تاریخ Ashley Furniture

[ad_1]

Ashley Furniture Industries Incorporated پنجم بزرگترین تولید کننده مبلمان در ایالات متحده است. شما می توانید آنها را برای هر یک از مبلمان خانه خود را به عنوان آنها را وبهلسترد مبل, مجموعه recliners مبلمان اتاق خواب و حتی ملافه. آنها تولید مقدار زیادی از مبلمان ساخته شده از بیش از یک نوع از مواد را چوبی طرح احتمالا محبوب ترین از همه آنها را. Ashley Furniture ایجاد قوی و براق کابینت و میز که با روکش پلی استر شبیه هیچ دیگر – اساسا غیر قابل خراب کردن. این بود که در سال 1980 و این مبلمان تحسین بود هزاران نفر از مردم. حتی رقبای تا به حال هیچ چیز در اشلی مبلمان.

این شرکت فوق العاده شروع کردن به عنوان چیزی بیش از یک شیکاگو Corp. که موفق شد توسط یکی Carlyle Weinberger. این مرد ایجاد شده این شرکت در سال 1945 و آن آغاز شده است فقط به عنوان یک مبلمان فروش روش. آنچه تخصصی بود و گاه به گاه, مبلمان چوبی, و چگونه آنها عمل آمده توسط خرید مبلمان ساخته شده توسط دیگر شرکت های محلی و سپس آنها را به بازار عرضه آن خود را در شیکاگو است. چند سال پس از آن, به عنوان شرکت انجام شد تا به خوبی آنها را باز کرد تا یکی دیگر از شاخه ای در ایندیانا بود که فقط به عنوان به خوبی. آنها زد این شعبه دقیقا همان است که آنها دیگر در نتیجه فروش عالی و سود به آن افتخار کنیم.

در سال 1970 آنها در سرمایه گذاری فوق العاده و در عین حال کوچک مبلمان شرکت با نام Arcadia مبلمان. آنها بر اساس در ویسکانسین و تاسیس توسط مردی به نام Ron Wanek. ران آورده بود تا در مینه سوتا در مزرعه های لبنی و موفقیت خود را زمانی آغاز شد که او شروع به کار در یک کارخانه مبلمان در منطقه خود را. پس از آن بود که او شروع به یادگیری در مورد مبلمان و تجارت ساخته شده او را تبدیل به یک بسیار خوبی شناخته شده است ، ران و رئیس پس از آن بود که مردی به نام یوجین وگل و هم او بود که به تدریس ران آنچه او می دانستند. سال بعد هنگامی که ران فکر کرد که او به اندازه کافی دیده بود و می دانست که به اندازه کافی او را به آرکادیا برای باز کردن یک کارخانه خود را. زمانی که او به Arcadia او با او به ارمغان آورد او رئیس سابق’ پسر چاک وگل.

این هوشمند در حال رشد شروع به تولید کار برای شناخته نشده شیکاگو Ashley Furniture عمدتا فقط ساخت خیره کننده جداول چوبی. فقط به عنوان مینه سوتا کارخانه را Arcadia, مبلمان ایجاد تلویزیون کابینت و تجهیزات استریو نیز هست. شرکت های جدید این دو آغاز شده بود و فقط یک منطقه کوچک از 35.000 متر مربع است. ران شد مسئول تمام جزئیات کسب و کار در حالی که چاک در زمان مراقبت از تولید و فرز. نه بیش از حد طولانی پس از آن این شرکت تا به حال 35 نفر مشغول به کار برای آنها و اولین محصول خود را خط شامل فقط یازده جداول. آنها سهم خود را به سرعت به اندازه کافی raking در مقدار شگفت آور از $360.000 در سال اول خود را.

Ashley furniture یک شرکت که مبادرت به فروش محصولات ساخته شده از بهترین کیفیت. بسیاری از کار سخت می رود به ساخت این محصولات و هیچ چیز با عجله. زمان و تلاش است قرار داده و به تک تک جزئیات. این چیزی است که باعث می شود اشلی بهترین وقتی که می آید به مبلمان با کیفیت خوب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.