنین قادر به شناسایی اگر قطعات اصلی و یا جایگزین شده است. این بیت های کوچکی از اطلاعات و جزئیات کمک خواهد کرد که در ارزش نهادن به ماشین های کلاسیک بعد از آن.

برچسب همراه یک عضو خانواده یا یک دوست که به دنبال یک ماشین کلاسیک. آن است که توصیه می شود برای انجام این کار از آنجا که شما می تواند بسیار خسته هنگامی که به دنبال یک وسیله نقلیه. مقدار زیادی از اطلاعات نیاز به جمع آوری می شود و در حین انجام این کار وجود دارد که هر امکان از دست دادن اطلاعات بسیار مهم است که شما جمع آوری کرده ام در حال حاضر. یک دوست می تواند به شما کمک کند با به یاد آوردن و نگه داشتن یک برگه از اطلاعات در حال حاضر جمع آوری شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.