تاریخ لرزنده توری شرکت

[ad_1]

اگر شما لذت بردن از زیبا شکرگزاری جدول نگاه به جلو به یک عروسی سفید, وابسته به غسل تعمید و یا به سادگی درک زیبایی از پرده های توری و منسوجات و شما ممکن است مدیون بیش از شما فکر می کنم به لرزنده توری شرکت.

لرزنده توری, شرکت فیلادلفیا در سال 1889 تاسیس شد و شروع کردن به عنوان Bromley تولید شرکت تاسیس شده توسط سه پسر جان Bromley. آقای Bromley انگلیسی بود بافنده فرش که مهاجرت به فیلادلفیا در 1840s و بعدها ایلخانی یکی از شهر بزرگترین شرکت های نساجی. به بزرگ-تولید توری برای امریکا Bromleys آغشته به سود آنها تا به حال ساخته شده خود را در کسب و کار فرش در انگلستان است. این به آنها اجازه داد واردات نه تنها گران توری بافندگی بلکه ماهر بافندگان برای تولید آنها از ناتینگهام انگلستان است. در سال 1894 آنها تغییر نام Lehigh کسب و کار شرکت تولید و منتقل چشمگیر تولید پیچیده در گوشه ای از خیابان 4 و لهیق خیابان در فیلادلفیا محله کنزینگتون. بعد از آن در آنها افتتاح کارخانه دیگر در 22 و لهیق گفته می شود بزرگترین در جهان است.

در نهایت گنجانیده شده به عنوان لرزنده توری شرکت در سال 1911 شرکت به سرعت به توجه ملی به عنوان ملت توری رهبر صنعت. Q L توانایی موفقیت در بازار ماشین ساخته شده توری شیک, شیوه زندگی برای طبقه متوسط خانه ها و زنان و اسلوب آن را به یک نام خانگی. در اوایل سال 1900 لرزنده توری نزدیک به بیش از ریگال محل ناتینگهام جایی که از آنها به دست آمده خود را نمایاند بافندگان و طراحان. یکی از محبوب تر بروشور اعلام کرد: “امریکا به سلیقه و فردیت است که باید در پیدا کردن بیان در آمریکا توری میباشد. به همین دلیل سعی کنید برای توسعه در اینجا کامل تر توری از آن تولید شده در ناتینگهام و کاله توری بازارهای جهان است؟”

موفقیت Q L به دلیل توانایی خود را برای اتخاذ دیدار خود را در وسط کلاس خواسته های مشتریان برای توری که هر دو لوکس و با دوام است. Q L یک موفقیت بود به عنوان مکانیزه توری-ساخت ارائه شده به طور متوسط آمریکایی ها این فرصت منحصر به فرد برای پوشیدن و تزئین خانه خود را با آنچه که قبلا یک کالای لوکس. یکی دیگر از بسیار موفق بروشور دعوت به استفاده از توری در مد “…هیچ بخشی از کمد لباس یک زن است که ممکن است زندگى با استفاده از لرزنده Laces” با استناد به “اصالت اعتبار و بهنگام” از طرح های خود را.

یکی از شگفت انگیزترین طراحان اغوا دور از انگلیسی و اروپایی صنایع بود طراح فردریک Vessey. شناخت عمومی را میل برای زیبایی و دوام این شرکت منتشر شد یکی از موفق ترین بروشور در عین حال یکی است که با تاکید بر ویژگی های ویژگی های لرزنده توری شبکه است که اجازه خود پرده برای مقاومت در برابر نیش ترمزی میزند کشش و اعوجاج پس از شستشو بدون از دست دادن ضروری است که کیفیت و شفافیت.

در طول جنگ جهانی دوم به قدرت خرید و بهره کاهش یافته است. این یکی از بسیاری از نوسانات در صنعت نساجی. به عنوان بازار برای پرده های توری به کاهش خود ادامه داد, این شرکت تبدیل به تولید عملی کالا مانند پشه و یا استتار توری برای نظامی است. در سال 1932 از آن آغاز شد اولین تولید توری سفره های مورد علاقه پس از جنگ مورد که برای همیشه همراه با لرزنده توری.

لرزنده توری بود نه حفاظت از تغییرات در صنعت نساجی و در اواخر 1980s ناتینگهام بافندگی در 4 و لهیق کارخانه خاموش شد به عنوان تولید نقل مکان کرد به گیاهان در Lionville Pa (Chester County) و Winthrop مین است.

فیلادلفیا آسیاب همچنان به کار با سفید, مرگ برش و بسته بندی معروف لرزنده سفره توری و پرده. آسیاب باقی مانده باز تا حد زیادی به دلیل نوآورانه فرآیند شیمیایی است که اجازه خود سفره و پرده به مقاومت در برابر ده ها تن از launderings بدون از دست دادن شکل خود را.

این بسته از یک مقدار قابل توجهی از فروشگاه های بزرگ که retailed لرزنده توری محصولات که در نهایت تحت فشار قرار دادند و این شرکت را به ورشکستگی در سال 1992.

لرزنده توری حقوق نام و الگوهای خریداری شد توسط لورن و منسوجات است که به بازار عرضه شده خود را منحصر به فرد سفره و پرده تا خود را از ورشکستگی در سال 2007. اصلی کارخانه از لهیق خیابان در فیلادلفیا رها شده بود پس از ورشکستگی و در نهایت نابود شد توسط یک آتش سوزی ویرانگر در سپتامبر 19, 1994.

در سال 2003 Julia de Burgos مدرسه ساخته شده بود بر روی سایت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.