DAF Trucks: هلندی روح در داخل آمریکا سازمانی

[ad_1]

عملیات DAF Trucks N. V. تحت نظارت PACCAR Inc. یک مثال عالی از همکاری موفق بین دو شرکت های معتبر که انتخاب منافع متقابل به جای رقابت است. هر چند تصاحب که صورت گرفت در سال 1996 بود و نه از ضرورت DAF, به, پس از شرکت ورشکسته اعلام کرد در سال 1993 آن را تحریک یک راه جدید برای رسیدن به موفقیت.

هلندی در سراسر جهان شناخته شده به عنوان افرادی که به جرات می کنم و زندگی بدون محدودیت. همان درست بود در مورد دو برادر Hub و Wim van Doorne که شروع به کوچک و مهندسی کسب و کار در زیر سقف یک آبجوسازی در 1930s. در این دوره از زمان متوسط خودرو کارگاه تبدیل به تبدیل شدن به یک رشد سریع تولید کننده کامیون در اروپا است.

DAF مشترک بالقوه شروع به توسعه در سال 1987 زمانی که شرکت با هم ادغام شدند با لیلند کامیون های پیشرو در انگلستان حمل و نقل کسب و کار. همان سال DAF معرفی 95 کامیون سری است که به دست آورده برای این شرکت اولین ‘کامیون های بین المللی سال” جایزه شد و با نام تجاری گل سرسبد برای سال های بسیاری آمده است.

پشت هر محصول با کیفیت است کیفیت سازمان است. از امروز DAF خودروهای تولید شده در چهار امکانات تولید. هر یک کارخانه خاص خود تخصص. جدا از طولانی تاسیس اروپایی بخش در آیندهوون اوئسترلو و لیلند DAF Trucks مزایای از یک کارخانه مونتاژ در برزیل راه اندازی شده در سال 2013 توسط PACCAR. آن را دشوار است به دست بالا گرفتن نقش این آمریکایی چند وجهی حمل و نقل سرمایه گذاری کرده است در شکل گیری DAF Trucks به عنوان یک شناخته شده در جهان با نام تجاری.

یکی دیگر از پرقدرت انگیزه ای برای DAF Trucks توسعه منعکس شده است در ترکیب اصلی از DAF قطعات. موتورهای محور و کابین توسعه یافته و تولید شده توسط DAF گسترده عرضه شده به کسب و کارهای دیگر که در خودرو تولید. برند فناوری شناخته شده است برای قابلیت اطمینان و بهره وری. به خصوص آن است که اعمال شده به موتور PACCAR. طراحی شده در دو مدل محدوده – PX و MX PACCAR قدرت واحد کت و شلوار متوسط و سنگین عملیات بود. برای رسیدن به سطح مورد نیاز از محیط زیست و کاربردی بهره وری تولید کننده ادغام از جمله راه حل های فنی به راه آهن مشترک تزریق سوخت کمپرسور هوا مصنوعی تولیدات لجن و کثافت با محتوای گاز اگزوز چرخش در ترکیب با گاز اگزوز پس از درمان و دیگران.

با توجه به متعدد تمجید و جوایز DAF trucks نیز توسط کلاس اول کابین راحتی. بازگشت به سال 1985 با نام تجاری طراحان معرفی فضای کابین با سقف قرار گرفته در مقایسه با سطح بالاتر است. چنین پیشنهاد مثبت بود ملاقات کرد و تشویق بیشتر کمال از یک راننده را در محل کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.