موفقیت نکته – ضربه به هدف اولین بار

[ad_1]

در حالی که وجود دارد شانس دوم در تلاش برای انجام آن را حق اولین بار شما یک شانس برای انجام این کار است. بیش از حد بسیاری از بار ما راضی زیرا ما معتقدیم وجود یک سقوط یا برنامه پشتیبان گیری. “من بپرسید برای یک شانس دوم” ما می گویند. شانس دوم در دسترس هستند اما در حالت ایده آل برای کسانی که واقعا انجام بهترین خود را در تلاش برای ضربه. اگر دوم و سوم شانس ما هزینه چیزی در آنها متوقف می شود گزینه برای معتادان از این لطف. اگر یکی واقعا نتواند پس از آن وجود دارد و یا به دلیل احساس گناه و محکومیت. سقوط اجتناب ناپذیر است آن را به عنوان بخشی از روند رشد. یک بلوغ است با این حال دیده می شود در تلاش خود را برای افزایش پس از هر سقوط.

اگر یکی می افتد و نتواند به ضربه در اولین تلاش نگرش است به تلاش برای نگه داشتن. حتی یک مرد عادل در عمل می افتد چندین بار اما او نمی ماند کردن او بالا می رود…یک بار دیگر. آن را به اندازه کافی بد به سقوط اما بدتر می شود زمانی که یکی می شود راحت در گل افتاده به. آیا ایجاد یک منطقه راحتی جلوگیری از تاسف برای خودتان “من ضعیف” نگرش و جلوگیری از ایجاد مکانیسم های مقابله ای برای شکست است. حاضر به قبول آن است که طبیعت خود را به شکست و قرار دادن بر روی یک جنگنده نگرش است. شما بهتر از همه که دشمن اطلاعات غلط شما در مورد. فقط به خاطر شما افتاده اند یا شکست خورده x-بار واجد شرایط نیست, شما به پوشیدن “شکست چهره”. بسیاری از اختراعات بزرگ شد با این حال به درستی انجام نداده ، فکر می کنم از لامپ موتور خودرو یا هواپیما به نام تنها چند. هیچ یک از این عمده اختراعات شد یک بار شگفتی. از آن زمان هزاران نفر از نقاط شکست اما تعیین باقی مانده وجود دارد به نگه داشتن در تلاش برای انجام بهترین و بهبود راه حل های بالقوه و یا نشانه هایی از دستیابی به موفقیت.

در کسب و کار لطفا می دانم که شما واقعا باید یک فرصتی برای ایجاد اولین برداشت. معمولا مردم قضاوت یک تامین کننده و یا ارائه دهنده راه حل های مبتنی بر اولین تجربه آنها را با شما. اگر به شما ارائه یک نیمه پخته راه حل را تغییر ضعیف ساخته شده, ارائه, شما نوشته شده است به عنوان بخشی از تاریخ و متاسفانه این است و نه فوری از تدریجی. شما را مجبور به قرار دادن در تلاش و انرژی خود را به اطمینان حاصل شود شما را به یک نقطه که در آن شما می تواند اعتماد را به یکی دیگر برداشت.

آن است که یک فرصتی برای ایجاد اولین برداشت. این نیز اتفاق می افتد با مصاحبه های شغلی. مهم نیست که چگونه به خوبی جلا شهادت خود را از سر گرفته و یا می تواند مردم هنوز در انتظار برای دیدن اینکه آیا شما از اطلاعات ضمنی در رزومه. بسیاری از روشن جرقه مغز بزرگ و عمیق متفکران را متاسفانه هرگز مسجل شغل آنها همواره مورد نظر آنها به عنوان ارائه چنین متفاوت برداشت اول که انجام شده توسط رزومه. تصور ایجاد شده توسط رزومه کاری خود را تقریبا مانند شما با فرستادن یک تیم پیش از دیدار به نمایندگی از شما. آنها می توانید انجام بهترین خود را تا زمانی که شما می آیند و زندگی می کنند تا انتظارات ایجاد شده پیش از شما. اجازه ندهید فرصت اسلاید فقط به خاطر شما آماده نیست به اندازه کافی تمرین و

اندیشیدن امتیاز – فکر می کنم در مورد این – آیا شما شکست خورده در یک راه یا دیگری به تازگی ؟ شما چه بگویید و خودتان را هر زمان که شما سقوط یا شکست ؟ چگونه می توانم به شما امید به زندگی متفاوت برای جلوگیری از افتادن به همان گودال دو بار ؟

تاکید امتیاز – به این می گویند به خودتان – من به عنوان یک جنگنده. من مقدار زیادی از فضل دوباره سعی کنید حتی زمانی که من سقوط. من یک شانس برای یک بار امتحان کنید. من یک برنده و قهرمان. من ممکن است از دست رفته یک بار اما با تشکر از شما برای فرصتی برای یک بار امتحان کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.