خرید محصولات از انحلال طلبان به کار از خانه در eBay

[ad_1]

خرید محصولات از انحلال طلبان به کار از خانه در eBay می تواند از نظر مالی صدا طرح کسب و کار. همچنین می تواند به فاجعه منجر شود اگر شما نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند. انحلال طلبان متفاوت از عمده فروشان در بسیاری جهات. دانستن شرایط خود و آنچه انتظار می رود بسیار مهم برای ساخت یک انحلال کسب و کار موفق است.

برنده معمولا اقدام به خرید از فروشگاه های خرده فروشی زنجیره ای و گاهی اوقات تولید کنندگان. 3 به خوبی شناخته شده شرکت هایی که فروش منحل موارد به عموم مردم تعداد زیادی بزرگ و برلینگتون کت کارخانه. این شرکت موفق هستند با توجه به این واقعیت است که آنها به خوبی با حروف بزرگ و خریداران خود را می دانید چه چیزی برای قرار دادن در فروشگاه. همان اصول می خواهید به درخواست به شما و کسب و کار eBay.

چه انحلال طلبان خرید ؟ آنها خرید عجیب و غریب زیادی می گرداند قفسه می کشد بیش اجرا می شود و overstocks ناقص موارد ورشکستگی و فروش و فروشگاه بسته شدن. بیایید نگاهی به همه این شرایط را به طوری که شما می دانید چه انتظار.

عجیب و غریب بسیاری:

اینها گذشته از بسیاری و یا گاهی اوقات یک آزمون کوچک اجرا از یک محصول. معمولا این بسیاری از تولید کننده بودند و نه در بزرگ به اندازه کافی مقدار به فروش می رسد از طریق خرده فروشی به طور منظم سالن. کالا در این رده بسیار مطلوب و بدون نقص.

بازده:

این است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. مشتری مورد بازگشت به فروشگاه. شما می توانید انتظار می رود که وجود دارد باز خواهد شد جعبه ناقص بسته های گم شده, قطعات غیر کار موارد, موارد آسیب دیده و لباس و کفش ممکن است یک بار پوشیده و بازگشت. شما می توانید انتظار الکترونیک به درصد معینی از DOA (dead on arrival) قطعات. برخی از موارد ممکن است مناسب برای فروش. بهترین شانس خود را از گرفتن به اندازه کافی خوب موارد با فروشگاه بازده است برای خرید در مقادیر زیاد. در این راه وجود خواهد داشت به اندازه کافی با کیفیت عالی موارد برای جبران آنچه را نمی توان به فروش می رسد.

قفسه می کشد:

قفسه می کشد می تواند مخاطره آمیز باشد. این موارد کشیده از قفسه ها و قفسه ها در پایان فصل است. اقلام در این مجموعه نیز ممکن است نشسته است در ترخیص کالا از گمرک قفسه یا تاقچه در حالی که برای. جعبه ممکن است باز یا گم شده است. الکترونیک ممکن است یا نه ممکن است کار. نمایش موارد گنجانده شده در این شرایط خود را همیشه سوال برانگیز است. خرید مقادیر زیاد است. بسیاری از آیتم های لباس نمی خواهد که این برچسب نام تجاری. می دانم آنچه شما در حال خرید.

بیش اجرا می شود و موجودی های بزرگ:

اینها مواردی است که بیش از حد بسیاری از آنها خریداری شده یا ساخته شده است. برای مثال کالا است که به فروش می رسد بر اساس به تازگی منتشر شده فیلم اغلب باعث می شود راه خود را به این دسته است. این کالا است که معمولا به راحتی به فروش می رسد و باید وجود داشته باشد موارد آسیب دیده.

ناقص موارد:

کامل نیست به طوری که آنها همیشه فروش خوبی. برای مثال یک پرده حمام ممکن است چاپ وارونه است. این اثر نیست واقعی پرده حمام توانایی انجام آن وظیفه اما به نظر می رسد بی دست و پا. احتیاط این است که در اینجا. اندک معایب خوب هستند اما برخی از موارد را نمی خواهد به راحتی به فروش برساند. اگر شما فروش این موارد شما نیاز توسط قانون به دولت است که آنها کمی ناقص و نه برای اولین بار با کیفیت. اگر شما این کار را انجام نمی, شما می توانید خودتان را به دردسر. مراقب باشید خرید ناقص محصولات از انحلال طلبان برای استفاده در کسب و کار eBay.

ورشکستگی فروش و فروشگاه بسته شدن:

این است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. فروشگاه ها بسته اند و هر چه کالا نمی شد به حراج گذاشته شده و یا فروخته شده در بسته شدن و یا ورشکستگی فروش می رود به انحلال طلبان. شما می توانید انتظار یک آرایه وسیعی در کیفیت کالا. وجود دارد می پردازد به حال فقط می دانم آنچه شما در حال خرید.

خرید محصولات از انحلال طلبان به کار از خانه در eBay است یک راه عالی برای اضافه کردن محصولات به موجودی خود را. می دانید چه انتظار می رود قبل از اینکه شما خرید و شما فقط خوب انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.