برنامه ریزی برای پیشرفت!

[ad_1]

ما می تواند زندگی ما با برنامه ریزی مناسب و بدون آن ممکن است منجر به شکست اجتناب ناپذیر. ‘اگر شما موفق به برنامه شما برنامه ریزی برای شکست’! ما باید به وضوح در مورد آنچه برای رسیدن به این زندگی. برنامه ریزی به شما کمک خواهد کرد برای رسیدن به اهداف خود را در زمان. اگر شما در رسیدن به اهداف در زمان, شما ممکن است قادر به تنظیم برخی از اهداف بیشتر خواهد شد که به موفقیت منجر شود. ما می توانیم ارزیابی کار ما بار زمانی که ما منجر شود زندگی ما با برنامه ریزی مناسب است. چقدر ما به دست آورد تا در حال حاضر ؟ تا چه حد ما باید برای رسیدن به هدف ما? این نوع از ارزیابی ممکن است تنها با برنامه ریزی کامل است که به ما کمک خواهد کرد در نتیجه گرا اعدام است.

برنامه ریزی است که مانند یک تقویم در مقابل از ما. در تقویم برنامه ریزی ما می توانید ببینید که ما اهداف و موفقیت در آینه.

چگونه برای برنامه ریزی ؟ بعد از تنظیم اهداف خود را آرام نگه دارید در حالی که برای. فکر می کنم آخرین مرحله از زندگی خود را. تجسم آن موفقیت. برنامه ریزی باید در چنین شیوه ای که شما نباید احساس گناه در پایان زندگی است. شما باید به احساس رضایت در پایان زندگی است که موفقیت واقعی است.

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای حرکت به سوی موفقیت واقعی خود را برنامه ریزی کامل باید در تمام جنبه های. قاب اهداف خود را از زندگی و هدف در یک زمان. شما باید به کمک طلب کردن اهداف خود و اهداف در زندگی است که شما می توانید در یک دوره زمانی است.

طبقه بندی اهداف خود را به چهار نوع:

1. کوتاه مدت: اهداف است که می تواند به دست آورد در یک هفته تا یک ماه. هنگامی که به شما در تنظیم اهداف بالاتر شما نمی تواند رسیدن به آنها را در یک بار. روند موفقیت در استعداد از قرار دادن نردبان به دیوار سمت راست. نتایج کوچک منجر به موفقیت های بزرگ است.

2. اواسط ترم: اهداف است که می توان در عرض یک ماه تا یک سال. اگر اهداف کوتاه مدت مانند دریاچه های میان مدت و اهداف مانند رودخانه ها. همه دریاچه را تبدیل به رودخانه ها در موعد مقرر از زمان. اگر شما می خواهید برای شروع یک کارخانه بزرگ خرید زمین می تواند خود را در میان مدت و هدف است. پس از خرید و نگهداری زمین برای برخی از زمان, شما می توانید شروع به ساخت کارخانه وجود دارد.

3. بلندمدت: اهداف که یک سال تا پنج سال. این هدف بلند مدت باید منجر به رضایت از دستیابی به تکمیل هدف در زندگی خود را. آن را باید مانند نگاه در مجموع موفقیت در زندگی خود را. ساخت یک کارخانه بزرگ ورود به یک خانه از رویاهای خود را که شما ساخته شده است, به پیوستن به یک شرکت در یک موقعیت تکمیل یک درجه از انتخاب خود را انجام یک چیز بزرگ است که به رسمیت شناختن بزرگ در جامعه خود را – این نوع از چیزهایی که به نام اهداف دراز مدت.

4. هدف نهایی: پس از انجام یک هدف دراز مدت شما می تواند زندگی می کنند با خوشحالی بقیه عمر خود را. مردم هرگز استراحت با یک هدف دراز مدت است. آن است که نه فقط ساختمان یک کارخانه; شما باید برای تبدیل شدن به یک کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم. شما را بیشتر معتبر موقعیت خود را در جامعه خود را. شما باید فلش و نابودی اما جامعه باید به یاد داشته باشید شما برای همیشه لطفا برای. اگر شما در رسیدن به یک هدف بلند مدت شما باید به مجموعه ای از یک هدف دراز مدت برای تبدیل شدن به یک افسانه در جامعه ای که در آن شما زندگی می کنند. حرکت به سمت این نوع از موفقیت و تبدیل شدن به یک موفقیت شخصیت’.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *