قانون جاذبه توسط مایکل Losier – چگونه به خواسته خود را به طور خودکار

[ad_1]

اگر شما یکی از بسیاری از مردم که خود را کمی گیج پس از تماشای “راز” و یا خواندن یکی از بسیاری از کتاب های موجود در مورد قانون جاذبه, اجازه دهید من توصیه یکی بیشتر برای شما.

مشکل با بسیاری از مواد است که در مورد قانون جاذبه است که آن را مبهم و یا خیلی کلی توضیح میدهد که چگونه به استفاده از قانون است. هنگامی که مردم سعی می کنید به استفاده از آنها تبدیل به نا امید و تسلیم که شاید فقط یک نیشگون گرفتن و کشیدن و یا دو ممکن است حل آنچه تا کنون در حال برگزاری است آنها را به عقب.

وارد مایکل Losier و کتاب خود را به سادگی به نام: “قانون جاذبه”. این باریک حجم آسان است بخوانید; شما به راحتی می توانید آن را به پایان برساند در یکی نشسته اما اجازه ندهید که اندازه شما احمق. توضیحات و دستورالعمل های موجود طلسم از قانون جاذبه و چگونه به راحتی پیاده سازی آن را به زندگی خود را به آنچه مورد نظر شما.

این کتاب شروع می شود با یک توضیح کلی از قانون جاذبه می رود و سپس به صریح دستورالعمل در مورد چگونه برای شناسایی خواسته های خود را و در نهایت را به زندگی شما آنچه شما می خواهید به عنوان مخالف به آنچه که شما نمی خواهید.

هنگامی که شما شناسایی تمایل خود را, شما باید آن را با توجه به افزایش ارتعاش. مایکل به شما نشان می دهد چگونه به انجام این کار در یک بسیار کارآمد است که شامل پر کردن یک کاربرگ که منجر به شما از طریق فرایند بدون هیچ گونه حدس و گمان.

در نهایت پس از تکمیل تمام مراحل بالا شما باید اجازه می دهد تمایل خود را به فاش کردن. برای تلفن های موبایل عجیب و غریب شما می خواهم فکر می کنم اگر شما تمایل به چیزی است که آن را بدون مشکل تجلی اما در صورتی که مورد, شما می خواهم آن را داشته باشد! این کتاب طول می کشد شما را از طریق مراحل لازم اجازه می دهد تا تمایل خود را و سر و صدا هر گونه موانع که در راه خود ایستاده.

من به شدت توصیه “قانون جاذبه” آن را برای شما کار بیش از حد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *