روش های مختلف نگه داشتن جوجه

[ad_1]

نگه داشتن مرغ می تواند بسیار خطر ناک فعالیت به خصوص برای کسانی که آنها را دوست دارم. بسته به دلیل نگه داشتن پرندگان انتخاب پرندگان را نیز تعیین روش نگه داشتن آنها. افرادی که نگه داشتن جوجه ها به عنوان حیوانات خانگی ممکن است نیاز به گرفتن بسیار استادانه کباب در هنر نگه داشتن جوجه ها. با اینحال جوجه ها همه یکسان در یک جنبه به این ترتیب غذا خوردن آنها و مشکلاتی که ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار.

رایگان-محدوده روش

رایگان-محدوده روش به معنی مرغ رایگان به پرسه زدن در اطراف در یک منطقه امن. در این زمان روش های قدیمی تمرین شده است در نقاط مختلف جهان با موفقیت بزرگ است. اجازه دادن به مرغ پرسه زدن در اطراف دارای مزایای زیادی برای هر دو مرغ و کشاورز.

مرغ قادر به تعادل رژیم غذایی خود را به طور طبیعی توسط جستجوگری برای حشرات و آفات و حتی سبزیجات و میوه ها به عنوان آنها پرسه زدن در مجاورت. آنها به عنوان غذا خوردن آفات و حشرات دیگر در مزرعه آنها به طور خودکار به کمک کشاورز در کنترل آفات.

مرغ که در حال نگه داشته و با استفاده از این روش ثابت شده برای تولید با کیفیت بهتر از تخم مرغ در مقایسه با کارخانه پرورش ، نگه داشتن مرغ فعالیت است که محدود است به هر گروه خاص از مردم است. هر کسی که به اندازه کافی به درک نیازهای پرندگان می تواند نگه داشتن جوجه ها.

با این حال بسیار مهم به منظور بررسی قوانین موجود حاکم بر نگهداری از جوجه ها بیشتر برای مردم ساکن در شهرستانها. یکی از چیزهایی که باید در نظر گرفته شده توسط هر یک از بدن که می خواهد به نگه داشتن مرغ واقعیت این است که خروس با صدای بسیار بلند و کاملا تهاجمی به خصوص اگر وجود دارد بیش از یک در یک گله. خروس همیشه ارضی جنگ علاوه بر crowing یک صفت است که ممکن است آنها را کاملا غیر قابل تحمل برای برخی از مردم است.

روش کارخانه

این روش هر چند مشاهده می شود بسیار سخت به پرندگان است که بهترین برای افرادی که قصد نگه داشتن جوجه ها در مقادیر زیاد و برای مقاصد تجاری. در این روش مرغ نگهداری می شوند در سازه ساخته شده است که شبیه coops تمام نیازهای خود را آورده و سپس به coops به عنوان آنها مجاز به حرکت در خارج از ساختار خود را در هر زمان داده شده.

کشاورز و حتی کنترل درجه حرارت در ساختار با استفاده از برق و یا هر منبع قدرت است. یک چیزی که اکثر مردم بی میلی در مورد کارخانه روش راه مرغ به معرض شرایط مصنوعی به منظور به حداکثر رساندن تولید.

نیازهای اساسی

مرغ را با این حال نیاز به برخی از نیازهای اساسی صرف نظر از روش مورد استفاده برای پرورش آنها. این نیازهای اساسی را شامل مکرر واکسن در برابر عفونت بالقوه غذای خوب و پاک و محیط سالم برای زندگی است.

جوجه ها باقی می ماند مولد حیوانات به نگه داشتن به هر دلیل آنها ما را با خود به اندازه کافی سبک زندگی. اگر شما نگه داشتن یک باغ آشپزخانه کوچک مرغ را نیز ارائه خوب و قابل اعتماد منبع کود آلی است که برای نگه داشتن باغ خود را بسیار بارور بیماری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.