دلیل کاهش قیمت سکه چه بود؟

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

محمد کشتی‌آرای درباره آخرین وضعیت قیمت طلا و سکه اظهار داشت: با توجه به اظهارات شب گذشته رئیس کل بانک مرکزی، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه به ویژه سکه روند نزولی به خود گرفت و از ساعات اولیه صبح با کاهش تقاضا و کاهش قیمت مواجه بودیم.

وی افزود: از صبح امروز تا به این ساعت هر قطعه سکه طرح جدید با 850 هزار تومان کاهش قیمت مواجه بود و حباب قیمتی از یک میلیون و 300 هزار تومان روز گذشته به 750 هزار تومان کاهش پیدا کرد.

کشتی‌آرای اظهار داشت: با توجه داشته باشیم که در این بین قیمت اونس جهانی نسبت به دو روز گذشته تغییری نداشت و نرخ دلار هم در بازار آزاد کاهشی بود.

وی با اشاره به آخرین قیمت‌ها در بازار سکه و طلا گفت: در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم 9 میلیون و 100 هزار تومان، طرح جدید 9 میلیون و 650 هزار تومان، نیم سکه 5 میلیون و 100 هزار تومان، ربع سکه 2 میلیون و 970 هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و 520 هزار تومان است.

کشتی‌آرای گفت: در حال حاضر قیمت هر مثقال طلا با کاهش 850 هزار تومانی، به 3 میلیون و 960 هزار تومان رسید و قیمت هر گرم طلای 18 عیار با 20 هزار تومان کاهش به 915 هزار تومان رسید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *