چقدر مهم است نقش یک تصویرگر کتاب کودکان?

[ad_1]

فکر می کنم از “چارلی و کارخانه شکلات سازی” و یا “ماتیلدا” و آنچه به ذهن چشمه ها, دمدمی, کارتونی تصاویر است که به ارمغان آورد و شخصیت های کتاب به زندگی است. سحر و جادو از این کتاب در وضع مناسب همکاری بین نویسنده رولد دال و تصویرگر کوئنتین بلیک. در واقع به عنوان یک تصویرگر بیش از 250 کتاب بلیک بود فقط به عنوان به طور گسترده ای توسط خوانندگان.

شخصیت های نمادین

وقتی که می آید به یاد شخصیت های ادبی آن را دشوار است به بیش از تاکید سهم از تصویرگران به موفقیت این کتاب است. وینی پیف گربه در کلاه فرانکلین لاک پشت – اینها همه محصولات از تصویرگر تخیل و این کتاب تصاویری کمک فوق العاده در immortalizing این شخصیت در دل خوانندگان جوان. ایجاد شخصیت های به یاد ماندنی مهم است که موفقیت کتاب های کودکان و حرفه ای تصویرگران مهم برای گرفتن آن را حق.

درخواست تجدید نظر بصری

این که آیا آن است که روی جلد کتاب یا تصاویر داخل چشم نواز طرح های مهم در گرفتن توجه خوانندگان جوان. این است که حتی صحت بسیار جوان خواننده که هنوز یاد گرفتیم به عنوان خوانده شده. این تصاویر رنگارنگ که برگزار خواهد شد علاقه او و کمک به او برای تجسم این داستان است که به عنوان خوانده شده به او. بسیار خوانندگان جوان نیز بیشتر احتمال دارد به صرف زمان با کتاب که با تصاویر جذاب در نتیجه سرعت بخشیدن به فرآیند یادگیری با توجه به توانایی خواندن است. پس از تصاویر چه گرفتن توجه خوانندگان مرور در کتابفروشی خوب تصویرگر تاثیر بسیار زیادی در فروش کتاب.

روایت پشتیبانی

در کتاب کودکان تصاویر فقط تصاویر زیبا که زنده شدن صفحات. تصاویر بصری ایدز را که داستان به زندگی و کمک به حرکت روایت پیش رو است. تصاویری که conceptualised خوب کمک به کودکان برای درک متن نوشته شده و مربوط به شخصیت های داستان. آن را به درستی گفته شده است که “یک تصویر ارزش هزار کلمه است’.

در انتشار محافل امروز نقش یک حرفه ای تصویرگر کتاب تبدیل شده است و بنابراین مهم است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک کتاب کودکان بدون تصویر. پس از تصاویر بسیار مهم است در یک کتاب کودکان نه ناشر و نه نویسنده است و حاضر به سازش و آید به تصویرگر کتاب. چاپ و نشر معمولا حرفه ای تصویرگران از خود و نویسندگان که تمایلی به کار با آنها اغلب در راههای جایگزین از انتشار مقاله خود را. بسیاری از نویسندگان را در تعهد از خود انتشارات آنجایی که آنها تنها با تصویرگران انتخاب کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.