تاریخچه کوتاه از BMW

[ad_1]

اولی آمده است یک راه طولانی از زمان آغاز به کار خود به عنوان یک موتور هواپیما تولید کننده به یکی از محبوب ترین خانواده های لوکس و ماشین های ورزشی تولید کنندگان امروز.

این شرکت آغاز شد و در سال 1913 به عنوان Rapp-Motorenwerke شرکت ساخت موتور هواپیما قبل از ادغام با Bayerische Flugzeugwerke کارخانه واقع در نزدیکی در حومه مونیخ در سال 1922. نامه اولی ایستاده Bayerische Motoren Werke.

در روز های اولیه آن اولی عمدتا به تولید موتور هواپیما و گهگاه موتورهای موتور سیکلت. در واقع اولی نشان طراحی شده شبیه به یک هواپیما پروانه و آن را تا سال 1929 است که این شرکت شد تولید کنندگان خودرو پس از خرید Fahrzeugfabrik آیزناخ کارخانه که تولید Austin Sevens.

در حال توسعه این سبک از ماشین تولید بیش از بار در سال 1936 BMW شروع به تولید 328 ماشین ورزشی است که در ادامه به لذت بردن از موفقیت باور نکردنی. در سال 1999 BMW 328 نامزد دریافت جایزه بود که ماشین از قرن.

برای سه سال منتهی به جنگ جهانی دوم BMW, تولید موتور هواپیما, موتور سیکلت و اتومبیل. در طول جنگ شرکت با تمرکز بر موتور هواپیما و متوقف ساختن اتومبیل در دسترس نباشد. در سال 1948 تولید موتور سیکلت دوباره آغاز شده بود اما تا سال 1952 که اولی شروع به ساخت اتومبیل یک بار دیگر. راه اندازی BMW 501 ماشین لوکس بود و نه یک ضربه بزرگ به این شرکت سود را ندارد به عنوان یک نتیجه و بنابراین این شرکت آورده در طراحی و ساخت حقوق به Isetta – میکرو-خودرو ارزان به تولید و شروع به فروش این.

اولی شانس تغییر در طول دهه آینده و 1960s به ارمغان آورد موفقیت قابل توجهی برای این شرکت است. BMW 1500 چهار سیلندر ماشین ورزشی معرفی شد و در سال 1961 و پس مدت کوتاهی پس از آن توسط BMW 2002 دو درب ماشین که ماند در تولید تا سال 1976 بود و سلف از BMW سری 3.

’70s دیدم اولی همچنان به ساخت شهرت خود را برای ایجاد اصلی و به دنبال بعد از اینکه ماشین به عنوان این دهه شاهد راه اندازی 3, 5 و سری 7. بین 1970 و 1993, BMW, افزایش خروجی آن چهار برابر و حجم معاملات باور نکردنی 1700%.

بین سال 1994 و 2000 اولی بود مالکیت از گروه لندرور اما سرمایه گذاری با موفقیت انجام شد و این شرکت به زودی از شر رور. اما اولی حفظ حقوق مینی و می برد و همچنان به لذت بردن از – دستاورد قابل توجهی با این کسب و کار.

امروز اولی است دیده می شود به عنوان یک نوآور تولید کننده و شهرت برای تعالی هر دو را برای خود طراحی و با کیفیت از اتومبیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.