بررسی من از “فکر می کنم و رشد ریچ” توسط ناپلئون هیل

[ad_1]

من یک فن بزرگ از خود کمک-کتاب های خوبی نوشته شده و آنهایی که خواندم و دوباره اغلب به دست آوردن بینش بیشتر در هر خواندن. کتاب بالا نوشته شده توسط ناپلئون هیل, راه اندازی شده توسط اندرو کارنگی و در زمان 20 سال برای تکمیل. این کتاب حاصل مصاحبه با 504 آمریکا موفق ترین مردان برای کشف اسرار موفقیت به طوری که هر کس این فرصت را به یادگیری اسرار موفقیت.

این کتاب به خوبی به عنوان خوانده شده که زمانی که من آن را خریدم 42 نسخه های چاپ شده بودند و به عنوان خوانده شده توسط 7,000,000 بودند مردم قطعا بهترین فروشنده!

در صفحات این کتاب کمی دروغ اسرار موفقیت در انتظار خواننده را به کشف آنها و استفاده از آنها برای بهبود زندگی خود را به دیگران بی شماری انجام داده اند.

این کتاب به فصل و یا مراحل را به شما را از طریق مراحل شما نیاز به کشف به شما در رسیدن به موفقیت به آن معنی است به شما. این کتاب صحبت می کند از ثروت اما آن را ترجمه می تواند به هر چه غنی زندگی خود را. آن است که آسان کتاب به عنوان خوانده شده با داستان های الهام بخش برای نشان دادن ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت بزرگ است.

نویسنده وعده زمانی که شما آماده برای یادگیری راز پیام آن روشن خواهد شد به شما. برای کمک به شما در کشف عناصر مهم هر فصل دارای بسیاری از کلمات در کج (ایتالیک) به طرح آنها را در حافظه خود را.

به نظر می رسد موفقیت یک سفر است بسیاری از آماده نیست تا برای رسیدن به دخالت سن. آیا شما می دانید آنچه شما در حال تلاش برای اتحاد سفر خود را آغاز کرده است? این یکی از کتاب هایی که به من کمک کرد روشن است که در آن من می زنیم و من مطمئن هستم که به من کمک کرد تا دوباره شکل زندگی من است. زندگی ماجراجویی است که یک سری از اهداف ما به عنوان رشد و توسعه برنامه های ما را تغییر دهید.

من در حال حاضر به دست چند تن از اهداف من در طول سال و مشاوره و روش های ساخته شده پیشرفت بسیار ساده تر و رضایت بخش تر از قدرت اراده است. چه چیزی شما را برای رسیدن به امید را در زندگی خود را در زمان. کشف این برترین است برای دستیابی به موفقیت است. من پیشنهاد می کنم خواندن این کتاب را به دیدن اگر آن را به شما کمک می کند بیش از حد.

آن را به من کمک کرد برای خروج از بن بست کارخانه کار تصویب امتحانات در نصف زمان معمول و تکمیل گواهی آموزشی. بعد از آن به من کمک کرد تا پیشرفت در فروش ساختمان اعتقاد خودم. در حال حاضر من راه اندازی یک کسب و کار آنلاین است که به من می دهد زمان و مکان آزادی و ما در زمستان در خورشید است.

قطعا آن را به من کمک کرد تا روشن شدن افکار من و من در زمان ماجراجویی به جهان آنلاین.

اگر زمان و مکان آزادی چیزی است که شما طلب کار آنلاین می تواند پاسخ. ساده ترین نقطه شروع بازاریابی با کمک یک مربی به شما را راهنمایی و به شما صرفه جویی در ساخت اشتباهات پرهزینه است. مربی خود را ارائه طیف زیادی از سعی و آزمایش محصولات حرفه ای آماده فروش صفحات و به تاریخ آموزش را قادر می سازد شما را به کسب و کمیسیون در حالی که شما در حال یادگیری تکنیک های.

هر رویاهای خود را از این کتاب می تواند کمک به آنها را روشن و شروع به شما در سفر خود من امیدوارم که آن را کمک می کند و الهام بخش شما بیش از حد! در اینجا کتاب های بیشتر است که می تواند به شما کمک کند:

“بیدار غول پیکر در” آنتونی رابینز

“قدرت ذهن ناخودآگاه خود را” توسط دکتر جوزف مورفی

“روانی-سایبرنتیک 2000” توسط Maxwell Maltz

“فکر می کنم و رشد ریچ” توسط ناپلئون هیل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.