تاریخچه گیتار یاماها

[ad_1]

یاماها گیتار شده است در اطراف برای بیش از 60 سال و شرکت خود را برای بیش از 100 سال است. در سال 1887 Torakusu یاماها ساخته شده خود را برای اولین بار نی ارگان و شروع به گرفتن سفارشات برای اطمینان بیشتر. در سال 1897 به Nippon Gakki Co. Ltd. تاسیس شد با Torakusu به عنوان رئيس جمهور از شرکت.

برای آینده 40+ سال, یاماها, شرکت ساخته شده, اندام, پیانو harmonicas, مبلمان phonographs و در نهایت خود را برای اولین بار گیتار آکوستیک در سال 1942. در سال 1965 یک سال پس از بیتلز ساخته شده خود را افسانه ای Ed Sullivan Show ظاهر Yamaha شروع به تولید جامد بدن گیتار. در سال 1966 شروع کردند به باس الکتریکی نیز هست.

توسط 1970, Yamaha شروع به گرفتن توجه از هنرمندان بزرگ از جمله کارلوس سانتانا و Bob Marley چون از ابزار با کیفیت عالی و طراحی. یاماها گیتار ساخته می شد به تولید قدرتمند گرم در تن با حفظ. همچنین “گسترده باس” معرفی شد و در سال 1977 و به سرعت مورد توجه معروف باس بازیکنان در سراسر جهان از جمله Paul McCartney.

در پایان دهه 80, یاماها باز کردن یک کارخانه در شمال هالیوود کالیفرنیا. در اینجا آنها شروع به ساخت گیتار که در آن آنها نام برخی از گیتار حرفه ای بازیکنان به آنها کمک کند و به آنها توصیه در مورد آنچه آنها می خواهم برای دیدن در گیتار.

یکی از دلایل موفقیت یاماها گیتار اهداف که آنها برای شلیک در طراحی خود را. هر گیتار باید متعادل تن و پاسخ و باس و سه برابر کردن باید مکمل یکدیگر باشند.

بسیار مهم حرکت برای یاماها مقدمه ای از جفت کردن گردن مشترک به طراحی خود را در سال 1970 فراهم می کند که بهترین گردن به بدن تماس بگیرید. گردن مشترک ساخته شده با چوب کمک می کند که به طنین ارتعاشات به راحتی از گردن به بدن در تولید متعادل تن و پاسخ.

Yamaha نیز به شدت بر این باورند که ترکیب انواع مختلف از چوب با کیفیت بسیار مهم است برای تولید یک صدای عالی. نتیجه ترکیب این کیفیت جنگل در حال اوج آخرین طولانی تر و نوازنده گیتار است که قادر به کنترل توجه داشته باشید بافت در تمام زمانها.

یکی دیگر از مهم ترین بخش های ساخت و ساز یاماها گیتار انواع لاک که آنها استفاده کنید. آنها از نزدیک کار با لاک الکل تولید به مطمئن شوید که آنها دریافت بهترین نوع لاک است که حق را برای خود گیتار. یاماها می خواهید مطمئن شوید که خود گیتار هر دو نگاه کنید و باید از هر فرصتی برای نفس کشیدن.

به دلیل تمام این ویژگی های بزرگ طراحی بسیاری از هنرمندان استفاده کرده اند و هنوز هم ترجیح می دهند به بند یک گیتار یاماها روی تور و در استودیو ضبط. برخی از هنرمندان بزرگ است که یاماها گیتار در طول سال در حال Michael Anthony John Denver, جان لنون, Bob Marley, Brian May, پل مک کارتنی, Jimmy Page, کارلوس سانتانا, Bob Seger, Billy Sheehan, Paul Simon, بروس اسپرینگستین و جیمز تیلور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.