تاریخ پشت Billabong

[ad_1]

که Billabong?

Billabong یکی از مارک های پیشرو در گشت و گذار در صنعت قدمت آن به دهه 1970. در هر گشت و گذار و یا ساحل فروشگاه Billabong یکی از مارک های شما را پیدا خواهد کرد. آنها طیف وسیعی از محصولات از هیئت مدیره, کوتاه, برای, کیف, به, حالا, به, جین, و خیلی بیشتر.

که تاسیس Billabong?

Billabong تاسیس شد استرالیا surfer گوردون تاجر و همسرش رنا تاجر است. آنها شروع به طراحی و ساخت اولین هیئت مدیره کوتاه در خانه خود در سواحل شرق استرالیا به فروش می رسد و آنها را به محلی گشت و گذار در مغازه ها.

منحصر به فرد است که مجموعه Billabong گذشته از دیگر مدیره, کوتاه, که در دسترس بود معروف سه گانه-دوخت روش توسعه یافته توسط گوردون ساخته شده است که هیئت مدیره کوتاه و بسیار با دوام.

کجا نام Billabong از سرچشمه?

نام Billabong را می توان تقسیم به 2 بخش billa و بونگ. ‘Billa’ استرالیا است معنی کلمه رودخانه یا نهر و کلمه “بونگ’ به معنی ‘مرگ’. بنابراین تعریف این 2 با هم به معنی “یک منطقه از آب از یک رودخانه یا نهر که راکد است و هیچ اشتیاق در حال اجرا’.

لوگو برای Billabong نشان می دهد 2 امواج هستند که در حال اجرا با هم و در حال حرکت. آنها در انتخاب این نام با توجه به منحصر به فرد به استرالیا و بومی معنای واحه.

چگونه Billabong تبدیل به یک بین المللی ،

از موفقیت Billabong با تجربه خود را در سال اول خود را باز اولین کارخانه در سال 1975. سال پس از سال آنها خود را تولید کالا و افزایش فروش و نقل مکان به محل بزرگتر در سال 1981 آنها به نقطه عطف از 1 میلیون دلار در فروش سالانه. آنها شروع به حمایت جهان گشت و گذار نهایی مسابقه (بزرگترین گشت و گذار رقابت هنوز هم امروز مجموعه ای در هاوایی). این به Billabong بین المللی به رسمیت شناختن آنها و پس از شروع صادرات به ژاپن و ایالات متحده آمریکا و نیوزیلند و بسیاری دیگر. از اینجا با نام تجاری و فروش رشد به آنچه در آن است امروز شناخته شده به عنوان یکی از نام های پیشرو در گشت و گذار در صنعت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *