کتاب جدید می گوید داستان از کلیولند پسر که موانع غلبه به بازی در NFL

[ad_1]

حرکت بیش از رودی-دکتر کنت Polke است که در اینجا برای گفتن در خود داستان الهام بخش از غلبه بر موانع به بازی در NFL در کتاب جدید خود را در خود مى دانند.

در این ترکیبی از خاطرات و کمک به خود کتاب دکتر Polke سهام خود را الهام بخش, سفر, از رشد در مافیا زده خیابان های کلیولند در 1950s و رفتن به یک کاتولیک پسران مدرسه به تماشای این کشور فوران خشونت در جنبش حقوق مدنی و جنگ ویتنام دیدن محله خود را از Collinwood تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان بمب شهرستان, ایالات متحده, و در حالی که همه متمرکز ماندن در رفتن راه راست و باریک است که می تواند او را به رویای خود را از بازی در NFL.

من یک از طرفداران فوتبال, اما من همیشه دوست دارم خوب ژنده پوش به ثروت یا رویا-come-true story و هر صفحه از این کتاب پر است از هر دو. یکی از چیزهایی که من واقعا لذت بردم در مورد خود را در ناملایمات است که دکتر Polke تقابل شخصی خود را با نگه داشتن یک پالس در آنچه اتفاق می افتد در خارج از حوزه خصوصی در شهر خود و در کشور است. به عنوان یک نتیجه, این کتاب پر از نوستالژی در مورد امریکا بهترین روز در دهه های پس از جنگ جهانی دوم به عنوان به خوبی به عنوان برخی از زمان آشفته ترین آن. در قلب این داستان Polke خانواده است. دکتر Polke توصیف در حال رشد در یک خانه کوچک در Collinwood با برادر و خواهر کوچک و بعد یک خواهر عزیزم. پدر خود را به آنها را بخوانند و تحصیل آنها در همه چیز از ورزش به مافیا. هنگامی که مادر او بود نه مشغول مراقبت از خانواده او کار دست او خام در Jergens کارخانه به مطمئن شوید که آنها تا به حال همه چیز را که آنها نیاز دارند. دکتر Polke پدر و مادر بودند زحمتکش مردم طبقه متوسط است که تایید Ozzie و هریت ارزش از 1950s و القا آنها را در فرزندان خود ارائه آنها را با قدرت و یک کد اخلاقی به دنبال زمانی که وسوسه آمد راه خود را.

و وسوسه بود همه اطراف دکتر Polke به عنوان یک کودک. پدر و مادر خود را فرستاده او را به مدرسه کاتولیک به نگه داشتن او را از مشکل مدارس دولتی اما حتی زمانی که احاطه شده توسط راهبه, او نمی تواند کمک کند خود را به دردسر-سرقت ربانی شراب از کلیسا. اما به مراتب بدتر از خیابان های محله خود را کنترل شد توسط مافیا و در حالی که دکتر Polke هرگز ارتباط مستقیم با آنها او همیشه آگاهانه از آنها در محله خود را; او اغلب به نشانه از پدرش در مورد چگونگی واکنش به موقعیت های مختلف که به صورت دوستانه با آنها برای جلوگیری از.

قبل از هر چیز در میان مافیا و ارقام در محله بود دنی گرین که بعدها به موضوع فیلم Kill the Irishman. دکتر Polke تا به حال یکی از به یاد ماندنی اجرا در گرین زمانی که او یک کودک بود-یک مثبت, خوشبختانه, که اجازه داده او را به درک چرا گرین احترام به عنوان یک نوع از رابین هود در جامعه اگر چه او همچنین می دانست که گرین انتخاب شدند و در نهایت یک اشتباه است.

وقتی همه چیز رو خشن, دکتر Polke همیشه موفق به استقامت اما وسوسه شد تا کنون وجود دارد را به راه آسان برای موفقیت است. وقتی که او نیست که مقدار زیادی از پول و یا زمانی که رویاهای خود را به نظر نمی رسد مانند آنها به حقیقت می پیوندند دکتر Polke گاهی اوقات می بینم بچه ها غنی رانندگی در خودروهای تجملی با زیبا, و سپس او متوجه است که او می تواند با بهره گیری از این شیوه زندگی اگر او می خواست برای پیوستن به جرایم سازمان یافته است. به جای او انتخاب ورزش-به طور خاص فوتبال-به عنوان راه خود را.

دکتر Polke فوتبال حرفه ای چشمگیر است. او ممکن است یک نام خانگی امروز اما او رفت و خیلی دورتر از بسیاری از کسانی که رویای بازی حرفه ای. او به ما می گوید داستان از لحظات بزرگ در زمین فوتبال در مدرسه بالا است. ما احساس پروانه ها در معده ما همراه با او هنگامی که او در دیدار با استخدام از کالج های مختلف و در نهایت ما احساس سقوط کردن صندلی های ما در شوک زمانی که او در نهایت می شود که جادویی تماس بگیرید. من نمی خواهم به همه خراب, تعلیق, اما من می گویم که Polke به پایان رسید تا بازی برای دو تیم NFL.

و سپس در پایان او راه می رفت دور از فوتبال چیزی بهتر…

شما باید برای خواندن بقیه از دکتر Polke داستان برای خودتان و نه فقط به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است به او-اما به کشف آنچه که اتفاق می افتد به شما. هر فصل از فتح خود را به سختی به پایان می رسد با یک سری از سوال به چالش کشیدن را به خوانندگان منعکس دکتر Polke داستان فکر می کنم در مورد چالش های مشابه آنها مواجه ایم و بفهمند که چگونه برای غلبه بر آنها. در پایان این کتاب تبدیل به یک طرح برای خوانندگان به دنبال رویاهای خود و رسیدن به موفقیت با وجود هر گونه موانع که در راه خود ایستاده.

اگر شما می خواهید برای الهام, اگر شما عاشق تاریخ اگر شما از کلیولند اگر شما عاشق فوتبال-هک, اگر شما یک انسان هستید شما را دوست دارم این کتاب چون شما مربوط به این و آن کمک خواهد کرد که شما را به تسخیر خود مى دانند. وجود دارد مقدار زیادی از کتاب های خودیاری در خارج وجود دارد, اما چند کمک می کند تا آنجا که کاوش چگونه شخص دیگری غلبه مشکلات و گرفتن الهام از داستان شخصی خود را-و دکتر Polke ارائه تمام راه را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.