J. بائر پیانو شرکت: داستان از ویلیام بائر, خلاق ترین طراح پیانو

[ad_1]

شروع می کنیم با پدرش.

جولیوس بائر متولد شد و در برلین در 20 ژوئیه سال 1831. در سال های اولیه نشان داد استعداد طبیعی برای ساخت آلات موسیقی و در زمان او 18 ساله بود جمع شده بود بسیاری از سال تجربه کار بر روی پیانو و ویولون. در این زمان انقلاب 1848 بود فوران بنابراین او برای امریکا و وارد در نیویورک است.

بلافاصله باز کردن فروشگاه خود را در عرض 8 سال شرکت خود را رشد کرده بود به سرعت در حال. او را برادر جان به اتهام نیویورک فروشگاه می آید و به شیکاگو در سال 1857 با برادر دیگر هرمان. آنها به فروش می رسد چندین پیانو مارک های چنین به عنوان Behning Miller, McCammon و Knabe.

در آتش سوزی شیکاگو از سال 1871 کسب و کار خود نابود شد. برای سال آینده و نیم او اداره می شود در یک کلیسا در حالی که داشتن یک ساختمان جدید ساخته شده است. در طول این زمان از تراژدی برادر خود جان می میرد و بنابراین او می بندد پایین شعبه نیویورک.

اگر چه بائر آغاز شده به عنوان یک خرده فروش او به زودی شروع به ساخت پیانو که فروخته شده تحت نام خود را. بائر پیانو شناخته شده بودن فوق العاده خوب ساخته شده پیانو.

با موفقیت خود را بائر بود قادر به پرداخت هزینه اسراف warerooms در دو شهر بزرگ شیکاگو و دوباره در نیویورک توسط 1880.

ژولیوس می میرد در سال 1884 و همسرش آنا ماری طول می کشد بیش از مدیریت این شرکت است.

خود را پسر ویلیام متولد شد و در سال 1870 و پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او می رود در تعطیلات. هنگامی که او می رسد پشت در شیکاگو او شروع به کار خود را در کارخانه یادگیری همه چیز او می تواند در مورد پیانو از زمین تا.

در حال حاضر سرگرم کننده آغاز می شود. ویلیام تبدیل به یک استعداد پیانو ساز با یک مبتکر ذهن است. به نظر من او یکی از اصلی ترین متفکران در پیانو تاریخچه فناوری.

(زیر ممکن است کمی فنی است.)

طرح های خود را به نظر می رسد بر اساس سفتی. صفحات خود را طراحی شده به طوری که رشته تنش قرار داده شده است در یک صفحه افقی در داخل وسط صفحه در حالی که در یک “به طور منظم” گراند پیانو, رشته, تنش است که به صورت افقی در بالای صفحه.

او می رود یک گام بیشتر در خود نشسته. یک نقص عمده با uprights این است که صدا را می توان توسط کابینه. ویلیام می پردازد این موضوع با قرار دادن این کمان ویولن و تار در پشت دستگاه برای حداکثر قرار گرفتن در معرض صدا اما بشقاب و رشته ها در وسط ساز است. او متصل به کمان ویولن و تار به پل ها و رشته ها با رولپلاک.

کاملا شگفت انگیز!

من توصیه می که شما باید خود را ببینید اختراع ثبت شده که در دسترس هستند آنلاین با جستجو در گوگل اختراع ثبت شده است.

مثال دیگری از رویکرد منحصر به فرد است این کمان ویولن و تار خود را. شما به راحتی می توانید نقطه جولیوس بائر پیانو زیرا او soundboards باید دنده در بالا و پایین.

بعد او حتی اختراع یک پیانو با ورق فولاد در همه. آن را ویژگی های یک صفحه چوبی به جای سنتی صفحه چدنی با هدف دادن پیانو شیرین تن.

پیانو خود را طرح و روش ساخت و ساز شد بسیار منحصر به فرد و بسیار ستایش در روز خود را. امروز آنها به ارزش یک نگاه دوم است و آنها بسیار ارزش بازگرداندن.

او به فروش شرکت خود را به Wurlitzer پیانو شرکت در سال 1930 ضربه سخت در طول رکود بزرگ.

Wurlitzer ادامه داد: برای ساخت جولیوس بائر نام تا حدود سال 1938.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.